What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.

papaja

Active member
Veteran
VOLBY

VOLBY

Co mě naštvalo:
http://www.top09.cz/kdo-jsme/lidri-do-voleb-do-psp-2009/pavel-severa/
picture.php

pavel severa
kreatura moci jeden původců kriminalizace pěstitelů v čr kandiduje za TOP09 jakoko lidr pardubického kraje-dříve byl poslanec za KDU
POZOR PROSÍM NEVOLIT TOP 09!!

:fsu:

1999
» Pavel Severa (KDU-ČSL) prosazuje zákon, který do české legislativy zavádí trestnost držení drog pro osobní potřebu „v množství větším než malém“
» V reakci na „Severův zákon“ vzniká institut „Konopného ombudsmana“, který automaticky žádá o milost pro osoby trestané kvůli držení a pěstování marihuany pro osobní potřebu.
» Demonstrace za legalizaci marihuany v Praze se stává součástí celosvětové akce Million Marijuana March, na Palachově náměstí demonstruje asi 1000 lidí

www.legalizace.cz
 

cabule

New member
Mě teda nepotěšilo nic letos po 15 ůletech outdor jsem nevypěstoval ani H že tohle je ta krize to mi nikdo neřekl.jinak bych změnil své zpusoby :)
 

nans

Member
Mě teda nepotěšilo nic letos po 15 ůletech outdor jsem nevypěstoval ani H že tohle je ta krize to mi nikdo neřekl.jinak bych změnil své zpusoby :)
Zatvrzeli outdoorari nuceni prejit na indoor:wallbash:, preju hodne zdaru :canabis:
Mej se
 

ecr8d

Active member
shit..nejaky dobrak vycistil moje policko..takze zostala jedna kocka Double fun co je doma a jedna zakrpatena co je mimo..takze tohto roku uplne poskromne..akurat som ho dnes chcel nafotit bol tam iny fenotyp DF a takto to dopadlo:(
 

BURN

Member
Veteran
Hmm nepotěšilo mě nic....A navíc se mi stalo to samé co ecr8d takže letos nic,zbyli pouze 2lowridery o kousek dále a SSH na jižní moravě.A to sem si říkal zkusím to sám ať je co největší šance.Rozšlapat hlavu za tohle zmr*ům....
 

berrea

Member
burn : smutný

mě jedna věc zamrzela a zároveň potěšila... moje letošní políčko no.1 kdosi vybral... to je to špatný...

pozitivní na tom je, že sem z něj chtěl víc semínka, než paličky a ty lidi si vzali jenom vršky, takže pokud se nevrátí pro zbytek, tak semínka mít budu :)
tzn. že bych měl asi 20 svejch kříženců, což by byl solidní materiál pro další hraní si... tak zbejvá jenom doufat, že to tam fakt zůstane
 
mně udělala radost včerejší sklizeň GWS a bílýho rusáka.neskutečný ten zápach.:)Máti mě málem trefila jak jsem vkročil do bytu.Ještě ted je cítit.Příští týden to doplnim do Outdoor gallery.:bandit:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Tak to gratulujem Mr.Vin
picture.php


Len...
Máti mě málem trefila jak jsem vkročil do bytu.Ještě ted je cítit.

Takze mati je este teraz citit a ako si vkrocil do bytu,tak ta skoro trafila/o :yoinks: ?
Sorry nechcel som nikoho urazit..ale
picture.php
vysla s toho zaujimava vec..
Kym som to dva krat neprecital....:D

A aby som nebol mimo..
Leto som uz poslal do psej matere a horko je tu zas
picture.php


A naopak..
Vcera sa zastavil__
picture.php
_Radvik a priniesol mi kloniky Anesthesie a Super Silver Haze
Dakujem kamarade!!
 
Tak to gratulujem Mr.Vin
picture.php


Len...


Takze mati je este teraz citit a ako si vkrocil do bytu,tak ta skoro trafila/o :yoinks: ?
Sorry nechcel som nikoho urazit..ale
picture.php
vysla s toho zaujimava vec..
Kym som to dva krat neprecital....:D
už tomu rozumim.:Dno ty kytky jsou ze mě cítit.:D:woohoo:
A ještě se tě na něco zeptám Peri.JoeShmoe je v krimu?:mad:
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Mr.

Ano..situacia sa nezmenila..
picture.php

Na farme sa logla Mrs.Shmoe a v threade Free Joeshmoe
sa da odkazat,aspon par povzbudivych slov (prostrednictvom manzelky) pre Joea..
Podporit ho a jeho rodinu je mozne aj prostrednictvom Aukcie na Farme..
V ktorej breeder's davaju do drazby seeds a cely vytazok ide na zaplatenie
pravnika a pre Joeovu rodinu..Uz sa tam objavili skutocne geneticke skvosty..
A tak mozete mat seeds a aj dobry pocit na srdiecku..
picture.php
 

Flores

Member
PERIPHERY said:
Leto som uz poslal do psej matere a horko je tu zas
picture.php


To ja sa naopak teším :) Rastlinkám vonku to len pomôže :yeahthats
A pripájam sa ku gratulácii, pán Vincent :headbange Nech to chutí ...

Prajem všetko gút
F.
 
mne udělala radost dnešní sklizeň Jacka Herera(plně zralý,luxusní taková ta štiplavá vůně) a na druhou stranu mě štve Jackův aktuální zdravotní stav.:petting:Snad to dopadne ok..držíme mu palce.:bandit:
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
ty woe
tak mi z několika stovek ven vysazenejch kytek zbylo kytek sklizne se doživších 5.....akorát mě o nějakou hoďku-2 předběhli JZDaci, to bylo minulý týden.........
dneska se nám tady válí po kolena sněhu a vůbec kalamita jak z katastrofického filmu :yoinks:
a tak se ptám : kde je kurwa to vaše globální oteplování ?!?!?! pičo, tady začíná doba ledová, pod oknem mi troubějí mamuti, na sluníčko se chodíme dívat leda sousedům do skříně a ve zdelovacích prostředcích nám masírujou mozek oteplováním, zvedáním hladin moří, emisnýma limitama a my to tem kurvám žerem aj z navyjákem
du blejt velebnosti.....sníh to schová
 
mě udělalo radost že jsem si dnes pořídil konečně ty správné carhartt rifle co sem hledal :) a sere mě že mám teď tak hrozně málo času :-:)-(
 

berrea

Member
mě potěšilo, že sem na koleji našel lidi na kvejka...
sníh mě ani nepotěšil, ani nenaštval... spíš překvapil
ale dost mě nepotěšilo, že ze všech tří políček v terénu nezůstalo ani jedno nedotčený...
hlavně to poslední... byla tam jediná kytka, na který mi docela záleželo (purple widow x nlhaze) byla tak fialová až skoro černá, prostě krása... přišel sem na políčko, že jí seknu a co nevidim... všechny kytky na místě, jenom tahle jedna ufiknutá... to bych blil :D ostatní políčka mi odčořili úplně... zajímalo by mě, jak to ty lidi hledaj... přitom sem to měl na takovejch místech, kam se člověk náhodou dostat prostě NEMŮŽE... tak nevim
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
mě potěšilo, že sem na koleji našel lidi na kvejka...
sníh mě ani nepotěšil, ani nenaštval... spíš překvapil
ale dost mě nepotěšilo, že ze všech tří políček v terénu nezůstalo ani jedno nedotčený...
hlavně to poslední... byla tam jediná kytka, na který mi docela záleželo (purple widow x nlhaze) byla tak fialová až skoro černá, prostě krása... přišel sem na políčko, že jí seknu a co nevidim... všechny kytky na místě, jenom tahle jedna ufiknutá... to bych blil :D ostatní políčka mi odčořili úplně... zajímalo by mě, jak to ty lidi hledaj... přitom sem to měl na takovejch místech, kam se člověk náhodou dostat prostě NEMŮŽE... tak nevim

z vlastní skušenosti, jakož i ze skušeností pěstitelů které znám : venku ti pole většinou vybere nepěstující "kamarád", méně často pak "kamarád" který taky pěstí.......cizí lidi minimálně
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top