What's new

Benjiho provoněná galerie

benjichaouat1

Active member
Veteran
Hmmm tady ale těžko říct co k tomu napsat, myslim, že se všichni jen kocháme...

Chceš abych tim sem psal něco ve stylu, že stačí zatmívat prvních 14. dní atd. aby to víc připomínalo grower? :D

To co můžu napsat já je, že jsme nejvíc zvědavej na každej novej příspěvek a nejvíc se těšim na várku koncem srpna :D, jen mě sere, že nemáš i ECSD, ten mě hodně překvapuje ted při moji zatmívačce.

Zatmivas? to zni zajimave. Diesla? to musi byt parada. Ja jsem musel stahnout larryho , protoze mu proste chci dat to nej. Ostatni kytky docela stradaji, proste mi ten sodik nejak hapruje, nechapu. Preventivne jsem to striknul omitem, kterej mi zbyl, dnes dam previcur, ale jak jsem je strcil pod sodik, tak sly do sracek.
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Mix fotek Dannyho. Drsně ho v těchto dnech decimuje plísen, už se objevuje i na spodních palickackach, takze pujdou asi dolu. je to 45. den. Az na jedno feno je to skoro zraly.

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

sensi23

Active member
Veteran
danny vypada opravdu chutne..popis prosim trosku smell silu a jak se to kouri :joint:
pak taktez cekam na to MK Ultra slysel jsme o tom jenom samou chvalu tak jsem zvedav jak ti to dojede tak at se dari a chutna
 

Phuuu Ad

Active member
And im like ... WHAAAAAT

krasny Danny Boy fakt se povedl, me vetsinou vuni pripominal lesni jahody ale na slunci ma asi jiny profil.

At chutna
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Vuni pripomina nejvic tresne, chut je takova kyselejsi, nejbliz ostruziny. Ucinek je prumer, nic, co by srazilo na kolena, ale jeste jsem zvedavej na zbytek, kterej sel dolu o tyden pozdeji a jedno feno jeste drzi, to budse zas o necem jinym.
Dnes pred rozbreskem sklizen chemdog IBL, musim rict, ze tvrdsi sisky jsem snad jeste nevidel. Fotky bohuzel az suchyho, protoze jsem nemohl najit fotak :). Jen doufam, ze jsem ho vcera nekde nenechal. Nepamatuju si ze vcerejska nic.
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Fotak se nasel, tak o vikendu neco nafotim. Dost me ale sere to pocasi, pred 5 minutama jsem musel strihnout purps, protoze plisen byla do oci. ostatni se zatim drzi, ale jestli bude porad prset a zima k tomu, tak to nevidim moc ruzove. vsechny kytky potrebuji jeste 14-20 dni.
 

Darius5

Member
Teď má snad každý problém s plísněma, ale kámoš mi poradil nečekanou vychytávku, používá proti plísním a škůdcům coca colu.
Byl jsem se u něho podívat, jak mu to vypadá a opravdu to funguje :woohoo:autokvěty sekal ještě pár dní po čese určeném seedbankou. Doma jsem také vše postříkal coca colou a zatím žádný problém :biggrin:, ale nikdy bych coca colu nevypil.
 

papaja

Active member
Veteran
Darius : vys... se na to stříkat colu na kytky, sám to nevypiješ a leješ si takovej bordel na kytky
 
Top