What's new

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

Zathir

Member
53 cm, 1,3 kg :grinch:
picture.php


picture.php



:freezing::freezing::freezing:
 

simor

Member
Veteran
Díky za odkaz členovi Zathir
Brzy také něco přidám.

Tímto zdravím rybáře celé koule :D

po česky Petrův Zdar

bay
 

Zathir

Member
:wave:
Widze ze u Was cisza a u mnie sezon trwa cały rok :D Udało mi sie ostatnio wyskoczyc na pare dni na pstragi i juz nie moge sie doczekać kolejnej okazji odwiedzenia naszyszch pieknych Polskich rzeczek :D

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php


przyłów ;p
picture.php


pozdrawiam czekających na wiosne! :tiphat:
 
C

czaczo

kurcze ,najbardziej brak mi polskich plotek okoni trociuchy z regi leszcy morskich i tych mega duzych wegorzy,hehe
rybki z srudziemnego,bardziej jak z naszych akwariow,i zebow maja wiecej jak nasze szczupaki.tu cos z zeszlego tygodnia,bylo troszke wiecej ,ale sama drobnica ,lapiemy glownie na wyczynowki i z gruntu na filecika.
to cos miedzy jazgarem a okoniem
picture.php

ta to balem sie sciagnac z haczyka,ma bardzo duzo zebow i jak to wyciagnelismy to mialo jeszce kraba w gebie.grrrr.oczywiscie wszytko trafilo spowrotem do wody hehe
picture.php
do nastepnego
 

rondel

Member
ja za tydzien inauguracja sezonu i wypad na wisłe, wsumie już się nie moge doczekać :D

foto z małego ubiegłego rocznego wypadu:
 

Faust_MOK

New member
  1. Sezon wędkarski powoli się zaczyna. Tydzień temu próba na karasiach. W 1,5h 4 sztuki na 6 brań[dwa zerwane za duża przynęta, za małe ryby]. Czyli słabo. Jak się ociepli to na karpia i lina. Teraz mam prośbę do was wędkarzy. Nic nie narzucam, gdyż osobiście was nie znam i zamierzan za/narzucać, ale jezeli robicie wypad na ryby to zabierajcie śmieci z waszego stanowiska. Przy zbiorniku z pewnością są kosze na śmieci i ich wyrzucenie, czy też zabranie do domu z pewnością nie jest problemem. Polskie jeziora[rzeki...] są piękne, dlaczego mamy pogarszać te pejzaże poprzez odpady, a zarazem niszzcyć środowisko. Dwa tygodnie temu z osobą mi znaną doskonale[dzierżawca jeziora] poświęciliśmy 4 godziny na uporządkowanie brzegu akwenu, wynik - ok 8 dużych worków śmieci. Człowiek może się załamać[z czego około dwóch po sprzęcie do palenia!! Nie przesadzam! Załamać się można. Rozumiem, że posiadanie przy sobie butelki po paleniu jest problemem, lecz chyab większym jest zostawianie jej na stanowisku połowu. Domyślam się z tego co zaobserwowałem podczas 2 - 3 lat ciągłego czytania tego forum, iż osoby się tutaj znajdujące mają odmienne podejście niż śmieciarze - świadczą o tym chociażby wątki poświęcone dziewiczym widokom jak i wypowiedzi. Dziękuję za uwagę i życzę taaakiej ryby ;)
Ps Czaczo w jakim kraju można złowić takie okazy, jeżeli to nie tajemnica? Hiszpania[strzał]?
Ps2: Jakiś miesiac temu w Wędkarskich Wiadomościach przeczytałem o połowie płoci na konopie. Artykuł - uśmiałem się przednio czytał ktos go może? "Ryby uzależniają się od substancji psychoaktywnych zawartych w nasionach konopi, i zaczynają do niego zmierzać" ->mniej więcej taki sens...
 

HA_wk

New member
Dzisiaj rozpoczecie i od 4 do 9 tylko 4 leszcze po ok 400g :comfort: ale bran bylo od groma tylko ze wiekszosc pustych ;/
 

Zathir

Member
Dobra jak wpadłem przelotem na forum to i sie przywitam i pokarze dlaczego nawet nie miałem jeszcze w tym roku czasu nic wykiełkowac :p

pochłoneły mnie bolenie, a wcześniej jazie :bump: moze to nie płotki i okonie ale moze czaczo sie ucieszysz ;d
picture.php


pare dni temu przy poszukiwaniu boleni trafiłem rybe życia, suma 105cm :D (szkoda tylko ze do lipca ma okres ochronny, wiec nawet nie zrobiłem sobie z nim zdjecia ;p)
picture.php


do pyszczka to bym mu dwie pięsci zmieścił :D
picture.php


pozdrawiam!:wave:

ps. wypuszczajcie rybki, zabić rybke to tak jak zabic ptaszka czy sarenke! :D

ps2 o 4 pobudka :D
 

simor

Member
Veteran
letošní macek

letošní macek

KAPR
92cm
Východní čechy
boilie jahoda 28
 

Attachments

  • 90.jpg
    90.jpg
    62.2 KB · Views: 16

Butelka

Member
Panowie Witam po długiej nieobecności na forum.
tytułem wstępu chciałem zapytać czy może czy może w sobotę wybiera się ktoś na wędkowanie w Poznaniu?
dopiero startuje i przydała by się pomoc :D

pozdro:)
 

Faust_MOK

New member

Tydzień temu okoń 21cm. Obecnie lin 1,15kg
zdjcie002v.jpg
zdjcie002v.jpg
album.php

Za jakość przepraszam dysponuje tylko 2mpx i to w telefonie, ale zdobycz widoczna. Obecnie dzień bez połowów to dzień stracony. Połamania kija i jeszcze raz przepraszam za jakość, postaram sięskminić jakiś lepszy aparat.
 

simor

Member
Veteran
Zdravím Vás přátelé rybáři poláci...

K nakouknutí něco ze soukromého rybníku

JESETER 101 cm a KAPR 68 cm


picture.php


picture.php


picture.php


:tiphat:
 

adamo87

Member
No to pany tak :tiphat: ...

Jaka jest roznica pomiedzy woblerem plywajacy i tonacym ?!



P.s czytalem,szukalem...tymbardziej wiedzialem mniej:bump:
 

Latest posts

Latest posts

Top