What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo.....

Status
Not open for further replies.
1

1000ARMSofKALI

Někde jsem zaslechl, že mu kouříš péro a cpeš plným hrdlem kouření, domnívám se tedy, že je to Tvůj přiteplený brácha :bump:

"Teď máš ještě problém se mnou", jsem zvědav kdo dřív zkape a skončí na lavici obžalovaných :tiphat: Jak jsem psal, na každou svini se vaří voda, kdyby jsi byl soudný a nechoval se jako kokot, nebylo by lidí kteří Tě odsoudili a odsuzují a dělají vše proto, aby jsi nebyl :wave:

TOTO je ZDE NEPŘÍPUSTNÉ

kdyby tu nebyl Hlava mod, nebylo by to tu ne? on si vlastně sám maže čeho je vlastně původcem, vyrábí si práci moda...že prý já tu dělám dusno a kdo všechny ty vaše, tvoje a chilmanove atd.. sračky z grower.cz přitahuje jak mouchu hovno:bump:...?

kali
 

Guest58392

Active member
ICMag Donor
Veteran
"Teď máš ještě problém se mnou", jsem zvědav kdo dřív zkape a skončí na lavici obžalovaných :tiphat: Jak jsem psal, na každou svini se vaří voda, kdyby jsi byl soudný a nechoval se jako kokot, nebylo by lidí kteří Tě odsoudili a odsuzují a dělají vše proto, aby jsi nebyl :wave:

Odejdi nebo půjdeš nedobrovolně: http://www.lidovky.cz/policie-vyzyv...1x-/ln_domov.asp?c=A091120_152941_ln_domov_hs
Zdravím :tiphat:
Mám tuhle diskuzi a všechno okolo v p* :) verry funny indeed :blowbubbles: a ani k tomu nic svého dodávat nechci,,, nicméně jen zareagovat na některé chilmanovy posty :wave: každopádně si to neber nějak extra osobně (prostě jako já, měj to v <!> :muahaha:)...
ze všech hlodů typu máte někdo veřejnou ip, to se budou dít věci ohledně g serveru, řízkování etc ve větším množství že je to degradaci konopí na "drogu" (jukni na flowery field hned za hranicema ;)), názorům na kouření (ikdyž někde jsem tuším četl že máš něco s plícemi tak to beru zpět a přeju co nejlepší léčbu),,, a zejména hlášky ve smyslu to jste mě neznali jak jsem měl kdysi období kdy jsem tuze pálil...
je tenhle Tvůj poslední post největší mazec :fsu: nevím co s dotyčným máte, co vyvedl on Tobě, ale vystavováním informace o tom jak kdo svítí na webu a teď výhružkou udání :bashhead:
Tohle doopravdy není normální!!! být dotyčným tak bych asi chcal magi v kostkách na co to člověk přes net nemůže narazit...
Dva dny zpět mi přišla origo kolekce positronic odrůd, průkopníci coffeshopů v holandsku. V jejich logu je holubice, poukazující na konopí jako symbol duševní svobody.
Celá ta scéna "lékařské-marihuany" mi nějak zapáchá komercí. Jen tak for fun, klidně dám taky adresu, chceš-li se zbavit vícero pěstitelů :D přidáte se někdo hihi
Je-li něco degradací konopí, tak ona "lékařská marihuana". Konopí je svatý grál,,, celou škálou využití, včetně úžasného potenciálu pro léčbu, ale především je to bylina s oním účinkem na lidskou duši - proto onen symbol svobody.
Doporučuji juknout na story počátků téhle scény v hulandu! A hlavně zapomenout na ten svůj "vyhulený" týden, sníst celý výtažek a podstoupit průtet vesmírem k samotné podstatě žití. Poněvadž na tohle by člověk co kdy měl tu čest ani nepomyslel!
Jo a ještě k těm CBD, sativám indikám atd. Pravou podstatu kytky, linie poznáš jen tím že jí zakouříš. (btw. konopí je zároveň i tak trochu aromaterapie) Rozhodně nejde až tak o nějaké ty poměry cébédéček, ale o samotný prožitek, který varieta nabízí... může se zdát na nějakou extrakci fajn, ale after smoking se může jevit jako negativní,,, podstatná část dnešní trávy tak na mě působí. Příjde mi to tím, že dnes se spíš hledí na adaptaci pro in, výnos a jiné faktory namísto účinku. Upustilo se od podstaty - zkrotit sativu s jejími esencemi a efektem indikou. Pure love vibes! Tím však neříkám, že indiky jsou špatné, ba právě naopak, landrace linie nabízejí úžasné meditativní koma, ale ke kouři jsou lepší v podobě hašiše. Nevhodné jsou dle mě špatně vybírané mostly indiky v efektu. (rozhodně bych při užívání extraktu na nějakou dobu namístě bral triple afghan slam než třeba bílého rusáka hehe :))
 

Guest58392

Active member
ICMag Donor
Veteran
Co se týče IP - vycházím se zkušeností lidí, kteří jsou v rozporu se zákonem, pochopíš časem, až se Tě to bude týkat a bude na prahu dveří stát např. BIS - viz např. boj ČPS.

Degradaci konopí skrze řízkování, i když to píšu nerad, znám pár matkařů, kteří bohužel podporují lidi, kteří nakupují ke komerčním účelům - přes 5000 ks řízků během měsíce jim nečiní problém (je to věc člověka, který toto dělá, neodsuzuji ho - tedy pochopil jsi celé "mecheche" špatně - důvod proč sem napsal zrovna o Hlavovi bys mohl pochopit z věcí co dělá)

Co je na tom špatného říci o lidech, kteří kouří několik špeků denně, několik gramů, že jsou vyhulové? :) Sám sem jim před pár lety byl a nestydím se za to. Co se týče léčby, děkuji, ale na genetickou poruchu bohužel neexistuje žádná léčba.

ad udání, rád Hlavu udám a píšu to zde veřejně, myslete si o mě co chcete. On byl u toho kdy mě carlos smazal, on byl pro a podporoval ho v tom, kdy se měli dostat informace o mém smazání na g.cz mazal a banoval jako posluhovač hlava nehlava dále, flejmoval na dalších webech a choval se, bez prominutí, jako prase a tak se chová doteď. Ještě jednu "omluvu" vidím, že moderátoři na groweru dokáži spolupracovat s člověkem, který dokáže hodit všechnu špínu na člověka, který s nim spolupracoval, poslal na něj policajty. Jednám pouze tak, jak je jednáno s námi. Kdo chce tam, pomozme mu tam!

:tiphat:

Dík za reakci...
No každopádně pěkná svinstva se dějou. Udání je ale bez debat ten největší shit. Bych pak těžce uvažoval zda to publikování práce po netu a dělení se s ostatními vůbec stálo...
Hehe ohledně ipček jsem rád za mou konektivitu :)
Nicméně raději hulte než řešit takové *, nedej bože důmat nad udáváním!
Já si jdu smotnout zbytek paličky Rosetta Stone (ségra cinderelly) od dvou bratrů vyhulů :D ze španělska vlastnících growshop, kteří také kouří nemále normy. Nemyslím si že je to špatně, záleží holt co člověk pálí a jaký k tomu má vztah... ale to už je zas jiná povídka.
Modrou :tiphat:
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
V udavani, nikoho nepodporuji, a myslim jsi ze ani nikdo jiný !!!
A ten kdo to dela, by jsi mel vstupit do svedomi.
Tohle se nedela, nech je to kdokoliv a udelal cokoliv....
Ja jsem za zmenu MODa a spojení Cz/SVK sekce.
Nic víc, nic mín
Za tim si stojim, a udelam vse co bude v mych silach. :tiphat:

P.S.
By me zajimalo, Hlavo proc tady nejsou ankety, ktere tady byli ???
Takoveto mazani veci co se ti nehodi, a pritom neporusovali zadne pravidla ICM.
Tohle uz trocha prehanis, ne ???
 
Last edited:
1

1000ARMSofKALI

Ak budes takhle pokracoavt v mazani vlaken bez duvodu a halvne, bez poruseni pravidel na ICM , tak budu klidne za tve udani, bo jinac se asi tebe a tvych vymrdanych praktik nezbavime !!!

souhlas, zlá karma se vrací, udávací praktiky provozuje hlavně Hlava:tiphat: nemá s cannabis a s naší komunitou vůbec nic společného, dělá tu jen a jen zlo:) jak tě já může udat Hlavo? ty magore! já tě neznám, a jediný co vím, že jsi někde v Praze, ty mrdko blbá, a že jsi z groweru.cz, udavačského serveru...ty woe mluvil jsem já něco o udávání někdy? najdi jediný post ty psychopate, máš těžkou paranoiu, však vše se ti vrátí...

já apeluju na všechny členy tady, aby tady tomuto zamezili! jakýmkoliv způsobem co znáte...tohle je už moc!

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=173471&
 
Last edited:

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Konečně mě něco potěšilo po dlouhý době. :D
A to jak se zachoval náš moderátor. :snap out of it:
Tím že smazal vlákna o změně moderátora, a spojení sekce, kde výsledky byli výrazně na opační straně, úkazal jaký je srab a taky co je to za človeka a jaké praktikuje metódy.:bashhead:
Tohle dělali vyznamny prestavitele dob minulých, že nepustili mezi verejnost to co jsem jim nelíbilo, i když to byla pravda !!!:fsu:
Co si se tak bál tých výsledků, že jsi to musel smazat ??? :muahaha:
 
souhlasim s Radváncem,smáznout hlavu a spojit CZ-SVK sekci v jedno,už si tady nadělal dost problémů Hlavoune:D
jako nového moda CZ-SVK sekce hlasuju pro Ra2u.:)
 
No v souvislosti s Hlavovým koncem tady, který se nezadržitelně blíží se mě vybavila jedna legendární scéna z Pulp Fiction.
Dá se to formulovat třeba takhle:

Hlava: Co dál mezi mnou a tebou
Nový Mod: Já ti řeknu co bude dál mezi Mnou a tebou.
Už není Já a Ty.
Je konec.
Zmizíš z tohohle fora.
Hned teď!!!

Když zmizíš, budeš zmizelej, nebo tě zmizim Já.
Na icmagu si prostě skončil bereš?

Hlava: Jo (Pisklavým hláskem)
Nový Mod: A ted´vypadni.
Hlava: :Bolt:

No, ale nejlepší je si to dosadit přímo do scény tady::)
http://www.youtube.com/watch?v=Nxby2GZXhAc

Pozn. De aplikovat i na tu část s vidlákem jehož prdel pozná středověk (jen pro drsnější povahy).
:D
 

sensi23

Active member
Veteran
chilman View Post ad udání said:
ty vole chilmane jenom me presvedcujes jaka jses mrdka....bud bojuj jako chlap nebo si skoc do zdi ale neudavej to je nejhorsi podpasova mrdkovska kundovina za kterou byz mel byt vylynchovan z canna comunity
proc chces udavat vzdyt konopi je lek?by mne zajimalo co na to tvuj kamarad dusan dvorak ty jeden ubozaku!!
 

PERIPHERY

Member
Veteran
Chilman

Chcem verit tomu,ze islo iba o zle zvolene slova..
Vdaka nahromadenej frustracii a tomu,ze si sam
nikdy nezazil policiu v obyvaku a nasladne kriminal...
Ak ti doma nemaju co najst,lebo ako pises nemas ani g..
Hod nieco do zeme,este to stihnes...
Evidentne potrebujes trosku relaxu...

'P'

PS:Su veci ktore sa nerobia,za ziadnych okolnosti...
 

berrea

Member
teď mě hodně potěšilo, když za mnou přišla babička (u který budu mít kytky) a povídala, že jedna její kamarádka (asi 65-ti letá paní) by chtěla sazeničky :)

jo a chilmane : ne, že bych na tebe byl za tvoje prohlášení nasranej nebo tak, předpokládam, že bys to stejně skutečně neudělal a byl to jenom psychologickej prvek, ale stejně...
donášení na sebe v rámci skupiny bylo dycky zbraní těch nahoře, jak hlídat organizace se snahou měnit řád (nebo tajně ho ignorující) a proto by se k těmhle praktikám člověk uchylovat neměl...
zvláště pak, pokud by toho člověka zavřeli za něco, co ty sám máš rád...
 
jestli jsi takovy jak tady pises , vypni hrud a odejdi sam .. u nekterych este fazonu mas . nebud jak klaus a nedrz se za kazdou cenu u moci . a ted vazne , stoji to za takove problemy? zacinam uvazovat co z toho mas kdyz tady chces za kazdou cenu byt ..
 
1

1000ARMSofKALI

proc chces udavat vzdyt konopi je lek?by mne zajimalo co na to tvuj kamarad dusan dvorak ty jeden ubozaku!!

souhlas, za ty posty co tu chilman psal. by měl dostat banán ať je mod kdokoliv...

tyhle sračky tady alespoň ukázaly, kdo jsou ty největší mrdky tady: Hlava, chilman, Gazda, Clockmaker, ZJP(všichni z G.cz, juj jaká náhoda).... na někoho jsem zapomněl?

na Hlavu už nemá cenu reagovat hehe, stejně tu dlouho nebude:dance013: ale těžko se tu člověk bude pak cítit bezpečně, když víš že tě tu pozorujou ty další mrdky...

edit: jestě takovou myšlenku, kterou bych určil tomu fuckin animal Clockmakerovi: mod neni leader, neni to vůdce...máš mozek nácka? mod jenom dělá pořádek, čistí bordel na netu a pracuje pro ostatní, nevidím žádné vůůdcovstí, a myslím že většina členů kromě tebe a ostatních mrdek vést za ručičku nepostřebuje, tvoje názory a postoje se zrodily na udvačském serveru grower.cz, vrať se tam kam patříš, tohle je forum svobodných lidí...

kali:ying:
 
Last edited:

CrTecekk

Member
Doufám že od chilmana jsou to jen slova a ne činy, protože by se nikdy nikdo neměl snížit na takovou úroveň....i když to někdo někomu udělal tak tohle bych neoplacel stejnou minci(nastesti se mi tohle nikdy neprihodilo a nikdy snad neprihodi)..
 

NOOW

Member
Nechat nějakou pitomost přerůst tak daleko, aby se kvůli tomu udávalo? To je fakt hnus. Chovejte se jako lidi a ne jako Paroubek.
 

simor

Member
Veteran
To vidím tak že někdo ve vzteku něco plácnul a tady se to zas moc rozmazává.

Kurwa vyserte se už na to!!!
 

simor

Member
Veteran
Souhlasím se Sensi23.
Chillman, neplácl nic jen tak ve vzteku, ale svojí výhružku dokonce zopakoval v další reakci. Jemu není práskačství cizí.
Na svým webu mastickar.eu zveřejnil meil se jménem a příjmením jednoho growera, kterej mu nadával. Pozor na Chillmana-Mopslíka !!

...další rozvraceč :moon:
 

berrea

Member
kdyby tu tak hlava nikdy nebyl... koukam, že vám tu docela rozložil soudržnost...
příspěvky kaliho, chillmana (ať už je to mops nebo ne), gazdovo zoufalá sebeobrana, ...
na to, že nám tu jeden šmejd dělal bordel, nás pěkně rozeštval...
moc prosim za to, aby jakmile hlava zmizne, ste na to všechno zapomněli
 
Status
Not open for further replies.

Latest posts

Latest posts

Top