What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Benjiho provoněná galerie

benjichaouat1

Active member
Veteran
DB
P7
picture.php
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Tak Animal cookies je celkem 8 kocek a 4 borci, to je dost dobrej pomer.
Dalsi fotky budou az pri sklizni, protoze narvat to zpatky do boxu mi zabralo 2 hodiny. Je TO regulerni SOG, na plose je celkem 48 kytek, takze je to dost boj o misto. Nektery jsou utlacvovany, nektery maji VIP fleky. EC jim valim 1,4(zdrojovka 0), radsi min. Prehnojeni si v tomhle poctu nemuzu pripoustet, proplach by byl dost slozitej. Dost mi vadi vlhkost, ktera je kolem 70. Pres vikend to zkusim nejak rapidna stahnout. Puvodne mela byt jeste 2 phena SFV OG/C99 a jedno krazy kush, ale nejak jsem to zapomel riznout.
 

Mightyka

Active member
Veteran
8x animal zní super! :)
Když tak na to koukám, tak se mi líbí asi nejvíc 6 a 12, ta 12 teda o hodně víc. Připomíná mi zase jinej cookies cut (myslim, že je to OGKB, nebo tak nějak :D ). Na tu bud hodně opatrnej, ta určitě něco předvede :).
Jinak moji Face off vypadaj hodně slušně, ale když je očuchám v porovnání s Larrym, tak Larry má tu vůni takovou víc specifickou a pronikavější, ale to se ještě snad nějak vyvrbí.
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
8x animal zní super! :)
Když tak na to koukám, tak se mi líbí asi nejvíc 6 a 12, ta 12 teda o hodně víc. Připomíná mi zase jinej cookies cut (myslim, že je to OGKB, nebo tak nějak :D ). Na tu bud hodně opatrnej, ta určitě něco předvede :).
Jinak moji Face off vypadaj hodně slušně, ale když je očuchám v porovnání s Larrym, tak Larry má tu vůni takovou víc specifickou a pronikavější, ale to se ještě snad nějak vyvrbí.
Larry je hodne vyraznej, ale třeba ta trojka, když zavru oci, tak voni skoro stejne, jako larry, jen ten oder není tak pruraznej, ale je nejbliz.
 

Mightyka

Active member
Veteran
Ted jsme to očuchával před pár dny (sme na to myslim uplně stejně s květem :) ) a nejlíp mi voní 3 a 8, ta 10 co se mi ze začátku líbila nejvíc ted s vůní nějak pokulhává se mi zdá...
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Ted jsme to očuchával před pár dny (sme na to myslim uplně stejně s květem :) ) a nejlíp mi voní 3 a 8, ta 10 co se mi ze začátku líbila nejvíc ted s vůní nějak pokulhává se mi zdá...
10 u me je uplne bez zapachu, jinak pekna :). Ale libi se mi zatim vsechny. Cukrujou krasne a strasne rychle. Kazdej den je to promena jak prase. Docela cumim.
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
10 u me je uplne bez zapachu, jinak pekna :). Ale libi se mi zatim vsechny. Cukrujou krasne a strasne rychle. Kazdej den je to promena jak prase. Docela cumim.
Tady jsem se trochu prepsal, bez zapachu byla 3, ale to uz neplati. 10 pipomina hodne ECSD.
 
Last edited:

Mightyka

Active member
Veteran
Doufám, že nevadí. Desítka mi ze začátku nesmrděla nijak a najednou ze dne na den začala a to docela fest :D Což jsem dost rád, jelikož vypadá ze všech nejlíp. Výnosově mi příjde jen o tochu horší než Larry, to je super!
picture.php


Edit: Jinak kvetu i samce a upřímně, zatim mě žádnej nijak nepřesvědčil...
 
Last edited:

benjichaouat1

Active member
Veteran
Tohle kolo me larry prekvapuje a vubec je pokazde jinej, coz me bavi. Tohle kolo asi nej vynos, co jsem s larrym mel.
FO je zatim bomba u vsech phen. Jeste o malinko vynosnejsi je 7, nebo 8, ted nevim, pheno, ktery se tahne nejmin a ma takovy pevnejsi pletivo, neni to takova chobotnice. Ma pevnejsi strukturu a drzi zprima, ostatni jsou hrozne elasticky :). Vune nekde mezi larrym a dieselem.
Ale co me prekvapilo, tak jedno pheno G13. Jestli me cheese udivoval specifickym smradem, tak tohle je naprosto totoznej puch, ale jeste vyraznejsi. Chvili jsem si myslel, ze jsem popletl rezy :).
 

Mightyka

Active member
Veteran
Super, že tu selekci děláme oba!!!
Já na to ted nemám moc čas a třeba ta 7 u mě nejvíc divná! Začala nakvétat snad o 5 dní pozdějc než ECSD, což ostatní FoffOG byly chlupatý jak hipísácký čubiny :D
Vůně u všech hodně super, stavba a orosenost za mě zatim 10!

Hezký je máš!

Těšim se na ty Animal bx :)
 

benjichaouat1

Active member
Veteran
Animalu zustava 5 phen. vyrazeni nejaci 2 hermaci. Jeden se mi dost zamlouval, krasna stavba, nadherna vune, tak jsem ho mrdnul ven, ale neni ted cas zatmivat a prsi, tak ho asi zrusim taky. phena AC se mi zatim libi vic, nez Face off, Vune strasne ovocna, uplne neco jinyho. Taky drzi tvar a nejsou to takovy chobotnice. pryskirice tak nastejno. Zkusim to stihnout nafotit. Z tech OKGB phen, jak jsi psal :) se zatim jedno brutalne tahne, nevoni jak ostatni, ale tvrdne drsne a druhy nejak stagnuje. Strasne pomalej nakvet a rust skoro zadnej.
V nedeli probehne kosa Afghan/NYCD X herijuana. Dolu jde v 50 dnu a to jen ze nebyl cas na proplach. Jinak se da sklizet v 40.
 
Last edited:

Latest posts

Latest posts

Top