What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

Silas

Member
Veteran
zielony: wszystko się da! 6 tygodni wega w boxie + 100L kupnej ziemi pod planta...dobre pożywki i wychodzi kosmos...Z resztą slaw pokazał klase i gabaryty jakie da się wytargać pod chmurkami :D
 

cheech and bong

Active member
zielonylasss said:
Hey Radvankan :wave: Super kwiaty!

Chłopaki, kto jeszcze oprócz mnie w przyszłym roku robi takie drzewka?
Da się osiągnąć coś takiego w PL na dworze w ogóle? Ta uprawa prowadzona jest w Hiszpanii...


:wave:

Da sie wyciagnac takie rozmiary jezeli wiosna przychodzi bardzo wczesnie i jesli uda sie wysadzic juz w miare podrosniete rosliny. Mialem juz kiedys podobnego rozmiaru maui waui tyle ze nie byly tak az bardzo na boki porozrastane, bo ich nie przycinałem.

W tym roku outdoor juz sie dla mnie skonczyl, a oto plon.
Early Dog nieco wczesniej sciety, ale prawie że dojrzał. Z 2 kszorków wyszlo ok 300g. Powiem wam, ze smera po bani bardzo mocno, bym powiedzial ze jeden z mocniejszych outdoorow jakie palilem. Mimo ze bez curringu to smak nie odrzuca jakos bardzo... Powiem tak potencjał ma coś jak passion, ale zdecydowanie korzystniejszy smak.









 

dupeczka

Active member
,a mój nie chce za cholere dojrzeć.Chyba mam bardzo chemdogowy phenotyp...







Vod ,Cardiel -dzięki chłopaki:) ,chyba sie z Wami umówie na kawę :wink:
dobrze ,ze są tu osoby ,które wiedzą o co chodzi......
Pozdrawiam elite i jebać frajerstwo ,którego niestety ostanio pełno tutaj ...
 

Silas

Member
Veteran
Dupeczka...kręć dupcią kręć ;D ale bujaj z tymi którzy spełniają kryteria stawiane przez twą osobę...resztę jebej bo nie ma co robić rewolucji na forum. Ale to chyba naturalna kolej rzeczy...sam na samym początku byłem nie do ogarnięcia ;D po czasie ogarnąłem klimat a teraz już trzeci sezon z ICMagiem :) Jak chcesz na kawuche to zapraszam;) jestem wolny a przy kawusi możemy sobie po LSTować conieco;D haha

Haha... smerfetka mnie pozgniatała ;D
Wiecie dlaczego w wiosce smerfów panuje pokój i miła atmosfera ?

Pozdro bracia pozdro siosty
Pożegnania text prosty bez zbędnej riposty
Na drogę każdemu listek radosny i pachnący
Nie syf jebiący jak wodorosty
Ziom trenuj odrosty trenuj trenuj ;D ELESTUUUUJ
Spuchną topy spuchną w ChUUUjjjj

Peace Bros & Sis!
 
Last edited:

greengirl

Active member
Witam wszystkich.

Outdoor czar:

4654CIMG8359.jpg


4654CIMG8362.jpg


4654CIMG8363.jpg


4654CIMG8364.jpg


4654CIMG8372.jpg


4654CIMG8371.jpg



pozdro

green
 
Last edited:

jaca30z

Member
HeY!!

Prawdziwa Polska jesień na ICMAG!
Coś odemnie NLxMAroc troszke mu brakowało ...ale ta pleśń..
Odmiana dla wytwałych :p

21708IMG_1748.JPG


21708IMG_1756.JPG


21708IMG_1754.JPG


21708IMG_1757.JPG


21708IMG_1750.JPG


ci powiem.. ładnie kopie :laughing: :laughing: :rasta:

POZDRO!!
 
O

OrganicShowmen

Polska zlota jesien. Plantow juz nie ma. Pozostaly wspomnienia i oczekiwania na nastepny sezon. Wyszlo fajnie. Nie ma fajerwerkow, ale jest dobrze. W przyszlym roku, zeby wygladalo jak pokazuje przyklad Zielonylasss to przyloze sie lepiej. Wielu w tym roku pieknie. Cheech and bong ten rok chyba jest dla Ciebie bardzo udany. Nieprawdaz? Bardzo laadnie Azzz po lampa, az Hot cargo sie pojaral tymi zdjeciami. Ja tylko sie ciesze, ze w tym roku wiecej osob sie tym zajmowalo niz w poprzednim a w nastepnym zajmie sie tym o wiele lepiej niz w tym i jeszcze wiecej osob. Czekam teraz na wyschniecie C99 i robie grow guide. Czekam cierpliwie bo nie chce suszyc na grzejniku bo tylko zmieni to smak i moc. Kilka fotek z przed rozmowy z katem:













To na razie tyle. Reszta pozniej. Piwko chyba kazdemu spracowanemu growerowi sie przyda.
 
E

Ergonomic

U mnie testowo, dla ozdoby plus ewentualnie na odrobinkę pestek... parapetówki . 2-3 tygodnie życia
Arctic Sun- krótkie internody (najwięcej 4 cm) i cholernie mocny zapach (geny WW i Skunk1), widać, że lubią się krzaczyć bo odrosty już dobrze się zaczęły rozwijać w moim przypadku spory odsetek różnych deformacji liści, ale ogólnie rozwój bardzo szybki i zdrowy jak na parapet- pytanie tylko ile im zajmie kwitnienie jak się już za to zabiorą... wszystko kupowane po taniości bo to nie do palenia... czyli F2 w znanym polskim sklepie wysyłkowym




Killer Widow X LR2
nieco wolniejszy wzrost i rozwój. Przy LST łodyga szybko się rozrasta, mniej wyczuwalny zapach i mniejsza chęć do krzaczenia się- ogólnie pozytyw


I listkowa mozaika z trzech sadzonek




BONUS:
Moja noga na talerzu z owocami, czyli "złudzenia optyczne są fajne"...

 
Last edited:

Azzzzzz

Member
Veteran
Heja panowie, dzieki za cieple slowa, robie co moge aby bylo zielono :>

Jahman: nie krztus sie za duzo bo mozna sie przydusic... :>

Grow boy: dzieki, tez lubie sobie wziasc krzeslo i posiedziec w palmowym raju :>, widok 1 klasa :>, lapma to 400W philips, na vegu byly zywione plagronem grow, na flo canna A+B, pk13/14, ripen, od czasu do czasu zastrzyk Mg/Ca. Oczywiscie wszystko w koksie aby byl prawdziwy chemik.
Oprocz Alpha dogow sa tam jeszcze: Indor mix od fs, NLxICExPurple thai, C99xkalimistxarianhazeXWUxSanta maria, Early dog, co jest co ni wiadomo

HC: dzieki za aprobate, nie bylo by tego gdyby nie twoje pechony, za co jeszcze raz serdecznie dzieki, uskuteczniac twoja genetyke to czysta przyjemnosc :>

Organic: A na twoich fociszach swietnie czuc ten jesienny klimat, wogole klimat maja te choinkowe zdjecia. Widze ze juz wszystko ci poszlo, ja ryzykuje i zostawiam jeszcze na tydzien dwa pozne fena ESxWW

Cheechu: twoje ED wygladaja jak z indorka :>

Zielona: chyba zarowno out jak i in sie ladnie udaja, przynajmniej tak wnosze po fotosach, pieknie to wyglada :>

Greengirl: oczarowales...:>

A teraz diary from harvest:



12505PA230371.jpg


12505PA230370.jpg


12505PA230369.jpg


12505PA230368.jpg


12505PA230367.jpg


12505PA230364.jpg



Pozdros
:joint:
 

Bfc

Member
Piekność nad pieknościami i wszystko piekność :D
U mnie nowe male życie PP



I starsze male zycie JH
 
Last edited:
Bamse ale żeś zazielenił w temacie, napisz koniecznie co to za odmiany. Kiedy ściełeś wcześniejsze, kiedy późniejsze, czym karmiłeś itd :D Masz zajebiste miejsówki, wielkie K+ pozostali też pięknie pokazali że kolor zielony jest potęgą w tym kraju xD ode mnie mały szocik, T44
40260P1030467.JPG

pzdr

P.S co z tymi koszulkami co miały być z logiem IC ?
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
Azzzzzz dzieki za mile slowo , ale ucze sie od najlepszych czyli takich osob min. jak TY :rasta: tak out udany i to bardzo !
ale pytam sie GDZIE JEST KORWA TEN CALY STAFF :badday: musze ograniczyc palenie ....pozdro

WW x bubleberry


pozdro
 
Last edited:
S

sweet-dreams

no widze ze out w tym roku pomimo wielu zawirowan na forum wychodzi wspaniale :) ziellona k++++....
 

GrowBoy

Active member
Ziel-Zielona widze ze mamy ten sam problem :D
GDZIE JEST KORWA TEN CALY STAFF !!
Ja juz po oucie dawno i niedawno mi sie pokonczylo wszystko :) hehe, trzeba bd powoli jakiegos boxa klecic :)
wiec zycze wszystkim outdorowcą oby przetrwali zime i na lato pokazali znowu na co ich stac :) A teraz czas na tych co maja cos pod swoim dachem :D
Z roku na rok jest zieleniej i to mnie jak i innych cieszy :)
Pozdrawiam
 

Latest posts

Latest posts

Top