What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Panove co to ma znamenat. Troska nadhledu a pohody pratele. A zas se mi potvrzuje veta ze samotaru....

"V cesku jsou lidi na sebe hodne zly, ale ne jen malo hulej"

Tak si to vyrikajte mezi sebou panove, verim ze nejde o nic takove , kde jde o zivot.....
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Panove co to ma znamenat. Troska nadhledu a pohody pratele. A zas se mi potvrzuje veta ze samotaru....

"V cesku jsou lidi na sebe hodne zly, ale ne jen malo hulej"

Tak si to vyrikajte mezi sebou panove, verim ze nejde o nic takove , kde jde o zivot.....

jasny ze nejde:biggrin:

:):):):)
 

sensi23

Active member
Veteran
Jestli z toho neporoste neco jako noname plant...ktera byla da se rict ztratou mista :D :D
Osobne seedbooku moc nefandim,a to z duvodu ze nabizene genetiky tam proste nejsou dle mych kriterii dostatecne dobre..
Pro me je zarucenou znackou FMS collective :joint: :respect:
U Berrey by to chtelo praci s o mnohem lepsi genetikou nez je zoidberg kterej mi prijde dost ridkej a vypada to spis jak naka cz wild ganja nez radna odruda..tot muj nazor
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Pro me je zarucenou znackou FMS collective :joint: :respect:

Me vzdy potesi tyhle vety. Moc jsi toho vazime :respect: :tiphat:

Casarella [Casey Jones (Periphery cut) x SFV OG Kush/C99
picture.php
 

Phuuu Ad

Active member
Fandim kazdemu kdo nabizi sve pociny na SB. A jen cas a pestitele ukazou jestli stoji za to nabizet odrudy toho ci jineho pestitele.
Kdyby se tam pripojila vetsi mistnich ceskych pocinaru urcite by to melo i nejaky (ne li zasadni) vliv na ceskou konopnou scenu.
Projekt o volnem sireni semen ci genu se nejak neujal a jestli ano tak je to hodne under ground.

Problem Sensi23 je ten ze kriteria ma kazdy jina a proto i SB ma sve misto a sve nasledovniky. Cimz nechci rict ze by si je nejak hanil to ne.

Me se na tomto projektu libi ze nabizi genetiku za rozumny peniz, to je kriterium ktere u me hraje jednu z hlavnich roli. Alien a Rascal v tomto ohledu u me nemaji sanci at jsou jejich modely jake chcou.
Uz jsem na SB nakupoval a urcite jeste budu jakmile tam najdu neco co me zaujme.

" together we stand , divided we fall "
 

sensi23

Active member
Veteran
phuu..jasan...nikoho nehanim jak rikas pro kazdeho jsou ta kriteria jina....preji chlapcum na SB at prodaji sva semena co nejvice a preji jim i spokojene zakazniky...zadna spatna karma..jen me osobne to moc nezaujalo..jak jsem jiz psal mam sve kone v cr jinde ale to zalezi na vkusu kazdeho fajnsmekra...a kdyz nekomu chutna zoidberg proc ne,ja proti tomu vubec nic nemam...sam si ale radsi zapalim coastal collision :D
Takovyto typ genetiky (cilene opyleni v malem napriklad outdoor ci indoor) jsem drive rozesilal zajemcum zdarma na pozadani. Za penize uz pozaduji real breed,real selections a real strains jestli mi rozumis.Ale jak se asi shodneme je to jen a jen o vkusu
preji hezky den i pres to posmourno a hnusnou zimu :joint:
 
Last edited:

berrea

Member
Koukam, že se tu o mě/nás něco mluví, tak k tomu taky něco napíšu :)

Jestli z toho neporoste neco jako noname plant...ktera byla da se rict ztratou mista
Osobne seedbooku moc nefandim,a to z duvodu ze nabizene genetiky tam proste nejsou dle mych kriterii dostatecne dobre..
Pro me je zarucenou znackou FMS collective
U Berrey by to chtelo praci s o mnohem lepsi genetikou nez je zoidberg kterej mi prijde dost ridkej a vypada to spis jak naka cz wild ganja nez radna odruda..tot muj nazor

V podstatě s tebou souhlasim, co vidim pod radviho rukama je úplně někde jinde. Moje práce i můj materiál by určitě mohli bejt kvalitnější, ale tak nějak to neni cíl... U trávy nejsem perfekcionista (na rozdíl třeba od školy :)) a moje hlavní dva cíle jsou chuť/aroma a brzký dozrávání. O všech ostatních aspektech otevřeně píšu v popiskách, takže si každej může rozhodnout, jestli to pro něj má smysl.

btw. Zoidberg je "nějaká CZ wild ganja" :)

Fandim kazdemu kdo nabizi sve pociny na SB. A jen cas a pestitele ukazou jestli stoji za to nabizet odrudy toho ci jineho pestitele.
Kdyby se tam pripojila vetsi mistnich ceskych pocinaru urcite by to melo i nejaky (ne li zasadni) vliv na ceskou konopnou scenu.
Projekt o volnem sireni semen ci genu se nejak neujal a jestli ano tak je to hodne under ground.

Problem Sensi23 je ten ze kriteria ma kazdy jina a proto i SB ma sve misto a sve nasledovniky. Cimz nechci rict ze by si je nejak hanil to ne.

Me se na tomto projektu libi ze nabizi genetiku za rozumny peniz, to je kriterium ktere u me hraje jednu z hlavnich roli. Alien a Rascal v tomto ohledu u me nemaji sanci at jsou jejich modely jake chcou.
Uz jsem na SB nakupoval a urcite jeste budu jakmile tam najdu neco co me zaujme.

" together we stand , divided we fall "

Děkujeme :tiphat: Máš pravdu, rozhodně necílíme na high-end. Ale tak už si s těma kytkama hraju pár let, na f-g bazaru bylo docela dost zájemců, tak mě zajímalo, jaký to bude ve vnějšim světě a zatim to neni vůbec špatný.

Dotaz na radvu : Kdy budou FMS k dostání v obchodech? Nebo mi něco uniklo? Tak nějak sem původně předpokládal, že u začátku seedbooku budeš taky, ale to se nestalo a vlastně ani nevim proč... Když jsme o něčem takovym mluvili spolu dřív, tak to na mě působilo, žes byl dost pro.


A tématicky : Potěšilo mě teď to krásný počasí... Konečně je zase příjemný bejt venku... Taky mě potěšilo, že tenhle semestr si konečně pěkně zaprogramuju... už mi začínaly reznout mozkový závity, ale pro samý šprtání nebyl čas na javičku :)
 
koncne neco jako jaro ! i kdyz se vsim vsudy co k jaru patri , a radost mam bo sem nasel seminka CaseyJones od NHG sice F2 ale uz se tesim na selekci :)
a konecne taky uz mam rozjeto , takze se snad pridam k nasi komunite i nejakou tou foteckou :) Amn.Haze s WhiteRussia a Cheese od Sunky-Masla stale zije(timto zdravim S-M a diky ) , tusim uz tretim rokem .. a prvnim rokem Sensiho(takteze pozdravy a diky ) Sensi Mistky - mimochodem hodne solidni geny

tak se kluci sikovni mejte a uzivejte jara :) ahoj
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Koukam, že se tu o mě/nás něco mluví, tak k tomu taky něco napíšu :)

Kdy budou FMS k dostání v obchodech? Nebo mi něco uniklo? Tak nějak sem původně předpokládal, že u začátku seedbooku budeš taky, ale to se nestalo a vlastně ani nevim proč... Když jsme o něčem takovym mluvili spolu dřív, tak to na mě působilo, žes byl dost pro.

Ahoj berreo :wave:
Doufám v to že první balíky by se mohli objevit ve vybraných obchodech, e-shopech už v průběhu tohto leta.
Jako první bude k mání LBK, jen musím nejdřív tuhle várku otestovat.
Hlavně se všechno posunulo, jako bylo další stěhování. No už to všechno doháním. Momentálně se dělají i semínka Kushy´Haze a Sour Collision (Sour Diesel IBl x [ECSD x SFV OG Kush Bx1]) a Coastal Collision F2. Taky už chystám vše na semínka ChemCaliChunk a CaliCHunk F2. Samozrejme popri se udla par ruznych krizencu, aby byli i bonusové semínka a semínka na rozdávání pro známe.

Možná někdy budou, ale nejdřív si chci podchytit tady, aspon jak private breeder, a to vse zalezi od testovani a aky bude zajem o seminka. Pak kdyz bude vsechno bez problemu a bude dostatek seminek, rad pak nejake baliky hodim i tam. Zatim to ma cas.
 

newhousegreen

-.-
Veteran
koncne neco jako jaro ! i kdyz se vsim vsudy co k jaru patri , a radost mam bo sem nasel seminka CaseyJones od NHG sice F2 ale uz se tesim na selekci :)
a konecne taky uz mam rozjeto , takze se snad pridam k nasi komunite i nejakou tou foteckou :) Amn.Haze s WhiteRussia a Cheese od Sunky-Masla stale zije(timto zdravim S-M a diky ) , tusim uz tretim rokem .. a prvnim rokem Sensiho(takteze pozdravy a diky ) Sensi Mistky - mimochodem hodne solidni geny

tak se kluci sikovni mejte a uzivejte jara :) ahoj

dobrá zpráva:woohoo:.Ani nevim,že jsem dělal nějaké Casey F2:biggrin:
Určitě se na ně těšim,i na další kytky od tebe.Rozjeď to a ukaž selekci jak se patří.
 
jop uz se tesim zatim to vypada dobre hlavne at to vsecko jde hladce nebo uz mi vypada aji ten zbytek vlasu co nezesedivel a nevypadl :D
kytule mi delaji radost :)
NHG to je z tech peti CJ semen co jsi mi poslal prepest u me :) takze sorac za mystifikaci :)

tohle je tusim jedna z kytek toho CJ co sem mel ze semen
 

newhousegreen

-.-
Veteran
jop uz se tesim zatim to vypada dobre hlavne at to vsecko jde hladce nebo uz mi vypada aji ten zbytek vlasu co nezesedivel a nevypadl :D
kytule mi delaji radost :)
NHG to je z tech peti CJ semen co jsi mi poslal prepest u me :) takze sorac za mystifikaci :)
[URL=https://www.icmag.com/ic/picture.php?albumid=24842&pictureid=601796&thumb=1]View Image[/url]
tohle je tusim jedna z kytek toho CJ co sem mel ze semen

jojo,tak to je Kali-ho CJ-ThHzSkunk.Doobrá kytka a skvělý kouř.Že?:biggrin:
 

Latest posts

Latest posts

Top