What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.

Clockmaker

Member
souhlas, za ty posty co tu chilman psal. by měl dostat banán ať je mod kdokoliv...

tyhle sračky tady alespoň ukázaly, kdo jsou ty největší mrdky tady: Hlava, chilman, Gazda, Clockmaker, ZJP(všichni z G.cz, juj jaká náhoda).... na někoho jsem zapomněl?

na Hlavu už nemá cenu reagovat hehe, stejně tu dlouho nebude:dance013: ale těžko se tu člověk bude pak cítit bezpečně, když víš že tě tu pozorujou ty další mrdky...

edit: jestě takovou myšlenku, kterou bych určil tomu fuckin animal Clockmakerovi: mod neni leader, neni to vůdce...máš mozek nácka? mod jenom dělá pořádek, čistí bordel na netu a pracuje pro ostatní, nevidím žádné vůůdcovstí, a myslím že většina členů kromě tebe a ostatních mrdek vést za ručičku nepostřebuje, tvoje názory a postoje se zrodily na udvačském serveru grower.cz, vrať se tam kam patříš, tohle je forum svobodných lidí...

kali:ying:

už konečně pochopíš, že tu za nikym nestojim, ani si na nikom nemastim ego urážkama s pocitem kostičkové nepřemožitelnosti? Jediná věc byla, že sem, já bláhovej, vyjádřil názor (v rámci svobody fora) na to jestli má Hlava zůstat na pozici moda či nikol EDIT: (jen pro upřesnění, byl sem pro volbu dva modi Hlava s Radvou)
Pod heslem: kdo není s námi je proti nám, a je tedy třeba ho, jak intelegence poroučí, hodit do stejnýho pytle, si začal kafemlejnek.
Takže si dál tady blej ty svoje nesmysly ať tu každej vidí jakej seš ubohej hlupák, ty (j)elito :tiphat:
 

cornfield

anthropomorphic personification
ICMag Donor
Latest Reputation Received
Thread Date Posted By Comment
Slovakia Forum 05-17-2010 12:07 PM Gazda Helpful Answer Negative Rating

Gazda
ja som ti K- neposielal ja ta mam v p...
(http://www.icmag.com/ic/member.php?u=17333)


tak tohle drahej Gazdo vypadá jako težká schýza, která by měla bejt léčená

názor si může každej udělat sám
 

CrTecekk

Member
tak udelalo me velmi radost ze na leto pojedu zase na sever do norway..presto ze to nebylo moc jiste:) tam jsou tak jini lidi poprve jsem az nechapal jejich mentalitu....jsou privetivy hodni staraji se jen o sebe a do druhych jim nic neni a pritom dokazou vytusit kdy by asi clovek potreboval pomoc a sami s nabidkou pomoci prindou,,,potkal sem tam cloveka ktereho jen s tema nejlepsima skvostnyma vlastnostma skoda ze se tady v te kotline takovi lidi moc nerodi...:) a jak pise doktor..mozna je treba stridat horkou a ledovou vodu ma to lepsi ucinek:) a jak se rikaji rozumni lidi co uz neco prozili pokud nejde o zdravi de o hovno.... tak se tu uz trosku zas uklidnime :) a jak by rekl docent Šporcl od plic se tomu vsemu zasmejeme je to zdrave :)
 
1

1000ARMSofKALI

to hodinář: já jsem reagoval na toto..

After reading many pages of absurd reactions between an actual mod and the rest of cz members
funny animals

takže proteže jsme chtěli lepší sekci bez Hlavy, jsme zvířata hmmm..přečti si tady v tomhle threadu co Hlava jako mod dělá http://www.icmag.com/ic/showthread.php?p=3508228#post3508228 , a jestli to je podle teba ok, tak na výroku, že jsi mrdka nebudu nic měnit...jasně pokud podporuješ Hlavu jako moda tady po tom všem, co jinéo jsi? já sje tě do jednoho pytle neházel, ale nemůže říct že to mrdkovství nemáš s nima společné...a jaké absurdní reakce, co bylo absurdního na reakcích vůči Hlavovi, když tady smazal dav hlasovací thready...a pak říkej, že nejsi Hlavovo poskok, těžko se tomu věří...

něco co vyjadřuej všechno, od člena, který je spíše pasivní...

But still I want to say my word about situation in Czech forum.
Hlava systematically deletes posts which would somehow affect his position as the mod of czech section (such as the previous poll with voting about Hlava staying czech moderator or not) or which he simply does not like (so if Hlava does not like you, you will post nothing on IC... ). As far as I know, he has also banned several members because he have had personal problems with them.
Student.

tenhle člověk si nemyslí, že je to ok a já nemám důvod o něm říkat, že je mrdka...
 
Last edited:
1

1000ARMSofKALI

tady tohle píše jeden člen tady ICM, kterého si vážím stokrát víc než tebe o jednání, kterým se vyznačuje pro tebe dobrý mod Hlava:

And I just read this: "He published personal informations of one member, who had problem with him." that's the worst crime in a Cannabis grower forum and make him dangerous for all the community. This would be a very serious problem.

naprostý souhlas, jak by po něčem takovém jako zverějňnování osobních udajů, mohl dělat Hlava moda? máš to v HLAVĚ v pořádku?
 

Clockmaker

Member
After reading many pages of absurd reactions between an actual mod and the rest of cz members it will be better to change mod asap! Better for a both sides
funny animals

reakce na situaci potom, co sem ztěží přelouskal několik stránek nadávek, udávání a zvěřejňování údajů. Jako zvířata.
Navíc, jak se můžeš dočíst, sem změnil po tom všem názor a vyjádřil se na kompetentním místě.. dál sem neměl sebemenší chuť se o tom bavit, až do doby, kdy někdo napsal, že hodinář je mrdka a nácek
EDIT: tak hlava není modem a já doufám, že ses už dostal z toho hysterečáku
 
souhlas, za ty posty co tu chilman psal. by měl dostat banán ať je mod kdokoliv...

tyhle sračky tady alespoň ukázaly, kdo jsou ty největší mrdky tady: Hlava, chilman, Gazda, Clockmaker, ZJP(všichni z G.cz, juj jaká náhoda).... na někoho jsem zapomněl?

na Hlavu už nemá cenu reagovat hehe, stejně tu dlouho nebude:dance013: ale těžko se tu člověk bude pak cítit bezpečně, když víš že tě tu pozorujou ty další mrdky...

edit: jestě takovou myšlenku, kterou bych určil tomu fuckin animal Clockmakerovi: mod neni leader, neni to vůdce...máš mozek nácka? mod jenom dělá pořádek, čistí bordel na netu a pracuje pro ostatní, nevidím žádné vůůdcovstí, a myslím že většina členů kromě tebe a ostatních mrdek vést za ručičku nepostřebuje, tvoje názory a postoje se zrodily na udvačském serveru grower.cz, vrať se tam kam patříš, tohle je forum svobodných lidí...

kali:ying:

nejak nechapu co proti me mas ? na groweru jsem byl od 2004-06 , odesel jsem z tam , pac jsem si nebyl jisty jestli me nekdo nedohleda .. v te dobe jsem mel mensi potize .

EDIT : ty voe ja fakt nechapu za co me napadas , ja sem se o ty vase mocenske hry vubec nezajimal , jde mi jenom o pestovani , a najednou kdyz nesouhlasim s tim aby se tady lidi chovali jako zvirata , zacnes me odsuzovat atd , pokud se nechci snizit na ureven tech okolo co si vyhrozuji zasahovkou nadavaji si do vagin a podobne proto jsem smejd ? to ze se nechci hadat a ze se snazim resit v klidu , proto jsem smejd ? svuj nazor jsem rekl , hlavova osoba pritahuje problemy a proto by mel jit , radva je pan pestitel a proto jsem byl pro nej , nejenom ze nam zdvihne kredit , ale odpadnou zabomysi valky ohledne toho kdo ma vetsi bimbas ..
 

Flores

Member
Hurá Hurá Hurá :jump:

Koniec sračkám, vojnám, Hlavovi, starým a temným časom.

Hor sa vpred, do novej epochy.
Odpálte brčká a oslávte túto chvíľu chvíľ.

Hurá Hurá Hurá :yay:
 
1

1000ARMSofKALI

nejak nechapu co proti me mas ? na groweru jsem byl od 2004-06 , odesel jsem z tam , pac jsem si nebyl jisty jestli me nekdo nedohleda .. v te dobe jsem mel mensi potize .

EDIT : ty voe ja fakt nechapu za co me napadas , ja sem se o ty vase mocenske hry vubec nezajimal , jde mi jenom o pestovani , a najednou kdyz nesouhlasim s tim aby se tady lidi chovali jako zvirata , zacnes me odsuzovat atd , pokud se nechci snizit na ureven tech okolo co si vyhrozuji zasahovkou nadavaji si do vagin a podobne proto jsem smejd ? to ze se nechci hadat a ze se snazim resit v klidu , proto jsem smejd ? svuj nazor jsem rekl , hlavova osoba pritahuje problemy a proto by mel jit , radva je pan pestitel a proto jsem byl pro nej , nejenom ze nam zdvihne kredit , ale odpadnou zabomysi valky ohledne toho kdo ma vetsi bimbas ..

já už jsem ti to napsal na rovinu, vyřízeno...chceš říct, že si nemůžu myslet, že jsi mrdka? ty si taky mysli co chceš, a už to tu nerozmazávej, a začni znova, Hlavy se už nemusíš bát....

přeju nové české a slovneské sekci to nejlepší do nového začátku, aby byla jen o rostlinách, léčebných účincích, produktech z cannabis, a o všem co patří ke growingu:jump: :groupwave:

radvo začni mazat:trampoline: :rtfo:

kali:wave:
 
ja sem se bal hlavy ? hej bud uz ti dosel thunk a trpis uzkostnymi stavy z nedostatku thc a nebo jsi se uplne pomatl .. no mysli si o me co chces . to je tvoje svate pravo , ale mrzi me ze me uplne zbytecne odsuzujes na zaklade nejake klamneho dojmu ze kdo neni s tebou je automaticky spina , jak rikma nejake hry o moc jdou mimo me , prisel jsem sem kvuli growingu a poznani novych lepsich a zkusenejsich lidi ne se hadat a urazet se a posilat na sebe navzajem zasahovku .. abch pravdu rekl premyslim o zruseni uctu
 

UNREAL

Active member
No sláva,konečně svoboda a Hlava s křížkem po funuse táhnul na G.cz.Jsem netušil že spravedlnost ještě je.Tadvo blahopřeju a přeju pohodové MODerování .A ty šašku počmáraný ty se tu už neukazuj mučedníku :D :D :D :D
 

Guest58392

Active member
ICMag Donor
Veteran
hura svoboda a pravda zase zvitezila...a chlapi od ted peace love and unity
posi.jpg
 

berrea

Member
co mě potěšilo? že hlava je pryč :groupwave:
teď se z toho radvánec pomátne a bude to to samý :(
dobře... tomu nevěřim :)
 

Elessar

Active member
jupí, jupí:jump:
Tak to mně udělalo velikou radost, spojení czech and slovak section a Radvancan jako mod...
Ták a teď klid groweři, vysejte semínka, zasaďte klony a hurá do toho:groupwave:
:thank you:
El
 
Status
Not open for further replies.
Top