What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Baraca refugiatilor

C

CannabaPitbull

Daca aveam ce fuma dormeam de mult.Maine cred ca imi vine un hash sa vedem...
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
adica ce.. noi n-avem?
parca erai fan sative. crezi ca alea iti dau somn asa usor?
 

eska

Member
babaetz, eu zic sa mergeti la scara voastra ca aici nu se creste nimic. si nici nu se vinde nimic. doar se dau mari unii.
 
C

CannabaPitbull

Am auzit ca malawi te nenoroceste tare ca ii prea brutala, asa e descrisa pe site si la smokereporturi pe aici ,deci dupa un trip intens de ala de vo' 2 ore cred ca mi-as lua somn cu usurinta.Nu mai pot doamneeeeeee parca inca 3 luni dureaza o vesnicie :woohoo:
 
C

CannabaPitbull

Ce sa pun ca-i cald aici de mori ,buna vreme de crescut maria aici termina toate strainurile.
 
C

CannabaPitbull

Tot man mai tre sa stau otzara,in alta ordine de idei unde gasesc firma philips de becuri in tara ca am cautat pe gogu si ma trimite la growshopuri ,nu au fabrica in romania?
 

Cincila

Member
Ba baieti ia mai lasati crescutul de boscheti si mergeti la munca.

Ba pe cpc era un topic cu deficente prea blana care te scutea de 9.999.999.999 intrebari.
Sorry for multiposting
 
Last edited by a moderator:

Cruzito

Member
eska, da-ti ma drumu d`acii, pedaleaza. sunt convins ca nu interesa pe nimeni postul tau, te bagi in discutiile noastre aiurea. nu vezi ca suferim ? !
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
hai ba sa crestem niste plante si sa uitam de tot.. chiar ca.. care se baga la un concurs ceva?
 

Cruzito

Member
ba..eu unul nu :)) o iau pe calea mantuirii, am intrat aici decat sa vad ce vorbeste lumea. asa de curiozitate nu am crescut nimic niciodata
 

Cruzito

Member
ba sa imi bag pula ! am dat pm la 2-3 sa-mi stearga contul si nimic ! era IM on pe chat i-am dat si PM inainte si i-am spus si pe chat si nimic ! ce bulangii sa imi bag pula ! acuma vad ca sunt ceva useri noi. mie nu imi place treaba asta imi miroase a blat
 

Latest posts

Latest posts

Top