What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

O

OrganicShowmen

California Orange Bud x Passion#1 x C99 :jump: (kwitnie) :

22024DSCI0290.JPG


22024DSCI0289.JPG


Pozdro :rasta::yes:
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Kurde ale ladnie zaczynaja puchnac, mysle ze pierwsze ciecia z koncem wrzesnia, niestety dwoch jajcarzy musialem wywalic, okreslili sie w tym tygodniu, choc bylem pewien ze widzialem u nich rzenskie preflowery - no coz widac chcieli uspic moja czujnosc i wydymac moje panienki, nie udalo sie.

rosliny z maroka i poludniowych regionow latwej satiwy:


12505P9040043.jpg


12505P9040044.jpg


12505P9040045.jpg


12505P9040046.jpg


Pozdros green comandos
:joint:
 
a u mnie cinnamonki dopiero zabierają się za kwitnięcie :( oby przymrozków nie było jak najdłużej. sie tak zastanawiam jaką temp - nie zaszkodzi roślince?
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

:woohoo: hehe jak pieknie tu ZIELONO!:D

stryju piekny passion, a nie za lekko przypalowa ta miejscowka? hehe :yes:

pako, OS, azzz, bamse !!! wszyscy rewelacyjne rosliny... szkoda, ze nie moge dawac jeszcze plusikow, bo na bank by polecialy...

ok gdzies te posty musze nabic, zeby nie bylo duzego off:smile:

do koloru... 5 dzien 12/12 rosliny dostaly niezlego kopa az sie boje o miejsce...:smile:
58451leaf.jpg


58451girls.jpg


58451macro.jpg


milego weekendu zycze wszystkim!:wave:
 
Last edited:

stryju

Member
stryju piekny passion, a nie za lekko przypalowa ta miejscowka? hehe pod latarnią najciemniej hehe, tyle czasu wytrzymały to może i dadzą radę do końca
 
O

OrganicShowmen

Varq said:
Jak myślicie, ile zostało temu kwiatkowi? :)
Czlowieku co to za odmiany ze takie palyyy :chin: 5 wrzesnia. Ja tez tak chce bo na razie to tak. Ja wiem, ze 10 pazdziernika beda kabany z nich, ale wolalbym jednak juz teraz scinac. Mniejszy przypal i szybciej bym juz sobie jaral hehe.





Zastanawiam sie gleboko jak tak patrze na te posty. Tych userow co maja juz paly praktycznie nadajace sie do sciecia, trzeba zmusic :spank: :D:yes: do opowiedzenia o tym jak robia, co to za odmiany uprawiaja, jakie nawozy. :) Koniecznie takze przyda sie open seed na ICmag. Takie odmiany, ze az :respect: . Szczena jednym slowem opada jak sie na to patrzy. Moje fotki sprzed dwoch dni. Zaczynaja juz kwitnac, na zdjeciach tego nie widac, ale robia sie pierwsze oznaki kwiatostanow. Mam nadzieje, ze te cale stresy i wysilki nie pojda na marne. Sensi Seeds mam nadzieje, ze z tego co napisali to rzeczywiscie bedzie takie pozadne zielsko, lepkie, smaczne i pachnace.

Pozdro OS :rasta:
 
V

Varg

OrganicShowmen --> ziemia miejscowa, zmieszna w maju z azofoską i dolomitem bardzo gęsto. dodam, że dość wilgotno niedaleko strumyczek, ale NIE SĄ to tereny podmokle w zadnym wypadku :) na weg biohumus podlewano sowicie w proporcjach 1:5. na flo jak do tej pory mieszanka planton K + pk 13/14, wcześniej florovit + pk 13/14 dziś podlane te najgrubsze paly samą wodą, bo mysle ze tydzien jeszcze jakiś i będą :D już pisalem, ze to lovpassion :) dodam tylko, ze ziemia miejscowa wyglada bardzo dobrze, jest ciemna i rosnie na niej sporo roznych roslin.

aha, w kwesti słońca, jest ono tam od wschodu do zachodu :)
 
Last edited:
G

Guest

OS jak zwykle rewelka, ale watpie zeby ci to wszystko doszlo. Mi tez pewnie cos nie da rady.
Jak mi do scinki maroca zostaly 2 tygodnie to juz sie nie oplaca pewnie planton k zapodawac? ehh.. i tak czyms tam podleje bo woda na flo to podstawa hehe..
moze jutro polece na spota i zarzucil foty ale glowy nie dam bo ze mnie straszny len :)
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
pieknie wam rosliny rosna !!!


pozdrawiam
p.s.11 dni bylem bez kompa - totalna asceza-!!! a teraz sobie czytam forum!!!... :badday: :yoinks: :eek: :fsu: :puppydoge :petting: :wallbash:
 

dekadan

Member
kto pamieta mojego kosmonaute? cos mi sie zdaje ze nie bedzie z niego palonka

doszly jeszcze dwa passiony ale rosna dop od czerwca to sie wyciagnely w pizdu :cuss: :cuss:









przygarnolem jeszcze 5 malutkich jezy po stracie matki, 3 z nich troszku zjarane i ciagle pija :laughing:

 
Last edited:
aaaAAAalee zajebiste heheheh to masz fajnie .. przytulasz je :D
jak juz jestesmy przy jezach.. czy pan wierzy? w jeze? ze mieszkaja w wielkiej wiezy pelnej jezy i zwiezy na szczycie tej wiezy??ee.. ja tam w jeze nie wierze, tylko leze ooo!! a w kolo jeze, zwierzowierze hahahah

poznajcie zatem alfreda, z wiezy jezy w bialowierzy..



o kurna ta angola naprawde rogi pozkazac potrafi hahaha
 
Last edited:

Bedouin

Active member
Veteran
Piekne krzaki, niby w genach lr a jednak monster jak nie wiem, kanaba respect :wave: gdybym mogl to dalbym karme. U mnie rowniez niezle puchna, niestety fotek nie mam ale mysle ze na dniach beda. tak za 2-3 tyg. harvest. Pozdrawiam serdecznie
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

hmmm apropo jeża, pana jeża, nie wiem czy byl na wiezy, ale tez jest super gosc i w dodatku fuczy heheh....
58451jez.JPG


dekadan musisz karmic je mlekiem oraz szczegolnie lubia bialy ser:D mowie powaznie...zadbaj o nich, natura Ci sie kiedys odwdzieczy!!!


kanaba
:respect:


ps: na pms odpisze niebawem ;p
hehe:wave:
 
Last edited:

Kolobrzeski

Member
o jakie fajne jezyki:D
Co tu duzo gadac - wielki szacun dla wszystkich! Poszly plusiki:)

Ktos pisal o podmoklych terenach, ja w tym sezonie jedna roslinke zasadzilem na podmoklym terenie - w maju bylo tam jeszcze wody po kostki. Tak sobie rozkiminalem czy rosnika przezyje na tym terenie, ale okazalo sie ze byl to super wybor! Woda przez wakacje zeszla i obecnie jest tam gaszcz pokrzyw. Gleba nadal jest wilgotna, ale roslinie widac to zupelnie nie przeszkadza, wrecz jest zadowolona hehe.

Co do odmian to jestem troche zawiedziony Skunkiem i Big Budem - oba dopiero jakby zaczynaja kwitnac, i to strasznie ociezale. Za to wszelkie outmixy, passiony i emxhh maja sie swietnie i na przelomie wrzesien/pazdziernik beda zbiory:)
Jak w przyszlym tygodniu wreszcie pozycze cyfrowe to troche podkoloruje:smile:

Elo!
 
Last edited:
G

Guest

Pieknie wszystkim idzie ale ja jestem ciekaw co slychac u HC :)
Pamietam ze mial mega ogromne Early Dogi na oucie. Niestety te Early nie sa chyba takie early, co nie? A swoja droga to mysle ze tyle kulek wam porozsylal.. wiec byscie pokazali troche tych psow, hehe..

Gelo: az tak daleko jest do lotniska? nie mozna np. taksowka choc to pewnie troche drogo wyjdzie?
 

quakemind

Member
no w końcu sie coś ruszylo, mam nadzieje ze dojdą ;-)







Do nawożenia roślin na flow w tym roku wybralem HESI bloom + Hesi Phosphor plus + Hesi SuperVit

Te piękne włoski chciałyby jakiegoś mężczyzny. Najlepiej wczesnego z dobrą genetyką. Jeśli ktos chce zostać tatusiem bardzo prosze o kontakt PM
 
Top