What's new

co u grubego

G

gruby

siemka
z tym macro to moze byc troszke problem ,poniewaz ja nic nie wiem o fotografi,nie interesujemnie to .sprobuje na sam koniec cos wykombinowac.koles ma eos,a ja uzywam tylko sony cybrshot 6 lub nokie n 70,takze nie wiem ktorym aparatem mam to zrobic,na eosie sie nieznam, a koles bardziej dla ozdoby go trzyma ,a niezeli do zdjec.dostal go w prezecie.ale cos pomysle ,spoko .
grunwald ,masz oko.zato nowe fotki.jak widac nic sie nie zmienil ,caly czas ma jeszcze folie na wyswietlaczu.ale opakowanie sie troszke rozlatuje



w moim outdorowym ogrudku roslinki majaokolo 50cm najwyzsza,a najnisza z 30cm.
doniczka critical mass


doniczka northen light

i juz dosc przebrane rosliny z miksu nl x cm.wczoraj ostatni dzien byly 5 dni 12/12,zobaczymy ile samic bedzie.klony z szafy juz prawie porozdawane.zostawilem sobie niektore ,po scieciu jescze poprobuje moc i smak i zostawie moze z dwie matki.


 
G

gruby

droga ta sonda ,zobacz tutaj (rozpirdzielajace sie opakowania to standart widze)
http://www.pce-group-europe.com/espanol/instrumentos-medida.html
ja chcem zobaczyc twoj taras tak za 35 dni.bedziesz mial kwiatowy zywoplot.zobacz jak mi sasiad widok wzbogacil,szo te digo argentinos tiene mano,cojonudo.

ten nizszy to mazar ,ale ten wiekszy nie pamietam ma wpasc dzisiaj to dopisze co to za odmiana.ak 47
 
Last edited:

pakonopny

Member
Szkoda, ale przynajmniej pozostawil nam czesc siebie, w postaci wlasnego doswiadczenia.
Proponuje kolegom upamietnic kol. Mano Negra (reka czarna).
Mysle, ze odpowiednia forma byloby nazwanie jakiegos ciekawego crossa jego imieniem lub nickiem.
'Pozdrawiam i pale peta de kali mist zyczac szcescia, gdziekolwiek jestes
kol.Mano Negra.
 
G

gruby

49 dzien flo













uzywam nowego produktu ,dostalem go do wyprubowania flush hydrogarden(vitalink)
flush 5ml/l
ph 6.2
ec.0.18
prawdopodobnie bede musial dac ripen od jutra ,niekture rosliny wolaja o fosfor i potas.
 
Last edited:

pakonopny

Member
Kiedy tak bedzie u mnie.
Mysle,ze za miesiac zrobi sie troche miejsca i dokoncze grow rooma.
Zamierzam obic sciane regipsowa jakas folia (mylarem albo bialo czarna folia).
Reszte scian ktore sa wykonane z wiorowki 19mm bialych pozostawiam bez zmian.
Musze jeszcze cos na podloge wymyslec, by ulatwic czystosc. Folia PCW 2mm gr.
chyba bedzie najlepsza. Tak poza tym to cool tube dzialaja na piatke, zuzycie klimy spadlo o 2/3. Latwiej utrzymac klimat (wilgoc,temp.CO2).
Predziorki po zastosowaniu bermecitine odpuscily, ale straty na lisciach sa dosyc znaczne. Licze, ze teraz po tych zmianach wroci do normy .
Pozdrawiam.
 
G

gruby

dzisiejszej nocy stalo sie.3 glowy polecialy
po porazce z podpisami roslin musze zgadywac co to za odmiana.hehe
wild rose,zapach piekny zeska bryza bardzo owocowo





nastepna i troszke wieksza ,zapach jeszcze mocniejszy
wild rose







i tego nie jestem pewien ,bo nie jest podobny do zadnej z uprawianych odmian.ogolnie jest wild rose ,ale jest sliczna i pachnie bardzo jaby laskiem swierkowym.






zastepczynie juz gotowe na zwalniajace sie miejsce,roslinki przezucilem do kokosa,widac troszke podkulily liscie,zmiana ph i ogolnie oplukiwalem je troszeczke z ziemi ,takze napewno troszke potrwa zanim wrocom do sily.
 
G

Guest

Hooooah! Przepięknie Gruby!
Widać że znasz się na rzeczy!
pozdro1410
 
G

gruby

hey
dzieki ,teraz jeszcze zeby smak i moc byla ok,probowalem juz co nieco ,ogolnie gwozdzie,wiecej bedzie mozna powiedziec jak wyschnie.mysle ze bedzie jakies 300-400 g,nie wiecej,moze i mniej.ale kwiaty sa naprawde ciezkie i naladowane zywica.tak ogolnie powiem szczeze ze ta uprawa to troszke nie wypal ,ale z dobrym zakonczeniem,rosliny dochodza jak chca ,od ponad tygodnia nie podaje juz co2 ,bo sie skonczyl gaz.teraz juz tylko oczekiwac faktury za prad.teraz tylko oczekuje dnia kiedy bede mogl wrzucic nastepne roslinki na flo.aero nie bedzie ,niestac mnie na chlodziarke,kilku znajomych doradzalo mi roznego rodzaju rozwiazania,dobrym jest odkupienie z baru chlodziarki do piwa ,zasada jest ta sama co w specjalnych chlodziarkach do wody w akwarium.mozna tez zrobic samemu z zamrazarnika ,ale troszke roboty z tym,i trzeba miec gdzie to zrobic.jestem zly sam na siebie.kokos tez nie jest zly.no coz bedzie okazja jeszcze na aero.pozdro.pozniej wstawie zdjecia makro.moze mi ktos wytlumaczy ,czy aparat sam automatycznie ustawia wszystko przy zdjeciach makro ,czy trzeba cos ustawiac.z gory dzieki za pomoc.pozdro
 

Azzzzzz

Member
Veteran
Swietnie to wszystko wyglada Gruby, duzo bylo momentow niepewnych ale wybrnales na 5 ;>, topy mowia same za siebie. Gratulacje and keep us update.

Pozdr :joint:
 

Kolobrzeski

Member
Piekne planty, czekam na smoke report :joint:

w cyfrowce najczesciej musisz wlaczyc tryb macro, odpowiednio blisko zblizyc obiektyw, ostrosc aparat powinien sam zlapac i cykasz fote. Proscizna:)
 
G

gruby

sony dsc -h5 ,jak nacisne makro to mi pika,i nawyswietlaczu mryga ikona od obiektywu,on ma staly obiektyw ,nie rozumiem.ide jutro do fotografa po kilka lekcji fotografi.
 
G

gruby

i musze jeszcze sie podluczyc,ale cos juz widac no nie ,ale sie ciesze umie robic zdjecia :jump:









nastepna wild rose ktora juz jutro idzie pod noz










jack 47 jemu to jeszcze tak z 7-9 dni

wild rose


 
G

gruby

54 dzien flo
psyhodelica



wild rose




wild rose



black jack

jack 47



jack 47

ph 6.2
ec.0.14
jak bede scinal to zakazdy razem wstawie fotki,juz teraz nie bede tak przesiadywal na forum,czas do roboty.dzisiaj wstawilem 6 roslinek do boxu ,wiecej narazie nie wejdzie.6godzin bede najpierw codzienie pod cfl a pozniej pod sodowke .najdalej za 14 dni nastepne na flo. :rasta:
 
Top