What's new

Co mě udělalo radost VERSUS Co mě nasralo II. .......

O

opravdovýHrdina

Potěšil mě "novej" box na šestiprdu,je jetej ovšem jako novej :D, a vedle něj už teď stojící ten starey kterej jsem dnes složil, už jen koupit větrák, kokos a míma a možme vyra/řiť/ do nové rundy :D konečněéé :D už sem se začínal nudit...
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Sam na sebe jsem nasranej a to poradne. :joint:
Proc se mi nejak nic nechce posledni mesice ??? :D :D
Dejte mi facku nech se uz proberu :D :D :D
 

simor

Member
Veteran
Sam na sebe jsem nasranej a to poradne. :joint:
Proc se mi nejak nic nechce posledni mesice ??? :D :D
Dejte mi facku nech se uz proberu :D :D :D

FLÁÁK :)

______________________________________________________
...čekám na klony a nějak mám pocit, že se nedočkám, či co. Tak jsem byl natěšený na nějakou změnu v podobě NYCD.. vrrrr

:tiphat:
 
divili byste se kolik lidi kouri ''potajmu'' a potom z toho medialne delaji peklo na zemi . jde o to ze proste tohle nikdy nikdo nespouta a tudiz je to nezpoplatitelne .. tim padem do toho nidko nepude a proto je lepsi , kdyz je to na kriminal . iluminati se staraji o jine veci :)
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Ti fízly jsou tam nějací zmatení se mi zdá.

Z toho prohlášení nevyplívá víc než že policie nezná životní cyklus rostliny.
Navíc do toho míchá paragrafy jako by se nechumelilo.Spočítat dávky podle alogických vstupních dat tomu všemu nasazuje korunu.Potrženo naprosto nesmyslným možným trestem pro občana,který se jinde neprovinil.Skutková podstata,nebo jinak společenská nebezpečnost je v tomto případě téměř nulová.Právě tou by se měla policie v prvé řadě zajímat.Né jen běhat s kalkulačkou a hlásat senzace.

Trystní.
 

BURN

Member
Veteran
Místo festu,jsem pořídil nové PC a dělá mi vcelku radost,žasnu kam pokročili ty hry od dob mého paření Dooma,duke nukem atd.. :D


picture.php

SSHxCALI.O./DC
 

simor

Member
Veteran
Místo festu,jsem pořídil nové PC a dělá mi vcelku radost,žasnu kam pokročili ty hry od dob mého paření Dooma,duke nukem atd.. :D

Zdar kámo.
Taky jsem našruboval novou grafárnu a taky jsem koukal jaký požitek ve fullHD na full detail je novej COD :jump:

Taky mě potěšila nová bass tube v kufru, bum bum bum, buch :D ... parádička

:wave::wave:
 

VoDvaR

Member
Objevil jsem doma cca 8 let stare semena fialek, musim to prubnout... to byly aspon mordy, zadny origo skunky ale poradna ceska fialka... no necham se prekvapit co z toho vzejde :)
 

Malypiko

Active member
Muhehe fakt mě potěšil film Yip Man 2 :) Prostě luxus... :)
Abych nebyl OT nedávno jsem dostal semínka od NHS tak mám 7pukanců za 24/h , a udělám si cvičnou selekci :)
 

Latest posts

Latest posts

Top