What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

Phuuu Ad

Active member
Snad to vyjde jak ma ... a pokud ano tak
Casey Jones "peri cut" se vrati do ceske republiky z vyletu po evrope

tak drzte palce, pesti, hrabe, lopaty, ryce proste co mate po ruce
 
D

Dogon

bylo by pěkný vidět Casey Jones "peri cut" versus Casey Jones(Truecannabliss) který už doputoval do česka vedle sebe.
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
Me potesil tygr jako sice se s tim seru hodne dlouho a az napotreti napoctvrty se mi dari kvet nezpomalovat vyrazneji ale to co vidim kdyz se ma dobre tak je to nejtrpytivejsi genetika v roomu vedle srovnat se da s gth i ecsd :)

tak srovnat se dá i co do síly ale chut ee tam neni taková..

:tiphat:
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jojo ale tak to sou hybridy kde je indica či wld variety chceš-li. ale třeba sensimu můj tiger chutnal...

se mě to nechtěně zkřížilo s dchaze a chut je ale hodně inscence samozřejmě takže ne moc tiger, uvidíme po curingu..

kdybych měl ten prostor a čas :biggrin: zkřížil bych to s blockheadem, super tasty indica hybrid, který ale už má v sobě něajkou africkou sativu..
 

Rakosnicek

Member
Veteran
tak mě nasraly ty fire alien strawberry :D

z 11 vylezlo ze substrátu 10 - 1 normální a 9 kriplů... no posuďte sami

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php


většina jich má redukovanej růstovej vrchol a zbyly jen děložní lístky, ostatní sice maj něco navíc, ale stějně se s tim asi nic nepořídí...
tu jednu zdravou jsem teď nefotil, ta vypadá normálně
 

papaja

Active member
Veteran
tak mě nasraly ty fire alien strawberry :D

z 11 vylezlo ze substrátu 10 - 1 normální a 9 kriplů... no posuďte sami

View Image
View Image
View Image
View Image

většina jich má redukovanej růstovej vrchol a zbyly jen děložní lístky, ostatní sice maj něco navíc, ale stějně se s tim asi nic nepořídí...
tu jednu zdravou jsem teď nefotil, ta vypadá normálně

to je přešlechtěný :comfort:

jestli to není reg. semínko ty tvoje fire alieni, asi to ani nepěstovat :tiphat:, ale stejně bych jí dal šanci a modlil se , aby nakonec nevyhermila
 

Rakosnicek

Member
Veteran
to je B.Caapi ? neměl bys tam řízek ? :D

hele Erythoxylum coca :D jinak zakořeňovaly 2 měsíce mrchy, už jsem jim nedával šanci..ale tak časem až narostou víc tak by to asi dalo kdyby byl zájem

to je přešlechtěný :comfort:

jestli to není reg. semínko ty tvoje fire alieni, asi to ani nepěstovat :tiphat:, ale stejně bych jí dal šanci a modlil se , aby nakonec nevyhermila

no nevim asi to jsou regulary, dostal jsem je od mightyky tak nevim, kámoš to hrozně chtěl selektovat totiž
ta (snad :D) jedna pěkná + dva nejlepší retardi zůstávaj, ostatní šly ven z boxu hned po focení
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Jsou to reguláry. Ty dvě bych ještě nezatracoval, tohle už se mi stalo a po čase se to dalo do kupy. Ne všechny mutace jsou škodlivý, nakonec by se z toho mohlo vyloupnout něco zajmavýho, ale teda ten zbytek je šit...
Za ty prachy nic moc teda!
 
M

miris

Tyvoe koka :D no jako proc ne pro srandu hh. Sice se o to moc nezajimam ale je to vzacnost
 

Rakosnicek

Member
Veteran
Jsou to reguláry. Ty dvě bych ještě nezatracoval, tohle už se mi stalo a po čase se to dalo do kupy. Ne všechny mutace jsou škodlivý, nakonec by se z toho mohlo vyloupnout něco zajmavýho, ale teda ten zbytek je šit...
Za ty prachy nic moc teda!

no uvidíme, ale zatim hodně slabý :D


Tyvoe koka :D no jako proc ne pro srandu hh. Sice se o to moc nezajimam ale je to vzacnost

jj právě super sbírková rostlinka, nějakou produkci z nich fakt neočekávám :D :D
 

hyena

Member
Veteran
jj právě super sbírková rostlinka, nějakou produkci z nich fakt neočekávám :D :D


no zas nadruhou stranu, jak na G furt všichni psali jak to neroste a nemá to cenu, tak tobě to narostlo celkem dost si myslim, to už si den požvejkáš :D
 

Rakosnicek

Member
Veteran
no zas nadruhou stranu, jak na G furt všichni psali jak to neroste a nemá to cenu, tak tobě to narostlo celkem dost si myslim, to už si den požvejkáš :D

nevim co dělali, roste to uplně samo :D mam i tři malý ze semínek, ty jsou teda dost pomalý, ale už se taky začaly rozjíždět...

ale teda svítim na to, jsou v rohu boxu se 4x18w zířivkama a uplně v pohodě, myslim, že kdybych je dal třeba pod metlu do matkárny tak pojedou dost dobře :D
 

Mightyka

Active member
Veteran
Snad se chytnou :)

Hele nevim kam to napsat, ale na jedné nejmenované stránce je ted moc fajná akce, 50% sleva na Animalcookies bx a Triangle kush x Animal mints, cena je 70$ za pakl. Cena mi příjde dost slušná za 11-14 semen, vzal bych to, ale nemám ted čas na selekci.
 
Top