What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

NiceGirl

Well-known member
Veteran
Zajebiscie zielono-szampanskiej zabawy zycze.
Ja dzisiaj winko 2002 polslodkie czerwone, kilka spliffow i jeden grubasek.
Pozdrawiam.
 

tritexo

Member
36097IMG_5033.JPG
Szczesliwego ziąąą :muahaha:
 

bogusik2

Member
No to zacznijmy miło nowy roczek :D ja wlasnie odpalam kolejnego loleczka :)
Wszystkiego najlepszego :D mnostwo wódy szampana i ziola a ja trzeźwy hyhy xD
Nowy rok trzeźwo sie zapowiada :D pzdr

12128a1-med.JPG


12128a_1_1-med.JPG
 

xy1

Member
Siemanko, jestem chory i nie poszedłem nigdzie na sylwka ale stwierdziłem że najbardziej kształcącym zająciem w chacie będzie czytanie tego forum:) Doczytałem tych kilkadziesiąt stron a teraz mogę ze spokojem powiedzieć: Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, zdrowia, dobrych wyborów i wielu kolorowych dni a w kwestii uprawy: trafnych miejcówek, dobrych nawozów, jeszcze lepszych nasion, optymalnej pogody, dużo lisów :), mało saren i dzików i wcale grabieżców!!! W indorku dobrej ręki i trwałości sprzętu ażeby wszystko wyszło tak jak powinno.

Ps @Azzzz - ten twój kaktus to nie kaktus tylko Euphorbia.
 

1337grower

Active member
Ahoj , no to prosimy kurtyne w dol tym topicu na dol dac i zalozyc 2008 i przeklejic HOT CARGO:D:D:D 3 topiki 3 LATA:D ==
 
Last edited:
Top