What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

Elessar

Active member
jak říká Dogon ten periho řezan je hodně thai, a když se nechá dostatečně dlouho kvést, do té doby než se zbarví... tak může chutnat velmi čokoládově, jinak většina ho seká dřív i já.. těžko se to popisuje..

ale je to zvláštní phenotyp cj, já sem pestovali i jiné.. a všechny byly excelentní, F2 už méně ale i tam sem našly ucházející... mentholovou nepamatuju ale je tam tw a ta je minty..

bohužel moje stará semena nechcou klíčit, to mě sere :tiphat:

Zdravím,
co já vím od Periho, měl dva fenotypy, jednoho více do thai a jednoho do ECSD - toho jsem pěstoval já, a ra2 někdy hned na začátku jel to thai pheno..

mám S1 Peri cut, už rostou, až bude možnost, nechám vykvést..

Good Luck a vše nej v novém roce
El
:tiphat:
 

Phuuu Ad

Active member
Tak a je to tady ...
Koreny, koreny kam se podivas.
Koreny na klonech, koreny u matkek a otcu.
Koreny u pokojovych rostlin v kvetinacich a v lahvich s vodou.
I stromy, kere a trava za oknem maji koreny.

CaseyJones "peri cut" ma uz taky koreny a timto jej vitam do rodiny, zpet v temer rodne zemi
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Tak a je to tady ...
Koreny, koreny kam se podivas.
Koreny na klonech, koreny u matkek a otcu.
Koreny u pokojovych rostlin v kvetinacich a v lahvich s vodou.
I stromy, kere a trava za oknem maji koreny.

CaseyJones "peri cut" ma uz taky koreny a timto jej vitam do rodiny, zpet v temer rodne zemi


óda na kořeny :D každopádně fajn zpráva :)
 
M

miris

picture.php


New seeds. Zamaldelica elite x new malawi killer . New malawi s1 A Panama lemony ...jahodovej tikal freebie no tedka si rikam mel sem vzit bangi ale coz
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Dostala se ke me informace, ze joesy whalese zatkla policie a je ve vazbe. Docela pruser. Proc tak krasny konicek musi mit tak drsna rizika :-(, nechapu.
 
D

Dogon

jo slyšel jsem žijeme v divný době.
Zamaldelica elite x new malawi killer........................to .....chci vidět
 
M

miris

nakoupil sem nástavce na pet lahve alias tropf blumat drip tak by mi to nemělo uschnout...dam do týdne klíčit , zatím jen tu zamaldeliku. pohrávám si s myšlenkou skřížit to s tou hutně sladkou chocolope, by byl komplexní sativa hybrid :)


jo a serou mě lidi co si hrajou na grow-kamarády a přitom jim jde o prodej v první řadě...:laughing:
 
Last edited:

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran

Rakosnicek

Member
Veteran
tak jsem si s jistou nedůvěrou koupil v akci 2 balíčky semínek fire og x animal mints za 75usd i s poštou a dneska přišly... no co si budem povídat, 38 kousků a ještě 5 nějakýho bonusu navíc, to je paráda :D :dance013: už chci vidět všechny ty fena, doufám, že jich bude co nejvíc :D
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
tak jsem si s jistou nedůvěrou koupil v akci 2 balíčky semínek fire og x animal mints za 75usd i s poštou a dneska přišly... no co si budem povídat, 38 kousků a ještě 5 nějakýho bonusu navíc, to je paráda :D už chci vidět všechny ty fena, doufám, že jich bude co nejvíc :D

38 ks za 75usd? Ty vole slušně chlapec! Dostal si jako freebeans Bubba Bx co sliboval? Na tom moc teda už nesejde :D Já jsme zvědav na ty naše Animal bx od justblazen. Jinak ted testuje TK x High Octane bx2, doufám, že zase bude nějaká akcička, tohle musim mít :). Jo a kdyby si chtěl k tomu přidat ještě Fire og bx, je tvůj, ale asi toho budeš mít až nad hlavu co?

jupíí jedeeem gg#4
Už doma jo? Super!!! :)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
38 ks za 75usd? Ty vole slušně chlapec! Dostal si jako freebeans Bubba Bx co sliboval? Na tom moc teda už nesejde :D Já jsme zvědav na ty naše Animal bx od justblazen. Jinak ted testuje TK x High Octane bx2, doufám, že zase bude nějaká akcička, tohle musim mít. Jo a kdyby si chtěl k tomu přidat ještě Fire og bx, je tvůj, ale asi toho budeš mít až nad hlavu co?

nn místo bubbáka jen nějakej mix, ale ještě abych si stěžoval :D

no na ty vaše jsem taky dost zvědavej, jste o dost napřed
já mam teď rozjetý kolo, pak ještě předpěstovat venky a až pak se uvolní místo na květ nějakejch punkovejch selekcí, takže je dám klíčit až někdy na jaře... jinak ten fire og bx je lákavá nabídka, ale momentálně už by to byla asi čiřá megalománie, místa málo :D i když kdyby to dopadlo jak fire alien strawberry tak bych přeživší ubytoval... ale snad to tak zlý nebude a jak to zjistit :D

hlavně ještě plánuju selektit c99 f1 a c99 bx od moscy a už ani to nevim zatim moc kam dát, ale prostě musim najít nějaký super ananasový feno, od tý (chem d x c99) x c99 je to srdcovní záležitost :)
 
M

miris

To ananasovy pheno bylo super fakt nejlepší jako že pro nos když kvetlo . A venku taky sel docela.Ale v brku me to tak nezaujalo nakonec. Lepší mi přišlo to takový grepove koreneny. Ale třeba bych to mel zapestit ještě jednou držím palce

Vyklicili dvě z dvou zamalawi a trochu me nasralo ze sem se neptal víc po phenech pac ace maji zajímavou novinku breeders pack. Vybral bych par seeds ty chutný malawi a u tikala to lepší a taky jahodový feno. Jo a ještě me potěšilo ze sem usmlouval tři bangi haze mám v plánu použít jako samce. Když tak vykupuju vymenuju bangi kdyby mel nekdo

Plánovaný kross na ven pakibangikuš
 

Ka-rel

Member
Miris jako ze bys rad bobule bangi? mam tu 2ks od lonska. Pokud by ti pichly tak se konecne dokopu na doplnim si prispevky...... 20-30 vtipu to poresi.
 
M

miris

ka-rel určitě beru : ) zatím času dost, plánuju je nasadit v létě o prázdninách a udělat nějaký krossy , pak ti můžu dát semínka. tak snad nebudou samý samice to se mi stalo minule u bangi, 5 z 5 : ) jinak strawberry Tikal mám přebytečný ,-)
 

Rakosnicek

Member
Veteran
ka-rel určitě beru : ) zatím času dost, plánuju je nasadit v létě o prázdninách a udělat nějaký krossy , pak ti můžu dát semínka. tak snad nebudou samý samice to se mi stalo minule u bangi, 5 z 5 : ) jinak strawberry Tikal mám přebytečný ,-)

kdybys hodně chtěl tak jich mam 10 :D já je asi pěstovat v blízký době nebudu tak by z toho alespoň něco bylo... bys to jen zkusil vykvést venku a prcnout nebo i nějak podržet pro případ zajímavostí? to by bylo samozřejmě lepší :D

jsem měl jednu ve skříni, vrcholky krásný, vůně super, ale chuť mizerná... venku jsem mel tu samou a ještě jednu a hotový byly koncem října, což je pro mě moc pozdě... takhle na balkón fajn, ale venku by to asi uhnilo, moje místa jsou celkem extrém v tomhle :D
 
Last edited:
M

miris

Tyjo tak tj luxus. Uvidime mam to prave abych mel seeds jako matky asi ne. Ledazeby tam bylo fakt neco zajimavyho.diky za nabidky
 

Ka-rel

Member
jsem měl jednu ve skříni, vrcholky krásný, vůně super, ale chuť mizerná... venku jsem mel tu samou a ještě jednu a hotový byly koncem října, což je pro mě moc pozdě... takhle na balkón fajn, ale venku by to asi uhnilo, moje místa jsou celkem extrém v tomhle :D[/QUOTE]

Ja mam vylosovanou jednu na zkousku na ven, pravda je to 12 week pheno tak ufidime jizni morava, zatim školím takze z hodnocenim nebudu predbihat.
z 8 seeds 5 samic a jedna byla "trifid" - trojlista ale neprošla byla takova nijaka ale 4 mesice jsem z ni mnel radost jak malej Jarda :))) Snil jsem o smrtici bangi haze a hovno zlata rybko akvarium nebude....
 

Latest posts

Latest posts

Top