What's new

co u grubego

C

czaczo

siemka siemka
powoli zaczynaja dochodzic,niektore szybcie jak pozostale.
te co zostaly potraktowane sts,wszystko ok ,mniejwiecej,hehe,rosliny potwieraly kwitay ,ale polenu nie widac,prawdopodobnie za pozno spryskalem sts,mysle ze trzeba uzyc sts z koncem 2 i poczatkiem 3 tygodnia,caly proces od uzycia sts trwa do 14-16 dni,w przypadku white dwarf.musze przynac ze odmiana nalezy do bardzo produktywnych i bardzo zapachowych hehe.co do smocy to narazie nic nie moge powiedziec.jezeli chodzi sama uprawe,jest to bardzo latwa w uprawie roslina,nie potrzebuje praktycznie zadnych specjalnych dodatkow,dodawanie pozywek praktycznie jak na out,1/3 dawek.jezeli ktos by sie zdecydowal na uprawe tej odmiany,doradzal bym zastosowac przez pierwsze 2-3 tygodnie zastosowac doniczke 3l i pozniej przed samym flo przesadzenie do wiekszej 7 l.i naprawde odradzal bym stosowanie duzych dawek pozywek.
picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


saludos
 
C

czaczo

hehe.dzieki chlopaki.cos dozuce,i tuz przed scinka jak porobie jakies zdjecie to jeszcze pododaje.

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

ziel-zielona

Medicine Grow
ICMag Donor
Veteran
witam
http://www.youtube.com/watch?v=Kjla...912B17B4B&playnext=1&playnext_from=PL&index=6

dobrze ze juz siedze , bo jak by mi ktos powiedzial ze sie przewruce to bym sie polozyl ...:tree:

ZAJEBISTE MIALES TE KRASNALE , ja sam sam zaczynam raczkowac na tym auto i rozmyslam jaki cle ma ta roslina , kminie i rozmyslam i jednego juz jeZZdem pewien bracie ze one nie maja czasu na pomylki po wykielkowaniu powinny leciec pod mocne LED albo MH400w( mi sie wiatrak zjebal i , poszlo w tyl kilka dni ....) i wydaje sie mi ze tez wieksza zarowa napewno wiecej wyciagnie - nie zajmojac wiekszej powieszchni w LIVING-ROOMie hehe sam sie ucze co i jak bo moja przygoda z LR pod 400w nie byla udana randka ...:smokeit:

pozdro bracie
ja i tak krzycze wszystko co ma JACK i WHITE no i moj kochany SS....

p.s. to w 6l doniczkach , tak ?
 
P

psaicho

imo wd to jedne z lpszych sortow jesli chodzi atf ;)...teraz testuje red dwarfa
picture.php
 
C

czaczo

witam przedwczoraj powiesilem do suszenia ostatnie 3 krzoczki,2 schermione po sts wyzucilem na out,moze cos sie jeszcze znich wyluska hehe.jak naraziests pieknie wpluwa na na ich wyglad ,za nic niechca sie postarzec hehe.zimno nic im nie robi.wczoraj odbyla sie degustacja tego co juz wyschlo.no ja z racji ,ze nie moge ...to nie probowalem.smak zajebisty .zapach naprawde ziolo robi duze wrazenie,jezeli chodzi o dzialanie ,to jesty bardzo fizyczne.nadaje sie idalnie na calodzienie popalnie z kolegami w pracy.napeno niebedziesz chodzil w kulko i zadawal sobie pytanie,a czego to ja szukam.hehe.do konca tygodnia postaram sie dozucic jakies fotki. w terazniejszej uprawie tez mam wd ale juz pod 12/12 .chcem sprawdzic jaka bedzie ruznica w jakosci i ilosci zborow w fotoperiodzie 12/12 a 16/8.pozdro przyjaciele.
 
C

czaczo

white dwarf
picture.php

northen light
picture.php


to sa odwas pestki,jak widac dobrze rozwiniente hehe,to jest to co mi sie udalo uratowac z toxycznej szafy i puzniejszej suszy spowodowana zaniedbaniem umyslowym kolegi.niestety bylo kilka ofiar owej suszy.dlamnie to byla dosc powazna strata.ale nic jak widac roslinki wygladaja obiecujaco,ale gdy wspomne ze maja okolo 4 miesiecy wegu juz za soba,to juz tak obiecujaco to nie wyglada hehe
picture.php

te rosliny sa po tylko tygodniowym wegu.maja juz 3 tygodnie
picture.php

picture.php
 
Z

zieloxx

Mialem kiedys w boxie Mazara z 5tyg wegiem, po zbiorze byl reweg i pobralem klony i od razu 12/12 po ukorzenieniu. Nie zauwazylem roznicy w uprawie z wegiem i bez. Moc ziola z klonow byla nawet wieksza ale bylo to spowodowane bledami ktore popelnilem przy uprawie zwegiem.
Napewno bedziesz zadowolony :)
 
C

czaczo

witam
spodobalo mi sie uprawa 12/12 bez wegu, wydaje sie ze rosliny z przewaga genow indyki sa do tego stworzone.
picture.php

znowu sie wkrecilem ale ciekawe jak sie to skonczy,temperatura wody,hehe.czasmi mnie rozpierdziela.
picture.php

niemam lampek ,zeby przystroic roslinki hehe
wszystkiego najlepszego ,za wasze zdrowie
picture.php

:thanks:
 

pakonopny

Member
wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku.

Widze ze mamy nastepna osobe co zdala sobie sprawe z bezsensownosci cyklu wega w uprawie z pestek.
Tez uwazam ze jesli nierobimy matki tylko sadzimy na susz
jest lepiej taniej i szybciej pojechac 12 na 12.

Czaczo porfa jak sie sprawuje cheesage ?
 
Z

zieloxx

Co racja to racja! Wiekszosc z nas opiera sie na brederach, a pozadamy wylacznie dobry jakosciowo stuff. A jest to najlepsza do tego droga. Juz sama oszczednosc energii jest spora. Czasowo to duzo szybciej nie idzie bo sie dlugo planty zabieraja za kwitnienie, no ale suma-sumarum zawsze do przodu :)
Koncze wladnie grow 12/12 od poczatku. Nastepny rowniez poleci 12/12 ale w substracie coco. Czekam tylko bo Canna zamula z dostawami coco. Problemem moze byc tylko czestotliwosc podlewania bo na miejscowce moge byc max 2-3 razy w tyg.(no chyba ze to wystarczy)
Moze dobrym pomyslem bylo by kupienie substratu z dodatkiem glinki zeby dluzej wode trzymalo ??
Kumasz temat kokosu to podpowiedz co nie co. Doniczki 15l.
Piekne planty ci rosna. Ksiazkowe. Foty to by mozna na pulpit jebnac :) Sliczne
 

przemix

Member
co do uprawy pestek od poczatku 12/12 sam rezdog mowil ze wtedy krzaki nie maja czasu osiagnac dojrzalosci genetycznej i nei pokazuja swego pelnego potencjalu wiec najlepiej jednak miec matke i uprawiac klony. osobiscie daleko mi do znawcy wiec ciezko stwierdzic ale trudno nie wierzyc rezowi...
 
C

czaczo

hej
narazie co do roslin uprawianych 12/12 moge `powiedziec ,ze rosna nisko,ze wydaje sie ze rozwija kwiaty bardziej dynamicznie.upraiwam je w odniczkach 3.5 litrowych.ale jeszcze z 3-4 tygodnie i napewno bede wstanie powiedziec wiecej.
zieloxx ,do cocosu doniczki jak najmniejsze ,ja uprawialem w 7 litrowych,i mysle ze w 5 litrowych bym uzyskal te same efekty,do klonow to max 3.5 litra,mozesz dodac karamzyt po wczesniejszym wyplukaniu i ustabilizowniu ph .napewno moze sie zmniejszyc troszke czestotliwosc podlewania,ale tez duzo nie zyskasz.na temat laczenia z glina nic nie slyszalem ,ale cos mi sie wydaje ze mozna spaskudzic uprawe dodajac gline do cocosu.
paco ,jak narazie nie ma co wsumie pokazywac,jeszcze tak z 3 tygodnie i bedzie mozna cos zobaczyc wiecej.z cheesage 3 klony wlozylem do ziemi do doniczki 3.5 l i bodajze 6 klonow mam w maszynie,liscie rozwija duze indikowe,co moge powiedziec napewno,roslina niezbyt sie nadaje na uprawy zautomatyzowane w gronie z innymi odmianami sativy ,wydaje sie miec wlasne potrzeby,i ph tez zbyd nieodpowiada tak sam jak innym.w maszynie mam 4 odmiany,z czego c+przerasta lampy zakrywajac wszystko podrodze,musze na topie urywac lisciezeby podslaniac topy u innym roslin a,haze to trzeba szukac w tym goszczu hehe,przedwczoraj meczylem sie z maczniakiem,ale chyba juz wiecej go nie zobacze bicarbonato + h2o2 30%,wydaje sie ze zalatwilo sprawe,koszty byly i tak poniewaz woda zoxydowala mi kwiaty,nie darady opryskac samych lisci,zawsze cos poleci na kwiaty,i co niektore maja rude wloski,hehe.trzeba czekac na druga faze flo.ale nic,najbardziej cieszy mnie to ze niemam wiekszych problemow z temperatura wody.
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


paco cheesage w 25 dniu flo -ziemia
picture.php

picture.php

i w hydro
picture.php

picture.php

:window:


Piekne planty ci rosna. Ksiazkowe. Foty to by mozna na pulpit jebnac :) Sliczne
dziekuje,cieszy mnie ze wam sie podobaja moje fotki.pozdro
 
Z

zieloxx

Na ogolnym ktos kombinowal z wermikulitem ale nie doczytalem co z tego wyszlo. Translator nie podolal. Koncze wlasnie soga i musze szybko kminic co dalej, bo nie lubie jak boxiwo puste stoi. Przemysle sprawe. Moze bedzie mix soil/coco :/
A jesli chodzi o 12/12 to zajebista sprawa, bedziesz zadowolony napewno. Indyjki jak w morde strzelil tym sposobem. Piekne tluste topy bedziesz mial.
tu z boxiwa pix. Stare i nowe pokolenie
picture.php
 
C

czaczo

ja bym ci radzil coco z karamzytem,naprawde proste hydro z zajebistymi efektami.
troszke fotek hehe niezaszkodzi hehe
crrrrrrrrrrrrrrrrrriticallllllll massssssss
picture.php


picture.php


cheesage x the pure by pacccccccconopny
picture.php



i wreszcie sie udalo,maniurek pyli hehe,teraz tylko musze cos znim zrobic zanim sie stanie cos niekontrolowanego
transior white dwarf
picture.php


pozdro :witch:
 

tomato

Member
Veteran
no to zes czaczo zarzucil :biggrin:
topy grube i tluste, az milo patrzec hehe
makro mnie sie tez podoba - dobre powiekszenie - to sam sloik makro czy jakies pierscienie lub konwerter ?
pozdro :wave:
 
Top