What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

S

smallgardener

potěšilo mě že vypadnu se kouknout zas trošku dál po delší době : )
 

Phuuu Ad

Active member
Black from Tula
gallery_1004_913_361637.jpg


gallery_1004_913_1063515.jpg


Black Trufle
gallery_1004_913_435717.jpg


klasicka F1
gallery_1004_913_328311.jpg


Rybizove rajce
gallery_1004_913_434637.jpg


Only organic a jen 3x zalito vermesfluidem behem rustu a nakvetu.
 

Phuuu Ad

Active member
diky sensi
snazime se jak jen to jde .. ty cerne odrudy jedu poprve tak sem vcelku zvedavy jak to dopadne.
O Black from Tula se psalo jako o nejchutnejsi odrude tak sem nateseny jak cip
 

Mightyka

Active member
Veteran
Stříhal jsem a z nůžek odloupl malou kupičku haše, dal jsem ji schnout na papír, přišel kámoš a omylem to vysypal, chvilku jsme hledali a našli. Ten večer v hospě v podroušeném stavu jsme dostali chut na shit, tak že to smotnem. Dám první plíce a fuj chutná to nějak divně, obešlo to celý kolo a všichni zamtený... Nakonec jsme přišli na to, že jsem ten den byl na poli se psem a bylo dost mokro. To co jsme našli na zemi a následné si z toho pokouřili byl seschlej kus povodnovýho bahna :D, zasmáli jsme se víc jak kdyby to byl ten haš! :)

Jo a ještě Valley girl OG na cestě! :)

Jo a ještě jedna věc (jsem prostě celej potěšenej). Kamkoli du, kdekoli jedu na kole, kamkoli se kouknu do oken, tak vidim trávu. Nejvíc mě těšej důchodci, ty se s tim většinou vůbec neserou, narvaný skleníky k prasknutí, no prostě paráda!:) Jen se bojim jak na to budou reagovat ty naši píčusové až jim dojde, že nikdo si nebude kupovat gram v lékárně za nesmyslný částky, když stačí hodit semínko na zahradu...
Jo a před 2 lety jsem daroval asi 2000 out semen na akci semínka pro důchodce a ted mi přinesl kamarád lonskou paličku tohodle krosu co pěstovala babička a musim říct, že důchodci pěstěj docela zlíčko.:D
 

BURN

Member
Veteran
Není vůbec zač :)


Mě poslední dobou víc věcí radost nedělá než dělá ,ale beru to s humorem :)
 
S

smallgardener

hele ten mikroskop za devět pětek funguje dobře vidim na něm pěkně vodu i jiný živý a neživý věci takže allright
 

pMiii

Active member
* pokud to má být opravdu regulérní odrůda a žádný marketingové trh, tak kloubouček.. nemá někdo k tomu naky info nb cokoliv ? :)
 

Latest posts

Latest posts

Top