What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

ChemD x SunshineDaydream

metracek

Active member
Veteran
Zdravim, v tom threadu bych vam rad ukazal 3 phenotypy ChemD x SunshineDaydream. Semena jsme dostali jako darek k jinému nákupu. Tvůrce vystupuje pod přezdívkou SmellnMadd a na instagramu ma stranku Smellboat.

Setup: 600W HPS, cocos 6,5L , hnojiva Biobizz

Semen bylo 6, jedno nevzeslo, jeden mutant zahynul a v jednom byl kluk. Zbyle 3 holky se jsou každá jiná. Všechny sem přepnul na květ bez zaštipu či zohybani při 30 cm. Pheno #1 se vytahlo jen o 6 cm na konečných 36cm, #3 vylezlo na 77cm a #5 na 98cm.

7. den
picture.php


14.den
picture.php


21.den
picture.php


28.den
picture.php


35.den
picture.php
 

Lethal

Active member
Čau pěkná práce hustý ty rozdíly v tom jak se táhnou asi silnej mix genů. S tím by se asi dalo dobře pracovat- líbí se mi to "decentní" cukrovani :-D
 

metracek

Active member
Veteran
Čau pěkná práce hustý ty rozdíly v tom jak se táhnou asi silnej mix genů. S tím by se asi dalo dobře pracovat- líbí se mi to "decentní" cukrovani :-D

Diky, no je to jak říkáš. Silnej mix genu, není to zřejmě nic stabilního. Spíš taková věc na hraní :) Ale to my přece rádi.

Rodiče jsou Chem D, pheno které Chemdog vyklíčil v roce 2001. Každej ten příběh určitě zná, kdo ne může si ho najít. Nemám bohužel osobní zkušenost s žadným z chemdawg klonů, ale D je na forech nejoblibenější z nich (zřejmě hlavně díky výnosu). Aspon to sem se já dočetl, jsou tu lidé co s ním mají i zkušenost osobní :) Káždopádně chemdawg je velká legenda známá dieselově zatuchlým aroma a silnou peckou do hlavy.

Sunshine Daydream – Je kříženec Bubbashine (bubba kush x blue moonshine), což je silně indica dominantní strain, který nese sladké a ovocné vůně, chutě a nízký, kompaktní růst. A appalachia, což je hybrid vzniklý zkřižením sativového euforickeho Green Crack a indica-dominantního chemdawg krosu zvaného Tres Dawg, jehož chut by měla být zemitější skunková a jeho výnos dosti nadprůměrný. Ve výsledku se tyto strainy snoubí do SSDD, která by měla mít údernou sílu chem rodiny po Tres Dawg, krásu po blueberry předcích a chut ovocnou s kush podtony.



A ja ochutnam pak od všeho něco. #3 je totiž ovocného rázu, zatím sem nepřišel co za ovoce to je. Jen vím že ho nejím :D Do konce to ale jistě zjistím. A #5 "čahoun" je zatuchloun, připomíná mi to hřiby. Ale obe jsou fajn a # 1 "prcek" se zatím tváří jít ovocně za trojkou, ale tak nějak jinak. Ještě je brzy.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Hříbky zněj dobře :D
Jinak sis s tim pohrál co? Vypodložit toho prcka, aby byl srovnanej s tim čahounem muselo bejt žůžo :)
 

metracek

Active member
Veteran
Hříbky zněj dobře :D
Jinak sis s tim pohrál co? Vypodložit toho prcka, aby byl srovnanej s tim čahounem muselo bejt žůžo :)


Ano, ano! Stavet veze to je naramna zabava :D Clovek jen ceka kdy mu to z toho spadne...asi si to setrim az na zaver :D

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
mam ted před sebou libeček(chemD x oregon lemons) od porksody a tvuj vzorek chemD x ssdd a u obou citím libeček :D tvuj libeček je víc ovocný a sladce parfémovaný, kdežto porksodův libeček je víc kyselý a citrický. chemD dělá dobré crossy, svého času tu putoval chemD x c99, nebo taky chemsour7, šecko ultra silné..
 

Flores

Member
Pecka do hlavy

Pecka do hlavy

Diky, no je to jak říkáš. Silnej mix genu, není to zřejmě nic stabilního. Spíš taková věc na hraní :) Ale to my přece rádi.

Rodiče jsou Chem D, pheno které Chemdog vyklíčil v roce 2001. Každej ten příběh určitě zná, kdo ne může si ho najít. Nemám bohužel osobní zkušenost s žadným z chemdawg klonů, ale D je na forech nejoblibenější z nich (zřejmě hlavně díky výnosu). Aspon to sem se já dočetl, jsou tu lidé co s ním mají i zkušenost osobní :) Káždopádně chemdawg je velká legenda známá dieselově zatuchlým aroma a silnou peckou do hlavy.

Sunshine Daydream – Je kříženec Bubbashine (bubba kush x blue moonshine), což je silně indica dominantní strain, který nese sladké a ovocné vůně, chutě a nízký, kompaktní růst. A appalachia, což je hybrid vzniklý zkřižením sativového euforickeho Green Crack a indica-dominantního chemdawg krosu zvaného Tres Dawg, jehož chut by měla být zemitější skunková a jeho výnos dosti nadprůměrný. Ve výsledku se tyto strainy snoubí do SSDD, která by měla mít údernou sílu chem rodiny po Tres Dawg, krásu po blueberry předcích a chut ovocnou s kush podtony.



A ja ochutnam pak od všeho něco. #3 je totiž ovocného rázu, zatím sem nepřišel co za ovoce to je. Jen vím že ho nejím :D Do konce to ale jistě zjistím. A #5 "čahoun" je zatuchloun, připomíná mi to hřiby. Ale obe jsou fajn a # 1 "prcek" se zatím tváří jít ovocně za trojkou, ale tak nějak jinak. Ještě je brzy.

Ahoj,

ako spomínaš tú pecku do hlavy - nedávno som ochutnal z OG Kush holiek, ktoré mám doma , prvý nedočkavý záštipok z #8 - po prvom prásku som do 30 sekúnd pocítil neuveriteľný úder kladivom priamo do hlavy a teda, fúh. Rychlejší a silnejší nájazd som ešte asi nezažil. Paradoxne, zbytok brčka už stav nijako nezmenil. Nie som si vôbec istý, ale vy páni znalý určite - myslím že je nejaká linka medzi Chemdawgom 91 a OGK, že ?

Inak, krásna práca :)

F. :tiphat:
 

metracek

Active member
Veteran
Budu muset sehnat libecek, nevim jak voni :D Asi to bude ten zvlastní pach te #5, to byla ta kompaktnejsi, tvrdsi palicka. Trojka mi totiz prijde uplne ciste sladce ovocna, dost mi to chutná. Petka je daleko libivejsi, jedna z nejobsypanejsich veci co sem kvetl. Ale vune, chut ani to jak moc me to vygumuje mi moc nesedi. A trojku zase hodne shazuje nachylnost na plisen, uz podruhe sem objevil nejaky loziska a podruhe jen na ni. A taky se neskutecne blbe trimuje pro sklizeni. Ty listy v tech palicich hrozne drzi.

Par dnesnich fotek #5, abych demonstroval to jeji sypani (55. den). Skoda ze sem ji nechal lehce prerust (je to "čahoun"), u vrsku uz asi bylo prilis teplo (29C) a stredni palicky jsou daleko hezci a nafouklejsi nez vrsek.
picture.php

picture.php
 

MAHA KALA

atomizing haze essence
Veteran
jj to je ona, přesně jak říkáš, je to příspěvek chemD to "vygumování" :D haha

:smoweed:
 

metracek

Active member
Veteran
ChemD x Sunshine Daydream # 1 den 55

picture.php


picture.php


Jednicka mi prijde ve vuni i stavbe palic nekde uprostred mezi #3 a #5. Ale s tak nizkým vzrustem u me asi nebude mit moc budoucnost.
 

metracek

Active member
Veteran
Ahoj,

ako spomínaš tú pecku do hlavy - nedávno som ochutnal z OG Kush holiek, ktoré mám doma , prvý nedočkavý záštipok z #8 - po prvom prásku som do 30 sekúnd pocítil neuveriteľný úder kladivom priamo do hlavy a teda, fúh. Rychlejší a silnejší nájazd som ešte asi nezažil. Paradoxne, zbytok brčka už stav nijako nezmenil. Nie som si vôbec istý, ale vy páni znalý určite - myslím že je nejaká linka medzi Chemdawgom 91 a OGK, že ?

Inak, krásna práca :)

F. :tiphat:

Ahoj, ano Og kush by mel mit chemdawga v genech. Aspon teda ten slavnej "clone only". A diky ze si vzpomnel ze to pak dale ten stav nijak neposunuje. Citim to u te #5 stejne! Rana, cumim s otevrenou hubou a dal uz se to nikam pak nerozvine. Takova nuda docela, na muj vkus.
 

metracek

Active member
Veteran
Tak 8 tydnu je za mnou. Jeste jim dam tyden a par dnu, uz si brousim kosu :)

ChemD x Sunshine Daydream #1 aka "prcek"
picture.php


ChemD x Sunshine Daydream #5 aka "cahoun"
picture.php


ChemD x Sunshine Daydream #3
picture.php
 

Latest posts

Latest posts

Top