What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Benjiho provoněná galerie

benjichaouat1

Active member
Veteran
Zdravím všechny návštěvníky tohohle threadu. Bude sloužit k ukládání fotek mých pěstitelských úspěchů, neůspěchů, sem tam přihodím i nějaké psané slovo.

Bude to mix odrud, ruznych stylu pestovani, proste takova vsehochut.
Geny budou ruznorody a v mnohých pripadech je to pro mne něco jako splnenej sen. Vsem, kteří mi poskytli geny, moc dekuju.
 
Last edited:

benjichaouat1

Active member
Veteran
Apollo 11
picture.php

Tohle uz je jen torzo jiné kytky, uz vysi několik dni na pude.
picture.php

picture.php

picture.php
 
Last edited:

benjichaouat1

Active member
Veteran
Prace, intrernetova kavarna, zatmivat, michat, milovat. Je toho mopc, co musim stihnout. Bude na co koukat, neboj, uz ted to vidim:). Ale taky se na to muztu vysrat, semnou clovek nikdy nevi.
 
Last edited:

benjichaouat1

Active member
Veteran
Dnes jsem si trosku pohral a pozohýbal všechny sprintery. Mit takovy klenoty a sklizet na par brk by me moc nepotěšilo. Na ukázku 3 vytecnici.

Larry
picture.php

Wifi 1
picture.php

Uberdawg 2
picture.php

Chemdog IBL
picture.php
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Dost me sere, ze u nas uz vecnost neprselo a ja musim zalivat vodou ze studny. PH 7,5 EC O,9. Na kytkách se to drsne podepisuje. Normalne zalivam destovkou, ale uz davno dosla.
 

Mightyka

Active member
Veteran
EC 0,9 je dost, to je pravda!

Jinak ta WiFi se ani moc netáhne, celkově hodně povedená rostlina, mám ji radši než Larryho (ale jen o nepatrný nic :D ).
Prosim tě, to Chem ibl, to byla tvoje selekce? Já totiž před lety dělal selekci od rezodoga toho ibl, klon chvíli koloval a pak se ztratil... Tak jen náhodou, jestli to neni ono :).
Dík
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
NN, ja mel semínka 2 roky stara, ale nechtel jsem je, tak jsem je dal znamymu, ten udelal selekci a letos mi vnutil spis, nez venoval rizek :). Ten tvůj se ke me vůbec nedostal. Když to bude stat zato, tak n eni problém si to od nej říznout. Pry je to hodne dobry, ale uvidíme.....
 
Top