What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci??? 2008!

gucio

Member
Kurde pojechałem dzisiaj na objazd spotów i na spocie głównym który znajdował się w polu pokrzyw rosło sobie 9 roślinek w rządku w równych odstępach i k#$%^ jakiś pajac nie wiem po co zamiast jechać drogą to pojechał traktorem przez to pole pokrzyw. Na szczęście ręka boska strzegła roślinek i traktor przejechał równolegle do roślinek 30-50 cm od nich ! Niestety roślinki były właśnie ponaginane w tę stronę i przejechał po kilku roślinach.






Skończyło się to jak widać tylko zmiażdżeniami i skręceniami łodyg jednak wszystko jest nadal zielone więc pozwiązywałem i myślę, że odżyją. Zapodać im biohumusa ? Bo przy sobie miałem tylko plantona i tym podlałem. Po za tym postawiłem roślinki do pionu. Aktualnie wygląda to mniej więcej tak:





Tylko nie wiem co teraz dalej, przesadzać przecież już nie ma sensu. Mają po 1,60 m i ładnie się krzaczą. Pozostaje mi chyba tylko czekać i liczyć na szczęście że nikt mi ich nie rozjedzie ani nie wyrwie. Kurde no sadze 3 sezon i do niczego jeszcze nie doszedłem. Zawsze jakiś problem... Czas pokaże co będzie dalej.
gout08
Pozdrawiam
44785pzdr-thumb.JPG
 

Escobar

Active member
Juz po zbiorach. Za 30dni będzie można spróbować czy było warto czekać hehe.
Plon mizerny, na pv sporo bananow niewiem co bylo przyczyna. Ze 3 niedojrzale nasiona tam widzialem. Stoned immaculate pachnie wspaniale, bardzo owocowo z nuta mango. 2 si smierdzi chlorem a sk#11 standardowo skunkowo. Next grow już od września, prawdopodobnie bedzie white rhino lub white widow od ghs i blueberry od dp.









pzdr
 
G

Guest

gucio - mowi sie trudno, dobrze ze tylko pare, pewnie puszcza odrosty jakies, mi durbany zlamane przy samej ziemi odbily i juz prawie nadgonily strate..

ja wrzucam dalsza czesc indoor, powtorka z rozrywki.. SuperG i Angola.. dolozylem tez afgankush i orygin. Wszystko rozpoczyna 5 tydzien flo

pojawil sie rowniez problem, po raz kolejny afgan dostal jakichs akcji... poprzednio bylo to samo, rosna w tej samej partii ziemi wiec to pewnie cos pochodzenia z ziemi.. kompletnie nie wiem co to a juz ladnie sie top formuje to nie chce experymentowac.

generalnie zaczyna sie posowac od dolu ku gorze, atakujac stare duze liscie. dostaja plam, pozniej zupelna smierc... pH w normie (7.2) nawozy niby tez powinny grac. na poczatku myslalem ze to braki w P K ale teraz to juz nie wiem bo widze i braki ca, i zelaza... wiecie tak emocjonalnie patrzac to trafnej diagnozy sie nie postawi wiec licze na was.
POMOCY!!!sloniocy





escobar - to pakistan valley??? mi sie poprzedni spierdzielil, wyszedl srednio moze tym razem bedzie lepiej (stoi kilka na outcie)
smaka narobiles...

pozdr 4all i blagam podpowiedzcie cos odnosnie tego afgana, martwimy sie z poziomka o niego...

aaa... znow zaloba u mnie. kot naszczal do angolki w torfie, padla w 2 dni... zupelnie ;(
 

wojek

Member
No pięknie wam wszystkim rośnie ja wróciłem ze spota troche zawiedziony bo ostatnio rzeka sprawiła psikusa podlało mi krzaczki aż za bardzo, nie wiem czy przetrwają czas pokaże spot zalany z każdej strony pewnie z 10 cm wody na nim wylać tej wody nie wyleje bo i tak zaraz powraca myślę że 2 dni i jej tam nie będzie jeżeli przetrwają to ok jeżeli nie to sezon 08 dla mnie zakończony.
Wam powodzonka życzę
 

hodowca

Active member
Veteran
przesadzaj te kruszyny szybko w drugie miejsce !! (gdzie nie ma wody:))
są malutkie ,nic im nie będzie.pozdr
 
R

retbatler

No dzieje sie Panowie, strach pomyśleć co tu bedzie za miesiac albo dwa. Jak to powiedział ziomek planując outa w środku zimy - i gdzie to potem wszystko suszyć ?!
ja tak dużo nie mam żebym sie martwił ale coś tam rośnie:




You must spread some Reputation around before giving it to hodowca again.
i u paru innych osób też mi się tak robi.

Szacunek dla wszystkich.
Zdrowia życze
 

Murinus

Member
Wiatm, relacja z miejscówek
rośliny na jednym mają ciągłe słońce i po miesiącu mojej nieobecności troche to odczuły-ogolnie zmizerniały troszke






jeden krzak poszedł się jeba.... widocznie nie przetrwał jakiejś burzy



ale najlepsze jest to że 2 krzaki które zostały to KOBITKI :jump:
 

bogusik2

Member
TopGanja Twoje ziolko jest bezkonkurencyjnie dobre ;) hotmix w tej ilosci starczy chyba do stycznia :D hehe + piekne roslinki :)
Kuli imponujące! :D niezłe plony beda
Escobar same słodycze hehe :) kto by sie nie skusil :D nie moge sie doczekac
Hodowca wymiatasz roslinami :) ziolko z outa wychodzi Ci jak z indora hehe
Divi piekny gąszcz :) bedzie ladny dywan z topów za trocheu czasu hehe
Retbatler tez super oby samiczki hehe
Dzieki za simple JB ;* zajebiste ziolko. pzdr

12128aa_3_.JPG


12128aa_4_1-med.JPG
 

Ganja Smile

Active member
Zastosowalem supercropping jesli tak to sie pisze wg wskazowki jednego z naszych zielowych ;) wrzucam narazie stare fotki poniewaz uploadnie dzialali mam troche zaleglosci i malo czasu dzis mam wolne wiec wrzuce nastepne. Oprocz tego wybieram sie znowu do epicentrum by sfotografowac kolejne zjawiska ;P

8239100_05160.JPG


8239100_05180.JPG


8239100_05210.JPG
 
Last edited:

Murinus

Member
:badday: 2 spoty na których były 2 rosliny - przepadły, chyba jakieś leśne zwierzaki zrobiły sobie z nich lunch hehe

na szczęście na zeszlorocznej miejscówce krzaki mają sie nawet nieźle mimo iż mało je odwiedzam

odmiana Early Misty które miały być raczej nie wysokie a już teraz mają 180cm !!! :bashhead:







ale nie to mnie martwi, na 5 krzaków które mi zostały wszystkie to KOBITY !!!!!! nie wiem jak to się stalo 100% babek, z jednej strony ok, ale z drugiej nie bedzie nasionek na przyszły rok :cuss:
 
LR#2

ktoś może wie co jej doskwiera, jaskrawo zielony kolor, na 2 dolnych liściach brązowe drobne plamy i 2 podziurawione liście






Zdjęcie w większej rozdzielczości

http://img172.imageshack.us/my.php?image=dscn5040resizeot9.jpg


Tu druga roślinka, podobne przejawy ale trzyma sie znacznie lepiej





Nie były jeszcze niczym nawożone, tylko słońce i czysta woda. W dołkach siedzi około 15 litrów ziemi torfowej ph ~5.6-6.6 plus garść dolomitu + 3 duże łyżki stołowe obornika kurzego suszonego. Trzecia roślinka też miała podobne dziury na liściach i dzisiaj niestety jak byłem na spocie to leżała przewrócona, tylko to chyba wina ślimaka albo innego zwierza bo łodyga była skręcona/złamana.

Edit
Może masz racje, mam nadzieje że to tylko apetyt drobnych owadów. Dzisiaj doładowałem spota 8 lr mix, nasionka choćbym miał przy nich spać dzień i noc muszę mieć. Już wydałem tyle kasy w tym sezonie na nasiona z fr.pl, nie tylko lr ale pełno sezonowych passion maroc hh itp i cały sezon mam problemy. Jak nie pogoda to pech, to wredna jakaś męda mi namiesza na spocie itp.
 
Last edited:

Ghonox

Member
master_virus - Po prostu jakieś owady ją pogryzły. Obyś miał samca, samicę i nasionka ;]

Dodano:

:badday: :badday: :badday:
Wróciłem właśnie ze spota...
Spełnił się prawie najgorszy ze scenariuszy!

Na 9 roślin wyszła tylko 1 samica... : <
Z Autofloweringiem, zapyliłem ją samcem z parapetu, też z AF (choc co do samca to na 50%). Gorzej może być już tylko, jak stracę roślinę i nasionka, bo palenia za dużo i tak nie będzie...

Ma ktoś fotkę topków po zapyleniu? I topków gotowych do zbiorów, nie koniecznie po zapyleniu.
Zapylałem tydzień temu. Topek stracił białe wsłoski (ten zapylony, główny, pierwszy, reszta jeszcze nie przekwita). Są kielichy średniej wielkości bez włosków (zapylone z nasionami?) i grubasy na 3-5mm z brązowym włoskiem, pod spodem bardziej, pyłek na nie nie spadł raczej (przekwitnięte?).
Ojciec potrzebował do pracy aparat na cały dzień i nie mogłem zrobić zdjęć. Dam za jakiś tydzień.
 
Last edited:

pakonopny

Member
przyczyna moze byc pod lisciem. Polecam uzycie lupy z duzym powiekszeniem.
Wczesniej wykryjemy pasozyta tym latwiej go wyeliminujemy.
 

57fun

Member
BBxLR jedna jakaś dziwna bo nie ma pierwszych listków tylko włoski wyskoczyły i nie wiem czy bedzie rosło czy padnie :( no nic ale 3 sztuki tego crossa beda :) wszystko idzie na in a moze i na outa jakiegos wywale jak bedze jeszcze czas.

Ps. Wszyscy ładnie dajeciechłopaki, a tobie toptopG zycze miłej konsumpcji :)
 

general

Member
@divinorum jakim ph je podlewasz . Kiedys gruby wrzucal tabelke jakie skladniki sa przyswajalne w roznych ph. bylo dla hydro oraz soil. Skoro pokarm jest to tylko ph. Moze to feno akurat bardziej lubi kwasniejsza wode?
 

placjusz12

Member
witam wszystkich hehe,
i znów tylko jedna miejscówka , niewiem kiedy wreszcie sie zmobilizuje zeby wszystkie przejsc i pocykać fotki hehe
wszystkie odmiany to kobitki
Erdbeer x early durban

durban od P jak narazie najwiekszy kolo 2m

afg/erdpurtXeroc/dp

Marocxwczesne od P

juz ladnie kwitnie tylko niewiem co mu dolega?? jak ktos wie jak jej pomoc to prosze na PM bede bardzo wdzieczny

Pozdrawiam Placek
 
G

Guest

:wave:
witam, jak zwykle cala polska ekipa daje rade! zielono mi!!! :Dheh...
U mnie z braku czasu dopiero wizyta za 5 dni, dawno tam nie bylem. Jestem dobrej mysli...:smile:

Escobar: heheh cos troche za bardzo marudzisz przyjacielu!:wink: Zawsze to swoje i najlepsze!!!mniam!:smile:

wojek: ja bym ich nie ruszal jak woda opada...Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie po tych deszczach jest nagle od 2 dni 30C :D woda szybko znika...

master_v: daj im jesc! Potrzebuja duzo N:D

GS: sexy ladies! :D

kontrast:D heh super zdjecie!+
Murinus said:

:wave:
 
Last edited:
G

Guest

Wow ale ladnie wszyscy tu koloruja!
No to ja tez sie pochwale co nie co ;)

Maroc wlasnie zaczal kwitnac, ale ostro dostal po dupie bo ziemia nie trzyma dobrze wody wiec szybko sie wysusza ;/

22188HPIM7083.jpg


22188HPIM7082.jpg


Tutaj znow Wesola Gromadka (Gora: Sk1 x V x [Rs x WW], 3 w srodku: Bambata x Erdpurt, i dol: Danish Passion) Zero problemow tylko szkoda ze nie chca jeszcze zdjac majtek, hehe..

221881.jpg


221882.jpg


221883.jpg


221884.jpg


221885.jpg


22188HPIM7063.jpg


22188HPIM7066.jpg


No i... oby mi wyszlo (pol kostki masla jeszcze dodalem za dobra rada :)

22188makumba.jpg


pzdr shaman! :wave:
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top