What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

tomato

Member
Veteran
hehe, STAFF ma to do siebie, ze zawsze sie konczy..ile by nie bylo..dziwne..
:bashhead:

bamse..:yoinks: super miejsce, kozaco wielkie te planty !
ma ktos jescze cos na dworze ? bo pogoda calkiem calkiem

aaa, no tym razem to se polecialem w kulki.. :muahaha:
moze to i dobrze, bo ponoc i tak nie chcialy kielkowac..

22085seeds.jpg


pzdr :bandit:
 
B

bronek

heh, u mnie już też po harvescie
niestety nie tak kolorowo jak u Was, udało mi się sciąć (nie do końca dojrzałą) Early Dog, plon nie jest powalający, ale ta roślina ma potencjał (hehe potencjał taki, że cholernie trudno mi się pisze).
Trudno się mówi... Grunt, że za rok też przecież będzie sposobność przeżycia kolejnego out'a
mam już nawet pomysł na jakieś konkretne odmiany, celuję raczej we wcześniej dochodzące-być może AF - coraz więcej interesujących crossów powstaje.
Do usłyszenia w Co w ogrodzie rośnie Ci 2k9
 

zielonylasss

guerilla grower
Veteran
A ja zamierzam posadzić coś późnego w przyszłym roku... Nie wiem jeszcze w co... ale jeżeli pogoda byłaby tak dobra jak teraz to możliwości są ogromne...

pozdro :wave:


 
Last edited:
D

darek648

wszystko ładnie pieknie tylko szkoda ze nie umnie moje planty nie doczekały końca :( ale mam nadzieje ze za rok bendzie dużo dużżżżooo lepiej pozdro zieloni ogrodnicy :)
 

PioK

Member
Cubaru, zarabisty jest ten tophaze x erd/purt daj wiecej jego fotek ... kiedy planujesz scinke ??


cosik ode mnie... PurplePower FMS

1.
imgp5067ar3.jpg


2.
imgp5053mq3.jpg


3.
imgp5084bo6.jpg


pozdrawiam
 

orangefreak

Member
witam witam, ładne damy macie Panowie! :D

Wyszły Ci luźne, puszyste topki w tym sezonie outdoor? Chcesz poprawic ich wygląd i sprawić by były twarde, pięknie wyglądające i chrupiące? Zrób to sam! :D

Bierzemy hermetyczny pojemnik do przechowywania żywności, pakujemy do niego topow ile się tylko da, zamykamy. Easy nie? Topy przed włożeniem do pojemnika nie powinny być za suche ( będą sie kruszyć ), lub zbyt wilgotne (..pleśnieć). Otwieramy codziennie pojemnik, wietrzymy topy, wkładamy ponownie. po paru razach zaprzestajemy i delektujemy się efektem naszej pracy :joint:





:wave:
 

GReen dreAM

Active member
Veteran
hej orangefreak.... a powiedz nam w jakim celu chcesz uzyskac tawrde topki, czy nie lepiej zostawic je takie jak je Matka Natura stworzyla i dac im spoczywac w spokoju a nie wscisku...
 

orangefreak

Member
hej hej, osobiscie bardziej podobaja mi sie zbite topasy ( nie wiem, może jakieś skrzywienie po Holandii ) Są gusta i guściki :smile:

Już nie mają takiego ścisku jak na początku kuracji, po czasie robią sobie miejsce wiec nie martw się GreeN dreAM, mają się dobrze!

Pozdrawiam

-------------

jak by nie patrzeć, z puszystymi, luznymi topkami jest wiecej syfu przy zabawie w palenie ( u mnie tak jest jak topy sa za suche ) i łatwiej też nabic takiego zbitego w jednym kawałku.

:wave:
 
Last edited:

Silas

Member
Veteran
A ja mam swój ulubiony specyficzny styl wzrostu topów. W sumie 2.
Na pierwszy ogień...skunk-topy...takie ładne zbite kuleczki acz lekkie i kruche. Dobrym przykładem tego zjawiska...c99.
Ujdą jeszcze indica-hard-rock-budsyy... na szczycie roślinki robi się kudłata kulka... kwiat bardzo zbity acz niewielki. Przykładem apollo 11 w growlogu ziel-zielon'ego
 

Kolobrzeski

Member
Witam Was bracia!
Widze tu piekna polska jesien:D

bamse i organic miazdzycie! Tomato te pestki to jakis cross?
Ogolnie to wszyscy zachwycacie fotami, poszly + gdzie sie dalo:)

A ja wrzucam cieple jeszcze dzisiejsze foty Skunka#1 by Sensi Seeds. Wytrwal i zostal sciety :rasta: To ten Skunk co ktos mu siatke foliowa zawiazal na lodydze hehe. Nadal nie wiem kto to zrobil i po co;)
Jego stan moglby byc lepszy, pomimo ze kwitl juz ponad 8 tyg. to wyglada na ok. 6 tydz. Chyba przymrozki daly o sobie znac...

29947skunk_1_2_.jpg


29947skunk_1n.jpg


29947top_skunk_1.jpg


Peace!
 

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Ejol :))
Po dlugich zmaganiach , walkach i innych ciezkich rzeczach , OTtO udalo sie :jump:
Zimowy projekt uroczyscie czas zaczac. Wiec po krotce box 60x60x120 weg MH 250 ( okolo 2-3 tygodnie ) Flo hps 250w, went promieniowy 220mh do tego filtr 300mh colltobe ziemia AllMix biobizz - a co tam. :joint: Przyda sie na wiekszy box potem takze. Po testach temperatura jest 24,9 znosna nie ? Hehe zawsze mialam ten problem z boxami a teraz wysokiej temperaturze mowimy stanowcze NIE! :laughing:
Dzisiaj petski skacza na glowke do wody. A w zawodach startuja:
nycdisesel x ecsd ( najlepszy sztosik jaki mialam okazje palic ) , Angola verde x bangi( nie umywa sie takze moca do poprzednika ) , romulan x ssh-st ,
g13xsour dieselxdurban (moze byc fajnie ) ,vortex rossete stone x apollo 11 , no i miejsce znajdzie sie takze dla mikrosow lr2 f3 hehe Micro grow duzo LST ( cel: osiagnac wszedzie boby na calej powierzchni jak ziel-zielona,ca2 respekt )

Dzieki wszystkim tym ktorzy we mnie wierzyli :laughing: :joint: :rasta:
i tym ktorych juz z nami nie ma :(
Pozdro!


 
Last edited:

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
NiceGirl nie kumam czemu mowisz WIERZYLISMY ?! MY nadal WIERZYMY W CIEBIE...!!! :jump: :rasta:

pozdro

ediee;)
apollo11 x erdpurt....????
 
Last edited:
Top