What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ChemD x SunshineDaydream

metracek

Active member
Veteran
Tak sem se rozhodl si trosku toho darebaka vypestovat, aby se dalo lepe zjistit o co presne se jedna. A tohle se z toho vyvinulo
picture.php


picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
to neni padlí imo

taky sem měl tedka ty bubliny, myslim že to řikají sap bo tak, na hazech a jj je to jak sirup :D ale podle mě to nic neobsahuje.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
no padlí poznám spolehlivě a za mě bych řekl, že to padlí neni... padlí vytváří jen povlaky který vystupujou maximálně několik mm nad list, takovouhle vatu z toho jen tak neuděláš :D já bych skoro řekl, že je to plíseň šedá, když skladuju odpad od kytek v pytli delší dobu, tak tam v tý vysoký vlhkosti vyroste přesně něco takovýho
 

elanius

Well-known member
Veteran
to co si mal na stonku, je padli a to co si vypestoval ve flaske je podla mojho nazoru iny druh plesne, ktory prebral kontrolu v prostredi, ktore je prenho idealne.
 

metracek

Active member
Veteran
to co si mal na stonku, je padli a to co si vypestoval ve flaske je podla mojho nazoru iny druh plesne, ktory prebral kontrolu v prostredi, ktore je prenho idealne.

I ja sem dosel k takovemu zaveru. Jen porad nerozumim proc to padli napadalo spis rapiky a stonky nez listy. Chvilku me napadlo jestli to nemuze byt fusarium nivale, plisen snehova. Ta se po obili tahne po klasech a vypada to podobne jako v te zavarovacce kdyz se to mycelium rozjede. Jen nevim jestli je mozne aby napadla takhle i cannabis, je to problem hlavne travniku a vim ze to jde i na nejake obilniny. Ale spise to asi bude v zavarovacce sediva a na stoncich nejake padli.
 

Rakosnicek

Member
Veteran
já bych řekl, že je to fakt spíš ta šedá :) plíseň sněžná roste v dost odlišnejch podmínkách a v chladu... tohle bude ta šedá, která tvoří ty hyfy takhle nápadně vždušný, protože zavřená v tý sklenici má super mikroklima :D
 
Top