What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

O

opravdovýHrdina

jsem rád že se soudružka radvanca rozhodla stavkovat..

a nastvalo me ze i dobry lide se vzdycky najdou a pomuzou ve svizelne situaci dpc

dík radvanco jsem rád že se na Tebe můžu spolehnout...
 
F

Fluffy Clouds

tak budˇ piko anebo spapkala nějaký ten suvenýr :biggrin:

jsem rád že se soudružka radvanca rozhodla stavkovat..

a nastvalo me ze i dobry lide se vzdycky najdou a pomuzou ve svizelne situaci dpc

dík radvanco jsem rád že se na Tebe můžu spolehnout...

heh sarkasmus.. a co ty víš, co má radva za trable? hrdino? dokážu si představit svízelnější situaci než, že slíbené klony nedorazily... máš mít připravené alternativy... nežijeme v NorCAL woe :tiphat:
 
tak budˇ piko anebo spapkala nějaký ten suvenýr :biggrin:



heh sarkasmus.. a co ty víš, co má radva za trable? hrdino? dokážu si představit svízelnější situaci než, že slíbené klony nedorazily... máš mít připravené alternativy... nežijeme v NorCAL woe :tiphat:


ad 1 : :p

ad 2 : :D :D vrazdaaaaa :D
 

Mightyka

Active member
Veteran
Radost mi udělal už před nějakou dobou můj Novozelandský pěstební počin.
Kytka s námi procestovala pěkně fajně na výsluní u řadící páky přes 2000km a vykvetla už v klidu na severu jižního ostrova.
Genetika je auto No name od člena G. Nejsem moc fanoušek automatů, ale tohle bylo víc než v pohodě. Nejlépe to shrnul kamarád z Kanady: Až se mě budou doma ptát jakou maj na Zelandu trávu, tak budu muset říct, že nejlepší co jsem okusil byla kytka co vypěstovali český kluci v autě... :D

0803.jpg


0810.jpg


0813.jpg


0804.jpg
 
F

Fluffy Clouds

ha tak je vidět, že to de... pěstovat v pohybu :D já jsem vždycky chtěl caravan a za ním takový pojízdný skleníček :D prostě je to těžké zkombinovat nomádství a pěstění hehe

krásná příroda, hlavně ta poslední fotka, postni toho víc Mightyka pls..
 
O

opravdovýHrdina

dfaw

dfaw

to víš že sem měl alternativu ovšem aby mi ani nenapsal třeba at chcipnu a to tu parkrat po tom co sem mu psal byl tak to me nakrklo..
 

Mightyka

Active member
Veteran
Celkově děkuji všem za pozitivní ohlasy!:)

ha tak je vidět, že to de... pěstovat v pohybu :D já jsem vždycky chtěl caravan a za ním takový pojízdný skleníček :D prostě je to těžké zkombinovat nomádství a pěstění hehe

krásná příroda, hlavně ta poslední fotka, postni toho víc Mightyka pls..

Můžu toho postnout víc, ale kytek už moc nemám, pak spíš přírodu, o tu by jste taky stáli?
 
F

Fluffy Clouds

jasně já chci vidět přírodu, fotazz NZ jídla, domorodé ženy na hoře bez :biggrin: maurské tetování co sis nechal udělat atd... udělej nám cestopisná žurnál :tiphat:
 

Phuuu Ad

Active member
Můžu toho postnout víc, ale kytek už moc nemám, pak spíš přírodu, o tu by jste taky stáli?

taky se pripojuji k vicero fotkam nebo rovnou zurnalu ....
hory, lesy, pastviny s ovcema (nebo s kozama), mistni kurata zvane "kiwi"

diiiiiik
 

Mightyka

Active member
Veteran
:D :D já chci taky domorodé ženy nahoře bez :dance013:
Ty jo, budte si jisti, že domorodé ženy nahoře bez vidět nechcete! Viděl jsem jednu nahou maorskou ženu s potetovanym obličejem, "nic moc hele", kdyby nic jiného, tak byla větší než já a to nejsem zrovna drobek!:D
Popravdě řečeno, po příjezdu domu jsem si uvědomil jakou máme kliku, že tu máme spousty krásnejch ženskejch, až jsem z toho ted zmatenej a ještě do toho to léto... :)
Každopádně naházim tedy "pár" nejlepších a nejzajmavějších fotek, jen chvilku strpení, můj komp a já si zrovna dvakrát nerozumíme...
 

sensi23

Active member
Veteran
potěšil mě sensi23... blue kush je umrtvovák :D

ohledne vcerejsiho moravskeho vyletu me toho potesilo tolik ze to nema cenu ani rozepisovat..bylo to super a pristi round zopakujem...sssdh jde vecer do buniciny,zada pali jako cert a sativa hreje in da brain :biggrin::biggrin::tiphat:
Jeste jednou diky chlapci moravsti :thank you:
 
me tez potesil Sensi , kurna chlapi moja krevni skupina , tedka kostuju SourDiesel a C99 musim rict ze parada , po prdu a mrvej :D a chut C99 je luxusni modra dobrota , a SD ani nemluvim :D :D
 
Top