What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

CLU-48 / Lotus Larry F2 -SD like pheno- / top feed

Solon

Well-known member
250W ! Magas élet, kis költségvetés, a kis Lajcsinak nem kell ilyesmit csinálni :D /amúgy se hízik nagyra a lelkem, ez nem arról híres...


Most nem csak a LED fut nagyot, hanem az ASMR is. Szóval küldjed mellé ezt is. Tuti cashcrop lesz. :D



[YOUTUBEIF]t6Z0KDpzsvA[/YOUTUBEIF]
 

Dapk

Active member
Veteran
45. percnél mintha crack pipa pattogna a háttérben! -avagy a crack pipa pattogása zavarta meg az isteni idilt
 

hobbi ur

Well-known member
én itt mindenkinek kiosztanám a zirodalmi nobeld íjat. felülmúlhatatlan szövegek, beültem kicsit hajnal 4-5 fele gépelé és tele szájjal nevetek, de hangtalanul, hogy a pihenőt ne zavarjam... :) köszi fiúk
 

Dapk

Active member
Veteran
Ezt itten, a holt(ra) szívók társasága, testvír!


Ez meg egy skunk:


picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
KQR x C99


1, megégettem(Cindy nem bírja, ha keményen tolják) 2, talán atkás 3, nem lesz meg 45, benéztem! /aztán lehet mégis, de már nem tippelgetek/


Ettől függetlenül nagyon csecsén rakja magát.


picture.php



picture.php



picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Ez az, volt már pck keresztem és láttam, szívtam már pck szárított virágot, de ennyire élénk színűt még nem láttam -ez azért betudható annak is h 25 a max hőmérséklet fény alatt és úgy 18 sötétben, az oldat is 18 körül van.


Ez pl egy pck x dtc99 régről:


attachment.php
 

Solon

Well-known member
Lopja a képeket, netről. Csaxolok. Az utsó az króm 2014 out gerillaquad projektjéből van. :D
 

Dapk

Active member
Veteran
Végre az igazság napvilágot látott. Nekem is jobb így, megkönnyebbültem, újra szárnyalhat a lelkem. Köszönöm!
 

Dapk

Active member
Veteran
Újabb Króm albumra bukkantam!
NL x DC mr what genetikája, mely csendes állomba ringatja az ifjú kurafikat



edit: lehetne a neve What Kush vagy Kush, What?


picture.php



Ez pedig a Budapest Sújtólég Kush -angolul nem tudom mennyire hangzik jól a BP Firedamp Kush, aka Lajos, Lajcsi, Luis, “mi a faszom ez kush” Lotus Larry F3 -erről annyit érdemes tudni, h a lombozat alatt kuksolt észrevétlenül megbúva a többiek elől. Mikor felfedeztem ragyogását azonnal a fényre hoztam, ezért ez a forma -újjabb név: fénythozó kush


picture.php
 

Dapk

Active member
Veteran
Dutchgrown és Rezdog közös "munkája" párosítva Mosca Negra c99bx-el: Killer Queen Redux (rez pinapple c99 x G13bx) x C99 bx
Ha nem is 45 napos, de 55 alatt megvan -most vagyunk úgy 50 körül, jövőhéten szüret!
Nagyon finom illatú/ízű és kellemesen lebegtetős motyó.


picture.php
 
Top