What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

pMiii

Active member
Sebe ne..

Pro sebe a moji rodinu jen jako prevenci, když žijem v tak krásné době.
A známé, co mají už vážnejší choroby..

Hlavní důvod proč prahnu po takových modelech je nízky obsah THC.
 

asfalt420

Active member
Sebe ne..

Pro sebe a moji rodinu jen jako prevenci, když žijem v tak krásné době.
A známé, co mají už vážnejší choroby..

Hlavní důvod proč prahnu po takových modelech je nízky obsah THC.

tak zkus třeba něco od cbd crew, jejich kultivary mají okolo pěti-šesti procent cbd a většinou stejně tolik thc..
 

pMiii

Active member
Jn právě budu brát nějaké CBD crew, tak se teším.

Ješte mám v merku techniku, pravě kvuli CBD.. tak uvidím co z toho bude, ale mohlo by to být ještě doost zajímavý :)
 

sensi23

Active member
Veteran
CBD crew je podvod a hon na zakaznika kdyz se jich ptali lidi z hightimes na nejake lab.testy..nebyli schopni nic predlozit a ani vysvetlit...
 

asfalt420

Active member
škoda, taky jsem měl v plánu něco od nich pro medicínské účely pořídit..
co jiného bys tedy doporučil?
 

sensi23

Active member
Veteran
škoda, taky jsem měl v plánu něco od nich pro medicínské účely pořídit..
co jiného bys tedy doporučil?

hehe koukam jsem se spletl..cbd seeds jsou podvod :D
cbd crew je ten projekt shantibaby,resin seeds a dutch passion..Tak ty bych asi zkusil..se omlouvam cbd seeds a cbd crew se lehce zamenuje :tumbleweed:
 

asfalt420

Active member
hehe koukam jsem se spletl..cbd seeds jsou podvod :D
cbd crew je ten projekt shantibaby,resin seeds a dutch passion..Tak ty bych asi zkusil..se omlouvam cbd seeds a cbd crew se lehce zamenuje :tumbleweed:

no tak pohoda, já si říkal, že mi na tom něco nesedí:laughing:
 

asfalt420

Active member
kamarád prcnul dutch cheese s mazarem a donesl pár semínek, tak mám radost a těším se co z toho bude:)
picture.php
 
S

smallgardener

lemon alien dawg, sice chutově nic extra (earthy-fruity, soft kouř), ale jinak feer tvrdy a long high :D chtěl ještě čas ale bohužel topy měly plísen , kolega měl premieru nějak sme na to neměly celkově moc času a indoor v létě byly plný breber atd. takže ... hlínu sem namíchal cocos50/lightmix30/wormhumus20 ,,, hnojky jidb/grotekmonsterbloom/cannabiogen delta9

picture.php


picture.php


picture.php
 

asfalt420

Active member
včera jsem se potkal s jedním slovenským growerem, vyměnili jsme si řezy, pokecali, sympatickej týpek, dneska ráno na to koukám, hmm, bezva, svilušky...
takže ihned vyhozeno a úprk do obchodu pro postřikovač a brutal chemky na preventivní postřik všeho ..snad to nestihlo přelézt..
to mě trochu nasralo.. :(

smallgardener:ty je tam máš taky koukám...:(
 
S

smallgardener

jo je to plný, ten grow byl celkem stresující :D nicméně z řízků jako takovejch to neni, prostě v létě mi tam vlezou dycky , taky to byl posl. letní indoor , nemám na to nervy :O na svilušky hele BAC PV+ (plant vitality+)
 

BURN

Member
Veteran
Spoustu divných věcí poslední dobou :(
Pan hlavní je údajně zatčen.
Jeden hodně dobrý člen co měl jedno s top témat v historii tohohle fora dostal ban :( Přitom fakt v pohodě člověk :(
Z AF políčka bude nejspíš na brko :(
To mě nasralo
 

Latest posts

Latest posts

Top