What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

kobaia

Member
Hej, witajcie zacni ogrodnicy. Pieknie sie dzieje na Waszych miejscowkach, a przeciez najlepsze dopiero nadchodzi :D Ja troszke mniej ostatnio pisze w konopiastych ale dzialam jeszcze na tym polu, skromny indoor i partyzantka jak co roku, slowem: bez zmian, robie swoje hehe. Dzis skoro swit wyruszylem na spota, po dluzszej nieobecnosci bylo troche roboty przy dziewczynach bo pozarastaly chwastami ale wracalem z bananem na ryju i mala reklamowka topow lowrydera z pajeczyna i slimaczymi kupami w bonusie :)
Doklejam pare ujec z mojej partyzantki i uprzedzajac pewne pytanie - te najbardziej zaawansowane w rozwoju to klony z Maroc x wczesne, made by Plantator, kwitna juz tez wtc i kom (a jakze!). Wszystko na dobrej drodze, u Was widze tez i tylko zyczyc slonecznego wrzesnia i lagodnej jesieni, na pewno bedzie grubo :canabis:
Pozdrawiam Polske Zielona :rasta:

13306DSC04659-med.JPG
13306DSC04660-med.JPG


13306DSC04661-med.JPG
13306DSC04665-med.JPG


13306DSC04668-med.JPG
13306DSC04671-med.JPG


13306DSC04676-med.JPG
13306DSC04677-med.JPG
 

Ghonox

Member
Znowu babcia opiekowała się parapeciarką. Roślina ładna jak na parapet :]











Panienka ze spota nie wiem jak się czuje. Jak pogoda się poprawi to pojadę do niej. Na wtorek-środę wyznaczony hirwest :]]
 
Pieknie wam juz kwitnie na outcie a u mnie jeszcze nawet nie zaczelo :(

T44 obsypane preflowerami ale jeszcze nie kwitnie, myślicie że da rade? Może ktoś mial t44 na oucie i powie kiedy mu doszła..

40260P1030331.JPG


Passion mix tez jeszcze nie kwitnie, nie wiem z czym to bylo mixowane ale chyba poźniejsze pheno od passiona sie trafilo.

40260P1030332.JPG


40260P1030333.JPG


Modle sie zeby na dniach zaczely puszczac paki. pozdro
 
Last edited:

fugasik

Member
U mnie t44 się też określiła jakiś tydzień temu dopiero

ale w sumie to 2 miechy jeszcze może poleżeć na out
może dojdzie....
 

Kanaba

Member
Witom ;]

ESxW



Jamil Sayyida





ES



PP



LRxOasis
troche sie wygięła po burzach, dzisiaj ją naprostowałem zdeka.






LR'kie



I chyba Maroc, został dość póżno wysadzonyi ogólnie jakoś mało go odwiedzam.



pzdr!
 
Last edited:

pakonopny

Member
Witam mysle ze niebedzie to zbytnim offtopem jak zaprezentuje moje klony chodowane przez mojego kolege.
Rosliny te od wielu lat sa powielane w indoor. Moze zdjecia zalaczone nie sa w pelni ukazac mozliwosci rosliny (braki w odzywianiu).
Moim zdaniem rosliny nie traca na jakosci, i tak samo nadaja sie na inn jak i na out.
Na zdjeciach shishka berry, afghani1#red skunk, sweet tooth.




 

Azzzzzz

Member
Veteran
Siemanko koledzy, no i jedziemy z Alpha, early Dogasami, Marockiem, C99xblebletratatata oraz czyms tam jeszcze czego juz nie pamietam. Calosc jest po wieeeeelu przejsciach, ci co maja jeszcze resztki pamieci powinni pamietac.
Jada w czystym koksie - takze mysle ze bedzie kolejny dobry chemik.
Sterydy to Plagron grow, dolomit, biohumus. Wszystko oczywiscie z braku laku hand watering.

Dam im jeszcze z tydzien wega i zaczne wlasciwe stadium, mysle ze tyle wystarczy aby boczne odgalezienia podrosly.


12505P8170002.jpg


12505P8170003.jpg


12505P8170004.jpg


12505P8170005.jpg


12505P8170006.jpg


12505P8170007.jpg



Pozdros
:joint:
 
G

Guest

Skunk#11 (feminised) od Dutch Passion



C99 made in selasie



Maroc - Female Seeds



Pure Power Plant Nirvana Seeds



...a na sam koniec balkonowe pozdrowienia od doktora G

1008517ca8.jpg
 
Przepiękne roślinki. Aż miło się patrzy jaka Polska jest zielona :)
Nie miałem pieniędzy żeby kupić porządne pestki. Jest to mój pierwszy sezon.

Marna, nieznana sativka(wczesne) z open seeda rosnąca na oborniku.




Zdjęcia z przed dwóch tygodni.

Pozdrawiam.
 
Last edited:

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Rosna ciagle rosna w strone slonca....
Cinnamon

Shaman

Sensi mix


quakemind: Moze nie wykonujesz tanca na 'kwitnienie' ? :rasta:
 
Last edited:

quakemind

Member
nie wiem jak to mozliwe ale wam zawsze kwitnie wczesniej, duzo wczesniej. moze u mnie pozniej lato sie konczy :)

piękne roślinki macie
 
Ładnie wam sie zieleni!! Jestem dumny że jestem Polakiem :D szkoda że pełno dystansowe odmiany skosili mi na początku. Ale ale jestem ultra mega zajebiscie zadowolony, stracilem 20 plantow w tym roku jesli nie wiecej, optymizm jednak to podstawa. 6 które dotrwały wynagrodziły mi wszystko z nawiązką. Spotkał je najlepszy z możliwych scenariuszy, sam bym lepszego nie ułożył. 5 damów i dzisiaj określił sie ostatni krzak panoczek na co długo czekałem!

LR#2xDiesel

samiec




LR#2xDiesel

panna








LR#2 wykiełkowane na początku lipa, nieźle dają
















jedyna tresowana LR#2 w celach testowych, na przyszły rok będę wszystkie tresował....


 
Top