What's new

Ceva pentru amatorii de hash?

dready88

Member
arata a hash bun mmm de cand nam mai fumat un hash bun sa nu fie inmultit cu petrol sau alte cacaturi, haters trying to get more money.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Ma, eu sunt in pauza..

(Stiam ca un gr. de bud sau 0.2 de hash / zi nu se pune..)
 

dready88

Member
asa zicem totzi pauza cand vrem sa "nu" mai fumam, but you can`t make it man is so hard to refuse something so divine.
 

edster

Member
Io pot sa vb de pauza ca am deja o saptamana...dar ma inceraca gandul la un gigicon de Bubblelicious...pffff aproape ca nu pot sa ma abtin:dunno:
bag p$%a m-am supart,ma duc sa iau casoleta hahahaha:rasta:
 
G

green_land

eu nu-s prea amator de hash...pentru un simplu fapt ca trebuie amestecat cu tutun... Apropo, sunt ceva inlocuitori de tutun in Romania? Stiu cand am fost in Amsterdam erau tobacco substitute...
 

sznake

jarhead
Gasesti la farmacii niste tigari inlocuitoare de tutun, din cate tin minte au menta si eucalipt in ele, dar fumul nu-i atat de gustos pe cat ai crede.. oricum, is ok, nu-s chiar naspa de tot..
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
mah hashu nu se fumeaza numai cu tutun. eu unul urasc sa fumez hash cu tutun.
ori cu iarba ori la pipa cu flacara lasata mai departe.

merge super!!
 
D

DmX

Problema la mine sta in felul urmator si iarba si hasul le amestec cu tutun dar cel mai grav este ca le combin cu alcool si mai mereu ... nush dc drac da asa se nimereste mereu si ca sa fie treaba treaba dupa ce ca sutem zdrobiti mai mereu suntem cu masinile . Sper cat mai curand sa am laboratoru meu frumos sa nu mai fie nevoie sa cumpar ....
 
Top