What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

jaca30z

Member
Wreszcie odwiedziłem spota...nie jest zle aby do jesieni.. ;)

21708IMG_1363.JPG


21708IMG_1359.JPG


21708IMG_1358.JPG


21708IMG_1355.JPG


21708IMG_1352.jpg


21708IMG_1351.jpg



:laughing: :laughing: :joint:
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
Wszyscy ladnie cisna !!!
Ja juz kare chyba ostukalem bo moge fotki ladowac !!! juchuckiiii !!! rano jeszcze nie moglem teraz juz moge hehe ale ciekawe co ja zaladuje jak nic nie rosnie ???



BUBULATOR stoi bez KMYCHMY ... teraz juz w szopce ale nadal niedziala
:badday:


SZukalem tego przez 4 miechy !!! teraz przy porzadkach znalazlem , bardzo ciekawy dodatek do gleby ,
tutaj cos z przed 2 tygodni ....


a tutaj mam passiona byl zjedzony do lodyki !!! podlewalem dbaslem i cos tam sie pokazalo , ten przed butelka hehe

teraz wyglondaja lepiej bo slonca mialy wiecej !!! tak dla rownowagi hehe

pozdrawiam wszystkich
 
Witam wszystkich ;p ładnie Wam wszystko rośnie . U mnie ostatnio na jednym spocie zające ucztowały i sporo krzaków mi ojebały :bashhead:

A na fotce prawdopodobnie NL albo out mix ;d



:rasta:
 

general

Member
Polish ic team rulez. Sory za jakosc nastepnym razem sie poprawie.
out







ot uzywacie femi jak startujecie?
Pozdro all
 
Last edited:
O

OrganicShowmen

Outdoor mix & Earl pearl

Outdoor mix & Earl pearl







Siemanko i cos ode mnie. Nie wiem czy to nie za wolno te planty rosna :chin:.
Pozdro Odcinek Specjalny "organiczy grow"
:rasta::yes:
 

hodowca

Active member
Veteran
17 dnień veg. 24/0
4xChemdogDD f2 ,2xChemdogDD x Blue Moonshine ,4x fOUR PLAY ,1x ES xCDD.








wszystkie rośliny ostro śmierdzą. bedzie dobra baka....
:rasta:
 
G

Guest

hodowca, ale mi smaka narobiles a to dopiero na vegu sa :)

pes, po prostu: :yes:

reszta tez sie spisuje naprawde kozacko :)

nie wiem jak wy ale ja sie zastanawiam kto ma najwiekszego... krzaka oczywiscie ;]
wydaje mi sie ze pod koniec sezonu powinien zostac zorganizowany jakis konkursik :)
w koncu nasz polski dzial jest naprawde spory wiec chetnych raczej nie zabraknie

i tu pytanie do kova: czy w polskim dziale moga sie rozgrywac podobne konkursy jak w Flower Pix?

i zeby offtopa nie bylo :)

22188HPIM7074.jpg


22188HPIM7065.jpg


pzdr shaman! :wave:
 
Last edited:
Witam rodakow
Wszystkim rosnie na prawde super, ile tu fotek w ogole...
U mnie w tym sezonie skromnie,nie to samo co w tamtym roku, ale zawsze cos :)

18003kielek-med.jpg


A ta sama zrobila sobie trening, chyba sie zlamala, ale ladnie sie zrosla
18003Obraz_012-med.jpg


Male poletko, od frontu Lowryder'y, z tylu White Widow
18003Obraz_009-med.jpg


Zfimowany Passion
18003Obraz_013-med.jpg


18003Obraz_014-med.jpg


A tu przyklad popalenia od nawozow
18003Obraz_005-med.jpg


Pozdro i niech wszystkim obrosnie w grube topy :rasta:
 

Murinus

Member
Shaman Trip dałeś niezły pomysł żeby założyć taki maly Polski Flower Pix, a mój kandydat z najlepszymi kwiatkami "Hot Cargo" on jest nie do wyjebania !!!
 

Giet

Member
Shaman Trip said:
nie wiem jak wy ale ja sie zastanawiam kto ma najwiekszego... krzaka oczywiscie ;]
wydaje mi sie ze pod koniec sezonu powinien zostac zorganizowany jakis konkursik :)
w koncu nasz polski dzial jest naprawde spory wiec chetnych raczej nie zabraknie

i tu pytanie do kova: czy w polskim dziale moga sie rozgrywac podobne konkursy jak w Flower Pix?
dobra ale ja chce wystartować z krzakami kolegi bo moje zgineły tragicznie ;P moge mu pozyczyć aparat to zrobi foty mówi że są w chuj większe od waszych ;P 2,5m i podobno wyglondają lepiej niz jego we wszystkich latach przed zbiorami
Wiecie coś na temat chermienia sie nasion z femaleseeds? on ma 48 za prawie 1k żeby nie meczyc sie z meszczakami i trafiły mu sie 3hermy, rok temu tez miał od nich easy sative i też miał kilkadziesiąt sionek z jednego

ej ile wynosiłby miesięczny rachunek za 600w? powiedzmy na 18/6 i 400w gdzieś juz pare razy widziałem ale nie pamiętam, jest jakiś przelicznik?
 
Last edited:
G

Guest

Giet to zalezy po ile u ciebie za prąd sie płaci

Pieknie dajecie panowie ja juz za niedługo zaczynam indoora juz sie niemoge doczekac :D:D
A i mam do was bracia pytanie głownie do tych co uprawiaja w indoor co sądzicie o ziemi substral oscosmote uniwersalna albo jaką ziemie polecacie ??

dobra pytanie juz nie wazne wybrałem ziemie plagron :)mysle ze bedzie zajebistym wyborem
pzdr
 
Last edited:

Giet

Member
a ile wy przecietnie płacicie? duzo osob ma 400w a z mocniejszymi pewnie będzie analogicznie do wzrostu w? ale chyba raczej wezme 400 chyba ze znajde wspołlokatora który dopłaci połowe to byłby jakiś growroom zajebisty ale chuj nie wiem czy mnie stać na mieszkanie jak myślicie za 500miech byłaby jakaś mini kawalerka? niektórzy płacą 800 za 1pokój jak to jest wkońcu? podobno trudno w krk znalesc jakies mieszkanie
 

gucio

Member
@Giet sprawdź na rachunku cenę kW prądu i liczysz tak: moc w watach * ilość godzin na dobę * 31 dni - potem wynik podziel przez 1000 - i wynik pomnóż przez cenę kW. :D

panowie pięknie "dajecie...rade" w końcu "to ICMAG" :canabis:

a tak przy okazji kto jest autorem tego :D


28041IC_Mag_PL.gif
 
Last edited:

Ganja Smile

Active member
Jeszcze troche minie zanim zrzucewszystkiefotki azdo aktualnych hehehe bo moj pojebany aparat robi zdjecia w rozmiarze 1mb wiec musze je pomniejszac a nie mam zbytnio czasu bo rano mi sie nie chce a wieczoreem jestem zmeczony wiec robie to na raty :))


8239100_05310.JPG


8239100_05360.JPG


8239100_05280.JPG


8239100_05340.JPG


8239100_05400.JPG


8239100_05660.JPG
 

Feel Fine

Member
Giet said:
nie wiem czy mnie stać na mieszkanie jak myślicie za 500miech byłaby jakaś mini kawalerka? niektórzy płacą 800 za 1pokój jak to jest wkońcu? podobno trudno w krk znalesc jakies mieszkanie

Kawalerka w Krakowie to koszt 800-900 plus media czasami nawet jeszcze czynsz i nie mowa tutaj o centrum.I tak jak mówisz wcale łatwo jej nie znajdziesz. Najlepiej szukaj na gratka pl lub na gumtree

btw. musisz tak klnąć ? :asskic

co by kolorowo było

 

Ganja Smile

Active member
pozrzucam jeszcze troche wczesniejszych zdjec i potem mam z 28 lipca ale musze siee pozbc tych ;PP:))

8239100_05650.JPG


8239100_05640.JPG


niestety ta poszla do wyrwania :badday: . zaczynalamnie wkurzac ;>>> :asskick:

8239100_05540.JPG


8239100_05530.JPG


:hotbounce

8239100_05550.JPG
 
G

Guest

niezłe krzuny panowie !!! na jesień bedzie maaasa :jump:

a odemnie zapylony Lowryder





Niewiecie ile mu jeszcze zostało ?
Bo sionka robie pierwszy raz, a niepamietam kiedy dokładnie go wysadziłem koniec maja, albo poczatek czerwca.
Poza nim mam jeszcze 2 inne LR gdzie sie też robią sionka :)
 
Top