What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

sensi23

Active member
Veteran
BURN-vypada to jako ssh od greenhouse seeds :D :D
Pro zacatek zkus nejake haze hybridy (ssh amnesia..pripadne flufyho blue monkey)jsou opravdu easy to grow a vysledek bude brutalni...
pripadne zkonzultovat s majstrem pres sativu fluffym neco co za to stoji trebas banghi haze,tom hill haze atd..tam ta kvalita bude stoprocentni
potesil cannafest..setkani s cleny icm bylo zdrcujici :D a domu jsem si dotahl 12 vzorku green sensation a 5 ks limited edition serious regular kali bubba (kali mistxbubble gum)
:D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
BURN-vypada to jako ssh od greenhouse seeds :D
Pro zacatek zkus nejake haze hybridy (ssh amnesia..pripadne flufyho blue monkey)jsou opravdu easy to grow a vysledek bude brutalni...
pripadne zkonzultovat s majstrem pres sativu fluffym neco co za to stoji trebas banghi haze,tom hill haze atd..tam ta kvalita bude stoprocentni
potesil cannafest..setkani s cleny icm bylo zdrcujici :D a domu jsem si dotahl 12 vzorku green sensation a 5 ks limited edition serious regular kali bubba (kali mistxbubble gum)
:D

Heeeeheee :laughing:
To bude podle me nejspis ssh/nla, myslim si dobre ?
Tak ssh je lehka na grow, amnesia je uz horsi uz jen z duvodu ze je to chobotnice. Tam uz je to slozitejsi. Celkove jsi mylsim ze sativy jsou trocha tezsi na pestovani.

Ja ani nevim ci me to potesilo, proto ze jsem prisel domu uplne mrtvej.....
Delam prdel, potesilo me setkani s kolegami.
Taky osobne seznami s dimodz a s chlapikem s roor seeds.
Bylo fajn, vsechno potrebne vybavene, dohudnute.

Tak zas hadam pristi rok pratele :wave:
 

BURN

Member
Veteran
Ano jedná se O SSHxNLA,bude to nejspíš špatným výběrem phenotipu(z mojí strany)
Chovalo se to divně celkově,mám ještě myslím pár semen na jindy,tak se snad potom poštěstí.Taky nemám úplně ideální podmínky :(
Jsem si už kolem 70ti dnů květu říkal,to vypadá divně,ale bylo místo tak jsem to tam nechal až do 110 :)

Prozatím je pro mě asi lepší jet rychlekvetoucí Indiky,než naberu skills a troufnu si na něco s dlooouhým květem :)

Snad to bude alespoň dobrý kouř
 

sensi23

Active member
Veteran
Heeeeheee :laughing:
To bude podle me nejspis ssh/nla, myslim si dobre ?
Tak ssh je lehka na grow, amnesia je uz horsi uz jen z duvodu ze je to chobotnice. Tam uz je to slozitejsi. Celkove jsi mylsim ze sativy jsou trocha tezsi na pestovani.
jojo je to chobotnice chce to malo rustu a nesmikat jinak ale hodne stresuodolna a az na to chobotniceni
je to easy...horsi je to s korenenim klonu...

Ano jedná se O SSHxNLA,bude to nejspíš špatným výběrem phenotipu(z mojí strany)
Chovalo se to divně celkově,mám ještě myslím pár semen na jindy,tak se snad potom poštěstí.Taky nemám úplně ideální podmínky :(
Jsem si už kolem 70ti dnů květu říkal,to vypadá divně,ale bylo místo tak jsem to tam nechal až do 110 :)

Prozatím je pro mě asi lepší jet rychlekvetoucí Indiky,než naberu skills a troufnu si na něco s dlooouhým květem :)

Snad to bude alespoň dobrý kouř
jebat rychle kvetouci indiky , ty jsou dobre vecer na gauc..pres den potrebujes energii :D
u ssh/nla je to podle me jen o spatnych podminkach a selekci ten cross ma potencial rekl bych soude dle radvovy predesle BRUTALNI selekce..rozhodne hned nezakopavej sekeru a neboj se toho spousta sativ se prosta da pestit napohodu jen vybrat prihodnou odrudu zkusil bych tu blue monkey esli jeste fluffy ma nejaka semena..a u te ssh/nla urcite ve zbytku semen najdes neco co za to bude stat
zkusil bych stesti znovu a vyladil podminky co se da..preji dobry kour
 
Last edited:
fluffyho opicu mozu doporucit , ta jedna co me normalne stihla dojet , je to nejlepsi co jsem kuril z tohoto roku :)
venku elita , su zvedavy co bude delat in , pak udelam report :D uz to svisti po kluzisti :D

edit : ad amnesia .. ta roste sama , co mate :D rozhodne jednodchci nez thunk , me se amnzka pestovala sama . knedle jak cert a kytky krasne a jeste dodam snad i chutne , Sensi snad potvrdi :)
 

Mightyka

Well-known member
Veteran
Docela dobrej kanafest, sic mě mrzí, že jsem vás tam nepotkal, ale odnesl jsme si hnojek habaděj a kámoš "omylem" vyhrál komplet vybavenej box 600W (sic s poddimenzovanym odtahem).
Bohůžel se mu nikam nevejde:D... Jsme trošku zanadávali, že nerozdávali 400W komplety, i na ten odtah by to pasovalo!:D
+ ted psal další kámoš, že dostal spoustru hnojek (pro mě:)) a vapík!
 
F

Fluffy Clouds

zrovna kouřím tu ssh/nla:tiphat: a taky kvetla dlouho, moc dobrá nlhaze v podstatě, řídká ale osypaná pryskyřicí... dobrá psychoaktivita:biggrin: ale spíš relaxační stav.. není to haze v pravém slova smyslu..

jak správně říká Burn, pod malýma wattage se na pořádnou haze vysrat :biggrin:

blue monkey už není... jedině že bych udělal F2..

sere i těší mě, že jsem :biggrin:
 
P

Peacer

me dost nasralo kdyz mi v sobotu vecer volaj z prace ze musim jet HNED RANO 400km na jiny pracoviste a pracovat tam dva tejdny v kuse. aspon ze je to v hezkym prostredi pobliz Salzburku v 2km horach : )
no tak sem prijel a samozrejme hned za pet minut po prijezdu sotva sem odechl uz tam byla v pocitaci masaz , muj sef je Turek a dost to hroti kdybysme to nemeli ve smlouve tohle obcasny premistovani tak ho poslu do pice kkt jednoho...
potesilo me ze se tady na me furt usmiva jedna hezka rakusanda, a jakoze hezky holky sou tady k pohledani narozdil od cr :biggrin:

aspon ze budu mit 14 dni v kuse volno potom , toho musim vyuzit na koreneni rizku ...
 

Phuuu Ad

Active member
zatim je to neutralni pocit uvidime jak to bude slapat aleeee
gallery_1004_3517_59068.jpg

uz je to udelano, uz je to hotovo...pár vajíček na rendlíček kousek másla do toho
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Tak a dal jsem si nejhezčí dárek pod stromek, jaký jsem si mohl dát.
:woohoo:
FMS-Collective Private Breeder

Pro mě zas další významí krok vpřed, a samozřejmě vděčím za to i Vám všem přátelé.

:thank you:

Další co mě udělalo radost je Sour Collision #2 a jeho výrazní, silná lískovooříškovo-likerová vůně..... osobně jsem zatim takovú vůni nezažil.... těším se až vyschne a co to udělá s vůní..... :smokeit:

-Ra2-
 
P

Peacer

radost mi udelal kdyz sem zjistil ze favoritni pheno co sem oznacil jako Thai, je ve skutecnosti PURPLE kdyz dozrava cca posledni dva tejdny se zbarvi , docela zajimavy purple haze v autofloweringu juchuu :woohoo:
picture.php
 

papaja

Active member
Veteran
hlavně vědět, co co oplodnilo a sázet jen semena z čistých samic , ne z toho hermíka , tedy předpokládám, že sis nedržel samce..:laughing:
a co tam vlastně křížíš? samice:thank you:
 
Top