What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

c99

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
Ola'Slovenija!

C99 semena so narejena, za sebe jih že imam dovolj na strani, če še koga od vas zanima pa mi naj flipne pm, ker ostalo bo poslano na seedbay.

Lp'x
 
C

coxswain

Ola'Slovenija!

C99 semena so narejena, za sebe jih že imam dovolj na strani, če še koga od vas zanima pa mi naj flipne pm, ker ostalo bo poslano na seedbay.

Lp'x

Lepo, lepo.
Spread the love. :D
 

lasko

Member
Evo me je včeraj poštar osreču ko mi je malo semenk od cindike vrgu u kaselc hihihi tako da ni blo druge kot naštimat lončke in gasa :D da pa jim ne bo dolgcajt jim družbo delajo še preostala semena od pandore ki sem jih imel in lokalna hipika kot ji pravim :D
X hvala, zdej pa da vidim kaj je res s tem mitom :D
 

Silas

Member
Veteran
Hi Neighbors! Like You...I love Cinderell 99 too... It's lovely sativa...She's my candy:D
My Cindy 99f3 I've get from my friend & I grow this girl perpetual from clones.
Candy 4 You Folks!

picture.php


picture.php


picture.php


picture.php
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
Ok situacija je taka ...c99 je zadostno razmnožena (vsaj za lokalne potrebe)

od križancev pa delam letos samo Voodoo99 ...voodoo semena sem štartal indoor že aprila in meni osebno najbolj všeč ženski klon je bil posajen odzunaj. Zdaj so že vidna semena, vendar jih ne bo dosti. Ta sorta je namenjena za bodoči slo'outdoor growing - podrobno testiranje za naše podnebje bo drugo leto, bom tudi par fotk nalimal če si mi bo dalo :D

Early pearl samec pa se je izkazal kot hermi, zato je končal v košu za bio'odpadke

~tolk da malo veste kaj se razvija

lp'x
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
C99 ~ izredno lepljiva, NIČ ne plesni zaenkrat in daje zelo prijeten vonj po tistem sladko zrelem belem grozdju :D

C99_1_.JPG


C99_4_.JPG


C99_2_.JPG


C99_3_.JPG
 
C

coxswain

Lepe X!

Se moje:


Vonj po meloni/mangu. Ja lahko bi rekel tudi zelo zrelo belo grozdje. Vonjave res zanimive za marjanco. Kaj pravis, koliko se do zetve X?
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
Tudi lepa kristalka cox!

ja mislim da bo končala čez kaka dobra 2 tedna, če bo vreme špilalo, ker do zdaj niti malo ne plesni. moram rečt da je outdoor cindy precej drugače aromatična kot pa indoor, komaj čakam na shemu :D
 

Latest posts

Latest posts

Top