What's new

Co na wedce siedzi Ci? czyli IC Polish Fishing Team

jahman

Active member
Veteran
dupeczka: o rety ! toz to piengidingdi prosto z amazonii!!!! Skad masz ten okaz?! Nawet nie napisze ile jest wart!:smile:A szczescie to napewno przyniesie!:smile:
ehehehe... :wave:
 

Silas

Member
Veteran
Ja mam fajniejszą rybe ;D Ale zarzuce cudze foto z google bo wyraźniejsze :)
Erpetoichthys%20Calabaricus.jpg

Budowa ciała tej ryby jest niezmieniona od milionów lat. Sami spojżcie na ogon...
ropefish-profile.jpg
 

Zathir

Member
Witajcie :rasta:
Niestety, wszystkie moje zdjecia z lata poszły razem z formatem...
Chciałem wszystkim wam podziekowac za zamieszczanie tu zdjec swoich okazów i pogratulowac wspaniałych wyników!
Ode mnie kilka okonków dorwanych w lipcu na spinning w ciagu 1,5h :) Największego z nich wypatroszyłem (nie skrobałem z łusek), do srodka naładowałem cytryny i kilka listków bazylii cytrynowej. Piekłem go na grillu (konieczności palilem weglem drzewnym i kołeczkami z czereśni) tak ze boki były całe spalone a mięsko ze srodka smakowało i pachniało jak wędzone, mimo ze nie lubie jesc ryb to ta była pyszna ;)



30389DSC00266.JPG


Pozdrowienia dla wszystkich którzy wiedzo co to znaczy siedziec nad woda z gibonem w ręce o wschodzie słońca!

ps dzieki man za zyczenia :bandit::pimp3:
 
Last edited:

jahman

Active member
Veteran
:wave:

witam! Dzis z racji zakonczenia sezonu wybralem sie chwilke pomachac.
Tym razem bez zebaczy:smile: ale za to z leszczem!haha...
Bliski wyrzut i powoli zwijam...nagle uderzenie...i odjazd! hehe kij sie ladnie wygina i widze, ze nie ma zartow:smile: hamulec, i znowu odjazd. Mysle sobie ze to naprawde cos wiekszego:chin: Tym bardziej, ze dlugo nie widzialem co sie tam na koncu kryje:smile: Po chwili wszystko jasne!To leszczysko i to wcale nie male, zapiete za gorna pletwe hahah! Uf co za walka!!! :smile:
Mial ktos moze podobna sytuacje???:smile:

sorry za foty ale z tel.
5845108-11-08_1505.jpg


5845108-11-08_1504.jpg


5845108-11-08_1506.jpg


Ok sezon uwazam za (prawie) zamkniety:smile: Dzieki wszystkim zielonym po kiju, za udzial i super foty! :D

pozdr:wave:
 
Last edited:

jahman

Active member
Veteran
:wave:

heh co tam rybaki? Lowicie jakie sztuki? hehehe...:wink: Widze, ze temat prawie martwy...? :spank: eee lipa lipa...

Uderzyl zaraz przy brzegu. 1,5 m ode mnie na obrotowke 2, lol. Niestety przelknal ja dosc gleboko stad ta krew:smile: Musialem sie troche pomeczyc, ale dalem rade. Spowrotem do wody!!! Niech kogos jeszcze uszczesliwi!:smile: Dzieki za walke!
58451fishinnfg.jpg


:wave:
 
Last edited:

Zathir

Member
E tam temat martwy. Sezon w pełni tak wiec wybrałem sie w poniedziałek nad rzekę z takim oto efektem :)

303891.jpg


3038911.jpg


303892121.jpg


a tu szczupaczek z wrzesnia, pływalo sie troche łódką... :)
3038912.jpg


znalazłem tez zdjecie z lata, lipien wraca do rzeki

3038913.jpg


pozdrawiam
 

Zathir

Member
Ach zima w tym roku jak narazie dopisuje, a z tego co sie zapowiada to będziemy na lodzie siedzieć do marca! :D
Dzien jak codzien :joint:
picture.php


picture.php


pozdrawiam
 

jahman

Active member
Veteran
:wave:

Co jest ekipa??? Jakieś zastoje widzę :smile:

Sezon ze spinem uważam za otwarty, nowa rzeka i nowe rozpoznanie terenu:smile: Fakt faktem zacząłem trochę inaczej, licząc na zębatego zobaczcie co ostatnio zapiąłem! Hehehe coś mi się wydaje, że te największe łapie na spinning :laughing:
foty z tel:
picture.php


picture.php


i oczywiście z powrotem do wody :smile:
picture.php


Nie wiem ile ważył, mierzył, ale dał mi nieźle popalić!
Na pierwszej fotce widać jak był zapięty :smile:
Pozdrawiam wszystkich zielonych po kiju :wave:
ps: jak u Was? :smile:
 

HeNiEk99

New member
Ja ostatnio bylem i nic nie brało wybieram się tez w ten weekend także morze coś sie wyciągnie:D a ta rybeczka to nieźle cie się zahaczyła i wcale się nie dziwie ze dala popalić heheh pozdr i udanych łowów:woohoo:
 

Giet

Member
Ja też w ten weekend byłem ale było raczej średnio, najpierw próbowałem złowić szczupaka na stawach ale po 1,5h zrezygnowałem bo nic nawet nie pukneło i okoliczni wędkarze tez nic nie mieli, potem na sanie złowiłem tylko brzane i jazia(na zdjęciach).
Ta brzana na zdjęciach jest dość mała ale zaciołem na blaszke 0 taką z 3kg ale poszła razem z nią w pizdu bo miałem cięką żyłke ta też nie miała wiele szczęścia bo wróciła do wody pogryziona przez kota, co za niefart 2pokaleczone brzany w wodzie... ta z blachą raczej nie przezyje?
Ten jaź nie ma za bardzo płotkowych łusek? mało ich złowiłem i wydawało mi się że mają bardziej kleniowe
HPIM3354.JPG


HPIM3322.JPG
 

Soja

Member
kolejna niedzielna wyprawa z wędka i parę rybek.
pokarzcie co tam łapiecie



e..
a to połów z 06.17 1.5 h z wędka, była ładna pogoda ale coś klenie nie żerowały może następnym razem będzie lepiej


pozdro
 
T

thcfanatic

W koncu zaczelo cos brac na jedynym stawie w ktorym moge legalnie lowic (pywatny platny)

taki karpik co ponad 1kg mogl miec a po za tym pare karaskow nie bardzo godnych uwagi:D
a karpik zaciol sie w momencie kiedy zwijalem wedke by rzucic w inne miejsce no biedny mial peszka :)

picture.php


pozdrawiam
 
A

adrianmenyo

szczupak 7 kilo

picture.php


picture.php


wegorz tez niczego sobie ;]

picture.php



PS. Masakrator ma zlota rybke ;)

pozdro
 

Latest posts

Latest posts

Top