What's new

Co w ogrodzie rosnie Ci ??? 07

tredowaty

Member
haha nie wiem co znimi zrobic czy ja bede mial kiedys taki porblem :( chyba nie jak z tad nei uciekne a jak masz za duzo to dajesz mi paczuszke zobaczymy co z tego wyjdzie pod sloneczkiem :p
 

gigi

Member
troche spoznione te zyczenia ale coz blem zajety ;p

No to panowie zycze wam przedewszystkim zdrowia, cierpliwosci, szczescia, duzo radosci ;p i udanych upraw :D szczesliwego nowego roku oraz OUTA 08:D

pzdr all :*
 

Wilk

Member
Kanaba said:
Roślinki mają mniejwięcej 26-28 dni, pod hps'em od 20 dni.
Trzymam je pod hps 150, 2 wiatraki dmuchające, 1 wydmuchający, ściany wyłożone kocem ratowniczym.
Podłoże: ziemia do paproci pH koło 6, i dolomit, wiem że przydałby sie keramzyt ale kurwa nie moge go nigdzie dostać, perlitu tak samo.

I prosze was o kilka rady, ponieważ nie jest tak jak powinno, np. u roślinki na środku zawijają sie troche liście...w mixie takie oklapnięte i wogle ta zieleń jest taka blada...POPROSTU POPATRZCIE NA NIE I PISZCIE CO BYSCIE Z NIMI ZROBILI, aha dodam jeszcze że planuje na dniach FIM i kilka dni po fimie, LST.
Nie jestem fachowcem w in ale chyba masz za sucho w boxie, nie widze żadnego wiatraczka dmuchającego na roślinki, być może mają lekki piekarnik, jaką masz temperature ? Po za tym wydaje mi że masz źle zrobioną wentylacje. Wyciągający powinien być chyba na samej górze a wdmuchujące nie gdzieś z boku tylko mniej więcej na środku na dole. Jeśli się myle prosze o poprawke dobrego fachmana :D Stosujesz już jakieś nawozy ? LST i FIM jak najbardziej :wave: Pozdr
 

dRiNkm4Nia

Member
~! Wesołych Świąt !~

tez troszke spoznione zyczenia z barku czasu ;o ale lepiej pozno niz wcale ;p heh

... no i moze w koncu cos pokoloruje ;D hehe





~! ... i Szczęśliwego Nowego Roku !~




! zielonego roku ! ;Pp
 

Cinnamon

Member
@Wilk dokładnie powinno być tak jak mówisz. W ogóle to te rośliny stoją w wodzie ? One tak non stop czy dopiero co po podlewaniu ? Nie jest to zdrowe dla korzeni ...

@Kanaba skoro rośliny mają mało mięsisty zielony tzn. że mają za mało papu - daj im zastrzyk azotu :).

Peace iG... :kissass:
 

bogusik2

Member
Hehehe jestem na fazie troche mniej zielonej wiec don't mind what i'm goin to write :)
Hot wczoraj sobie ciepło swiaczenie o Tobie pomyslałem hehe :) zagladam tu i BEMC :D
Nie moge sie doczekac kiedy zaczniesz wzucac wiecej fotek i byc z nami :)
Jestes dla polskiej sceny konopnej jak jezus dla kościoła hehe :) pzdr
 
G

Guest

troche zjebane porównanie koledzy, za dużo south parka chyba :)
wymyślcie inne lepsze
 

HOT CARGO

The Best Is Yet To Come
Veteran
dzieki za wszystkie pomysly ,hehe
jusz dostalem 20+,starczy mi ich narazie,hehe
kazdy pomysl zostal zrealizowany,hehe

za ponad miesiac bende szukal nowe pomysly,hehe dam wtedy znac

peace
 

dizel

Member
troche pokoloruje :D
zapasy na zime? zero plesni (choc nie były wysuszone na wior)
25547P1000562.JPG


tegoroczny out
25547P1000564.JPG
 
Last edited:

Giet

Member
dizel juz kiedys pytałem o ten sposób przechowywania zapasów ale powiec prosze czy juz przetestowałeś ten motyw z słoikiem? po prostu zakręcasz mocno i zakopujesz? a co z wilgocią i powietrzem nie dostają sie do środka? a w zimie jak ziemia przemarza nie rozsadzi słoja? a moze lepiej poszukać jakiegoś próżniowego pojemnika?
 

Kanaba

Member
@Wilk - mają przewiew, 2 uforie (najlbliżej wiatraczków) lekko sobie "bansują" ;D a gdy zamkne drzwiczki pewnie powiewa i na reszte. Wiem że lepiej by było jakby były na środku, ale jakoś tak wyszło bo przed rozpoczęciem budowy boxa ostro sie ujebaliśmy moim tegorocznym PP :D ale będzie dobrze ;p ... nie wiem jaka temp bo nie mam termometru, ale wydaje mi sie że jest wporządku, dowiem sie na dniach jak włoże termo.
Nawozy to narazie tylko biohumus.

@Cinnamon - tą wode wlewam raz na jakiś czas do tej podstawki. Podsypałem dolomitem i podlałem biohumusem, coś tam pomogło, ale to i tak nie da takiej zieleni jak
np. u Co2 ;) (pzdr) ale wiem że to przez hujowatą mieszanke gleby, niestety u mnie w ogrodniczym nie mieli perlitu itp, a teraz to nawet keramzytu nie moge dostać.
Za 3 miechy bede miał dostępną fure więc kolejne uprawy będą już kompletne w 100% :D

@dizel - Ten słoik to wyjełeś? czy dopiero wsadzasz? ;p tak bez żadnej szkrzynki...zabezpieczeń... topy mogą stracić na mocy, zapachu i smaku, jeszcze słoik hujowy, bez gumki.
Jeśli dopiero wsadziłeś to radziłbym Ci wyjąć i lepiej to zrobić.

pzdr :wave:
 
Last edited:
C

Ca2

Ładne Castle ;D co to za geny? sativki jakieś?????
Nawozisz dolistnie czy tylko tak zraszasz??? Na flow lekka susza = więcej żywiczki.
 

castlevania

Member
siemasz Ca2 nie nawoze dolistnie, tylko zroszone wodą były, na wega stosowałem jak zawsze dzydzowniczki kalifornijskie;) ale i tak miałem problemy bo staneły ze wzrostem po przesadzeniu, ale po zakupie specyfiku z ponizszej fotki wypieprzyły ze wzrostem:) polecam ten stymulatorek jak najbardziej, a nasiona pochodza z outa 2006 :) pare osob miało te geny, jest to cos pomiedzy AK48xAurora Indica albo SADP#S1 ale dokładnie nie powiem cos miedzy tymi trzema napewno:) pozdro !


 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top