What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

BURN

Member
Veteran
né,mělo to být "kontrolované" opylení :) jenže se to nějak nekontrolovaně zvrhlo v orgie :D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Síce pozdě ale přece, pokojné prožití svátku v pohodě a míru, Vám přeji všem.

Potěšila má nová ženská známost, že by farmář, konečně zas našel ženu :D ..........
A teď v tomto mementě, první košt SourCollision.......
Opravdový gurmanský žážitek, plná chuť lískovo oříškovo-krémový likér........ :huggg:

:tiphat:

-Ra2-
 

papaja

Active member
Veteran
Síce pozdě ale přece, pokojné prožití svátku v pohodě a míru, Vám přeji všem.

Potěšila má nová ženská známost, že by farmář, konečně zas našel ženu :D ..........
A teď v tomto mementě, první košt SourCollision.......
Opravdový gurmanský žážitek, plná chuť lískovo oříškovo-krémový likér........ :huggg:

:tiphat:

-Ra2-
zdravím farmara, jen doufám, že to není taková sprostota jak v té slovenské reality show:laughing:

tak taky všem přeju hezký svátky ať život utíká ve stejném duchu , jak život týhle amanity
http://youtu.be/8s_fpRUqpuE
Veselý!
 
pozde ale prece vam chci poprat krasne vanoce a tedka aktualneji , bajencny novy rok, plno zdravi a vsechno ceho chcete v pristim roce dosahnout at se vam vydari :) stastny a vesely rok 2013 :)
 

ecr8d

Active member
pozdravujem celu komunitu..vsetko dobre do noveho roku vam prajem..hlavne zdravicka.. tento tyzden ma potesilo nove balenie Mandaly#1 do novej sezony + celkom zaujimavy bonus Silver Princess Mc Jaggen(s.e.edfinder Mc Nizzle Seeds) sice iba 3 zrna ale genetika to vyzera byt zaujimava, na outdoor sa mi zda nevhodna..rad podarujem..ak by niekto prejavil zaujem nej posle pm.pekny den:)
 

papaja

Active member
Veteran
picture.php

zima a ganja letošní už jede sice pomalu ale jistě v teple za okýnkem, dnes jsem ji vyfotil ve sněhu, tahle fotka není upravovaná
asi je jasný na co se letos těším
tak konopíčku nazdar a ať nám skrze ozonové díry krystálky blýskají se na lepší časy
 
P

Peacer

smutek_tráva dostala punc toho, proč se mi nedařilo.
Byl jsem to však já. Je čas otevřít se novím věcem.

určitě je důležitý najít si i jiný koníčky než je tráva. pokud si užíval moc a trávil nadměrně mnoho času jenom tímto koníčkem, je dobře že si dáváš pauzu nebo přestáváš. vím o čem píšeš, chce to trochu ubrat - tráva není vše . měsíc pauzy ti vyjasní mysl . at se daří :huggg:
 

sensi23

Active member
Veteran
hola hej all icm members na vedomi se dava ze k mani jsou semena z kontrolovaneho opyleni sssdhXsour collision je jich spousty kdo ma zajem necht pisne pm a domluvime se
Byl bych vdecny kdyby se nekdo pustil do radnych selekci v tom pripade by byla k mani aj sour collision f2
 

BURN

Member
Veteran
Dnes jsem se dokopal k tomu zasadit své první Chilli :)
Už tak 5 let jsem to měl v plánu,ale vždycky mi do toho něco přišlo,nechtělo se mi nebo bylo pozdě :)

Snad z toho něco bude
 
P

Peacer

Dnes jsem se dokopal k tomu zasadit své první Chilli :)
Už tak 5 let jsem to měl v plánu,ale vždycky mi do toho něco přišlo,nechtělo se mi nebo bylo pozdě :)

Snad z toho něco bude

když jsme u těch chilli, v pátek v hospodě jsem narazil na staršího týpka co mi tak nějak dal ochutnat bhut jolokia a pak mi dal papričku at si ji zapěstuju. jako dal jsem si na špičičku párátka a docela mazec :biggrin:
 

BURN

Member
Veteran
No jo no některé jsou dá se říct nepoživatelné pro mnoho lidí,já mám rád ostrá jídla ad...Ale taky s mírou,podle toho jsem taky vybíral odrůdy,snažil jsem se vybrat s dužinou a né až příliš palivé,ale stejně se to nedá :) no nechám se překvapit
 

Latest posts

Latest posts

Top