What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

c99

K

kiree

dan folksi,

Fura kdo pri nas C99 ? Če se ne motim sem nekje prebral da jo X ima. Po Closet Funk-ovem reportu me je kar "očarala" :D . On je sicer imel GN03 verzijo (ki pa že vidim da jo bo nemogoče dobit). kr nekaj seedbankov pa ima spice bros-ove. Ali se splača počakat na moscin release al kašne f2 joey weed-a ?
 
K

kiree

sem gledal tudi pri nectarju, ampak trenutno ima samo krose c99xww c99xsadhu itd.


*edit: oziroma nectar jih še ima ( pod premium :D )
 
K

kiree

ninja, so kaj te 99-ke od nectarja? čas cvetenja ? Si jih naročil pri hemcy-ju?
 
K

kiree

mah, teh 20€ se splača dat če ne za drugo, že zaradi kratkega cvetenja. Potem tudi če ima samo C od C99 bo vseeno vredu :D .
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
pozdrav!

ni mi znano kako je bila narejena c99 preko hemcy/nektarja ..verjetno pač razmnožena brez selekcije... to sklepam po reflekciji cene.
možno tudi da je kaki hibrid, grow vam bo dal jasne odgovore, v glavnem pa upajmo da bodo ananasni :wink:

te moje c99 bilkice pa so od dveh paketov wally varjante in že zdaj dišijo precej fruty :D
 
K

kiree

Škoda da zaenkrat ni wallijeve nikjer. Malo sem prepozen:mad:. Na seedboutique-u je par c99 krossov "coming soon" in cena mislim da je kr vredu (okoli 40 €). Na seedbayu pa so po 60$. C99 (head) na seedbayu pa je okoli 300$ (malo preveč za moje pojme). teh 40€ bom dal za 2 paka da vidim kaj pride s tega, mogoče bom vzel še grapefruit (c99 x kao fruity sativa). Po tej ceni dvomim da bo kaj sadnega v prvem paketu, ampak če bo zgledala cool bom kupil še kakšen paket da pridem do unih dišečih. Mogoče pa je nectar na nivoju mandale...who knows :joint: treba provat.
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
evo še dve hitri fotki... jutri gredo na indoor cvetenje :wink:
 

Attachments

  • c99 family.jpg
    c99 family.jpg
    121.5 KB · Views: 48
  • c'99.jpg
    c'99.jpg
    110.6 KB · Views: 47
C

coxswain

WD C99s. Zaenkrat ena zenska. Tavelka. Not pod oknom so se 4je samci. Upam, da bo se kaksna ratala. LP

picture.php
 
K

kiree

Lepa lepa :D , jaz pa sem nabavil nectarjeve. Sem jim poslal mail in semena so f3 grim brosovih semen. Selekcija je bila delana samo pri F2, drugo je bil open pollination (tako sem razumel) ni lih da blestim z nemščino :D .
 
C

coxswain

Sem mogoce malo nerazumljivo napisal. Glede samcev sem mislil, da so le ti notri pod okensko polico in ne na sliki. Na sliki so se 4 nove cindike, za katere upam, da bo saj se ena bejba :)

LP
 
C

coxswain

Lepa lepa :D , jaz pa sem nabavil nectarjeve. Sem jim poslal mail in semena so f3 grim brosovih semen. Selekcija je bila delana samo pri F2, drugo je bil open pollination (tako sem razumel) ni lih da blestim z nemščino :D .

Ja jaz sem jih tudi spraseval. Tole so mi odgovorili:

howdy

the c99 is from original grim bros seedstock. 3rd generation.
so far there are no reports on it afaik, but over at www.grower.ch you will find a nectars grapefruit report.
the c99 is not that different in bud structure. maybe a bit less and not that compact as the grapefruit.

Grüne Grüsse

Nectar-Seeds


@kiree

Zelo me zanima kaj ti bo ratalo. Bos gojil zunaj ali znotraj? Upam, da ti uspe in, da vidimo rezultate. Ce je to to, kupim 10 paketov brez razmisljanja. Obstaja se en grower ki ga zastopa hemcy.at. Actual seeds. Oni jih imajo po 50Eur. Torej je hemcy.at legit? Niso natega? Kako pa posljejo? Stealthy?
 
K

kiree

Hemcy se mi zdi dokaj cool. Poštnino pa sem vprašal če lahko preko ups-a, sem plačal malo več samo je vsaj šlo mimo poštnih delavcev ki vtikajo nos v tuje kuverte. Pošiljka je bla standard kartonska ups embalaža, notri en kup pvc-ja in paketki semen. Ta mi se zdi najbolj "varna", ker ti 100% noben ne bo kontroliral in se ne bo zgubila/poškodovala. Folk si pošilja orožje po ups-u pa noben ne ve nič...

Actual seeds ima v bistvu samo 2 vrsti ( sativa in c99 ). Oni pa niso odgovorili na mail, tako da sem vzel rajši od nectarja. Zdaj imam 20 c99 in 10 grapefruit. Bomo vidli kašna je kaljivost in potem bomo vidli kako naprej. lukjnje se mi ne da kopat in trenutno niti nimam časa, tako da bo verjetno daljša vegetacija indoor in potem out konec julija v kantah. Valda bo 1 konkretna mama od 20 semen :D . Bom malo dokumentiral tle ko bo kaj zanimivega.
 
C

coxswain

Hemcy se mi zdi dokaj cool. Poštnino pa sem vprašal če lahko preko ups-a, sem plačal malo več samo je vsaj šlo mimo poštnih delavcev ki vtikajo nos v tuje kuverte. Pošiljka je bla standard kartonska ups embalaža, notri en kup pvc-ja in paketki semen. Ta mi se zdi najbolj "varna", ker ti 100% noben ne bo kontroliral in se ne bo zgubila/poškodovala. Folk si pošilja orožje po ups-u pa noben ne ve nič...

Actual seeds ima v bistvu samo 2 vrsti ( sativa in c99 ). Oni pa niso odgovorili na mail, tako da sem vzel rajši od nectarja. Zdaj imam 20 c99 in 10 grapefruit. Bomo vidli kašna je kaljivost in potem bomo vidli kako naprej. lukjnje se mi ne da kopat in trenutno niti nimam časa, tako da bo verjetno daljša vegetacija indoor in potem out konec julija v kantah. Valda bo 1 konkretna mama od 20 semen :D . Bom malo dokumentiral tle ko bo kaj zanimivega.

To mi deli :) :woohoo:
Meni ravno tako niso odgovorili na actual seeds.
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
C99 bo v sloveniji kmalu dovolj če bo vse po sreči ...bom jo verjetno razmnožil ker že zdaj dišijo... pa še nekaj outdoor križancev planiram s to sorto
 

XyZ

Trichomnia
ICMag Donor
Veteran
dober večer slovenca :smoke:

za križanje se mi zdi najprimerneje delat z moškim delom C99 ...ker je bolj zanesljiva sorta glede potentnosti. dobre matere raznih sort ni težko prepoznat ko jih kadiš, najti pravega očeta pa je druga zgodba. zaenkrat sem eliminiral več kot polovico dedov, trije pa imajo že zelo prijetno tropske vonjave in lepljiva stebla!

sem mnenja da v Sloveniji primankuje nekaj solidnih Sativa varjant za outdoor, zato niti ne nameravam križat z Deep chunk ali Blueberry. za matere bom uporabil klone od Early pearl ali pa Voodoo, oboje sem že sadil zunaj in je prav za naš outdoor, vendar manjka tista potentnost ki jo v že voham v C99 :D
 
K

kiree

to bo še zanimivo :D . se bo dalo dobiti/kupiti kaj teh otrok in vnukov od wally-c99 :D ?
 

Latest posts

Latest posts

Top