What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

G

Guest

zeby sie tym nie przepalili... toz to dopiero zaczelo kwitnac... ale zlodziej glupi jest kazdy wie
 

ssynekk

Well-known member
Veteran
Ganja Smile ciesz sie ze zawiasy ja pol roku musialem odpierdziec :)
CHLOPAKI CUDOWNIE ZIELONO TUTAJ AZ LEZKA SIE KRECI :)
 

Ghonox

Member
Dzik...

Kurwa dzik!!! : <<

A miało być tak pięknie ;(

Miałem dziś ściąć roślinkę z dojżałymi nasionkami i ładnymi topkami...
A zastałem:





To co udało mi się wygrzebać:




Powinno być połowę więcej.
Nasiona dojrzałe powyskakiwały jak je dzik dymał, niedojrzałe tylko są...

Marnie : <

Zobaczymy co wyjdzie z parapetówki. Myślę ją na out wystawić ile się da. Na pewno więcej światła by miała.
 
G

Guest

:wave:

Witam!! uf dawno mnie tu nie bylo! a sie dzieje konkretnie i grubo widze :D zielono oj zielono!:D hehe Pieknie kazdy zapierdala az milo!:D


dopalajac resztki SnowWhite doktorku:D mialem wizje !!! a tutaj efekt! heh:wink:
Overgrow the World!!!:D
16863world.jpg

pozdrawiam wszystkich pozytywnych zawodnikow!:smile:


:wave:
 
Last edited:
B

bronek

Bless ya'll IC
Caly czas pokazujecie, ze polacy to ogrodnicy nie z pierwszej lapanki. Niestety dochodza nas tez sluchy o przykrych sprawach [wspolczuje GS].

Odwiedzilem dzis swoje oba ogrodki.
Na pierwszym wszystko gra-ostala sie jedna LR'ka z dojrzewajacym nasieniem:








Na drugim spocie niestety sprawy nie maja sie tak kolorowo...
Kolejne planty polamane. Poczatkowo myslalem, ze to moze pogoda, ale teraz juz jestem prawie pewien, ze to te Kur...@#~$....wy sarny. Nawet nie zjedza tylko lamia niszcza, niech by je szlag. Ehh
Zostalo nietkniete jedno odgalezienie [EMxLC]xHH i mocno zmasakrowany ED.
Tragedia musiala miec miejsce najdalej wczoraj-nic nie zdazylo nawet podeschnac. W zwiazku z tym szybko wrocilem do domu, wsiadlem na rower i wparowalem spowrotem na spota z tasma klejaca [papierowa malarska] i odrobina drucika miedzianego [nawojowego]. Posklejalem do kupy jak umialem najlepiej, podlalem nieco i podsypalem nawozem. Nie mialem jeszcze, az takich polaman, wiec nie wiem czy to sie utrzyma.... nic to-jestem dobrej mysli
Jakie jest wasze zdanie-podniesie mi sie to jeszcze??







 

57fun

Member
bronek ghonox współczuje wam, bo dziś zastałem identyczny widok na jednym ze spotów, w odległości ok 3m mam 2 miejscowki po 3-4 planty, jedna zdewastowana, wykopane 3 samice a na drugiej nic, nawet sladów dookoła nie ma a pomiędzy nimi wsadziłem rewega z parapetu który juz 2 raz jest wykopany, wszystkie planty wsadziłem spowrotem i podlałem mam nadzieje, że nic im nie będzie bo bede miał doła:(
1 kupka mocy

reweg

i ocalała 2kupka mocy




ogólny widok jak przechadzałem sie po polu

na 2 spocie to juz burza poprzewracała planty ale nie wyrała z podłoża więc tylko podniosłem je, a i oczywiście ostatni facet sie ukazał WW albo WRhino i nie wiem co z nim zrobić, poczekam jeszcze z tydzień żeby balls'y lepiej podrosły i chyba do szklanki moze na pyłek pojdzie kawałek a reszta do makumby :]
power plant

@57 no spoko to tak jak ja, zawsze lałem dookola po innych plantach bo SS w wiekszym stezeniu niz 1% moze fitotoxyczność powodować. Tak czy inaczej nie dygaj napewno nie rusza plantów.
i juz teraz mam 1000% pewności ze to nie działa, a myśle juz sobie ze i jeszcze je wabi bardziej. Pozdro i oby wam sarny omijały. :)
 

57fun

Member
właśnie w tym rzecz, że to sa sarny na 100% bo widać pełno ich sladów, ludzkich niebyło, a moje porobiły sie przez nerwy jak biegałem od jednych do drugich wkopać, podlać papu i odszczać dookoła miejsce z butli 1L oczywiście:)
 
G

Guest

Witam Panowie i Panie :D U mnie w tym roku bardzo ładnie tylko że na miejscowce zero warunków na robienie fotek. Nie moge się wychylać z poza trawy bo ktos moze zauwazyc ale planty sa z dala od dzikich cpunow (sarny itp. :spank:) takze sorry za slabe fotki
Jakas sativa






I jej kwiatek


Duńskie geny :D


Młody plemnik


Kobietki


894618sierp1.JPG


PS niektore zdjecia robione telefonem niektore aparatem. sorry :wave:
 

bogusik2

Member
Oślinki! Oslinki xD

GF i PurT x Eroc/DP zapylone pylkiem C99 x V od voda :D .. takie o okienne nasienie hehe bedzie troche na prezenciki :)

1212813.JPG


1212813_1_.JPG


1212813_2_.JPG


1212813_3_.JPG


P.S. ukorzenianie w hydrożelu od poczatku wydawalo mi sie idiotyczne bo po oddaniu pewnej ilosci wody do powietrza zel zaczolby ssac z korzeni hyhy wiec wychodzi na to za muaialby stac w bajorku czyli na to samo gdby stał w wodzie xD sick hehe
Klonowanie w tym ODPADA :) 2 fotka jest po ok 20 dniach.. post o zelu jest z 30.07.2008.. czyli moze przezyc ale sie nie ukorzeni tylko zdycha powolną smiercia wysysana przez higroskopijna substancje.. pzdr

1212813_4_.JPG


1212813_5_.JPG
 
Last edited:
Top