What's new

Benjiho provoněná galerie

benjichaouat1

Active member
Veteran
Hele neni co resit, jdu do samoas. Platinum taky laka, ale GSC zni lip :). Rad si to strihnu na jare pod slunickem. Jestli to chces dat oboji, tak se klidne slozim na 2 pakly.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Jo no mám stejnej názor, ale zase ty fotky toho platinum crossu vypadaly možná i líp...
Když vemem každej jeden pakl (obětuju se vemu klído scooby snacks :D), tak si to pak stejnak nějak proházíme ne? :) Mně jde hlavně a předevšim o nějakýho GSC pheno samce a věřim, že v tomhle se najdou zlý věci!
Budu sledovat a až to příjde musíme jednat rychle! :D
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Prachy poslu klidne hned. Urcite jdu ale do Holy grail kush od DNA, kdyby se chtel nekdo slozit, taky budu rad. Tady mi jde spis o lecebny ucinky. Me jde hlavne o Jaro, 100% selekci delat nebudu. Samozrejme muzu podrzet, predat geny.
Mylsl jsem to tak, kazdej jeden pakl a dame to 50/50. Nebo jak chces.
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Dneska mi znamej ukazal dokvetajici svazi skunk, neuveritelny. je to F2, nakvetat zacal koncem kvetna a jeste neni dokvetlej. Nezatmivanej, jen tak nadivoko. Jak to pujde, vemu fotak a nafotim to.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Prachy domluvíme až to bude aktuální.
Můžem to dát 50/50, nebo já už jeden rozjedu v zimě a pak ti dám pár best klonů na jaro a ty k tomu zasadíš ten druhej a budeš mít v podstatě 100 :D a pak ty mi řízneš z toho druhýho paklu. Se v tom začínám motat sakra! :D
To pak kdyžtak dořešíme, ale počítám s tebou :)
 
D

Dogon

chlapy a co ten cross od MeltingPOTA máte ho ještě někdo?mě přišel dost dobrej.
 

sensi23

Active member
Veteran
Jestli myslis coastal collision'tak tu ma jenom svahadji (kaya man) co ja vim..mozna ra2 :groupwave:
 
D

Dogon

sem myslel tenhle cross GSC x G13Widow to je další věc co dělal MeltingPOT selektoval šunka.
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Nevim jak s crossem, ale vcera jsem to testoval a je to nadhera. Chut si nepamatuju, protoze 2h high mi ho prehlusilo. Paradni.
 

newhousegreen

-.-
Veteran
Jestli myslis coastal collision'tak tu ma jenom svahadji (kaya man) co ja vim..mozna ra2 :groupwave:

u mě ležej sour collision (sd ibl x c.collision od Ra2) a ssh/ sc, něco je tam f2 snad právě to sc, mohu nabídnout obojí. Bez skříně na testování budu ještě nějakej pátek:comfort:. Jinak zdravím komunitu
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Jo no mám stejnej názor, ale zase ty fotky toho platinum crossu vypadaly možná i líp...
Když vemem každej jeden pakl (obětuju se vemu klído scooby snacks :D), tak si to pak stejnak nějak proházíme ne? :) Mně jde hlavně a předevšim o nějakýho GSC pheno samce a věřim, že v tomhle se najdou zlý věci!
Budu sledovat a až to příjde musíme jednat rychle! :D
Mam ted moznost si trosku hrat a moznost selekce, kdyby se to objevilo, dej vedet.
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Proc stat, kdyz muzu byt v pohybu :).
Momentalne v akci 400W MH a na kvet 600W, nebo 750W, kytky si reknou, mam jen 2 metry :). Skladba genu: Jack F1 x Amnesia core cut Bx3, Bubba kush, UK cheese, larry OG, GTH1, GTH8, ECSD, Amnesia.

Probihajici selekce:SFV OG x alien, SFV OG x c99, Fire alien urkle, G13 BX2, Krazy kush, Merlins candy, Misty twisty, Danny boy, GSC a doufam ze face off BX2.

Jak bude co fotit, tak se podelim.
 
D

Dogon

SFV OG x c99 nová KUSHERELLA
picture.php
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top