What's new

Baraca refugiatilor

L

lumion

Eu dupa 3 conturi ma opream .... Ma faci sa cred ca suntem doar 5 persoane aici iar restul pana la 20 esti tu ... si ca joci la deriva adica... :))
 

CarpatinZ

Member
Nu man nu am conturi multiple, de fiecare data mi-am sters contul.Treaba sta in felul urmator:
1.Anul trecut februarie am intrat sa mai invat cate ceva deoarece aveam in plan sa fac un grow eram in strainatate strangeam bani si mi-am dat seama ca am talent sa aberez grav pe aici si mi-am sters contul.
2.A venit vara eram tot in strainatate ,am pus niste seminte afara si mi-am facut thread ,am sapat aproape 20 de gropi si mi le-au mancat caprele dupa care am intrat in conflict cu doua persoane de aici si mi-am luat ban.
3.Nu puteam sa vad pozele fara cont si am facut iar unul cerandu-i scuze la explo ca am injurat ca un magar dupa ce m-a recunoscut,eram tot afara din tara strangeam bani si cand am ajuns acasa inainte de sarbatorile de iarna mi-am sters iar contul ca iar eram acuzat ca aberez si am zis ca revin cand incep growul.
4.Am vrut sa raman pe contul nr.4 deja aveam aproape toate sculele dar l-am sters pentru securitate,am facut eu niste greseli,nu ce am scris pe aici.
5.Asta sper ca e contul final,deci 5 conturi .
 
L

lumion

Am inteles ... un fel de capra neagra :))) pai si ce faci? Crestem si noi ceva ...? Sau esti tot in stadiul de pregatiri si munca pe afara....Ai un thread complet pe forum ?
 

CarpatinZ

Member
Nu ma mai vede pe mine strainatatea in veci,is acasa de mai bine de juma' de an .
Da facem ,am niste treaba acum dar curand incep ,o sa fie frumos .
 

gganjaabwoy

Active member
:laughing:Ca si cum in viata de zi cu zi ti-ai face schimbare de fata saptamanal iar garda te-ar recunoaste de fiecare data dupa mers.
 
L

lumion

@Carpatinee da o zici asa de parca ai fi genul ala de om care munceste o viata in afara sa ridice o casa frumoasa si cand o termina ori moare ori o vinde ca nu o poate intretine. Ia fa tu un thread ...sa-ti mai creasca gradele ...



Ps. Casa este grow-ul tau
 

jtm

Some kind of shaman
Veteran
Numai tu ai putea sa iei in serios un articol de pe site-ul ala sandele.
Iar alalalt da, tare omu, probabil si putin nebun. "Fiul lui Dumnezeu", jtm, tu esti?

Nu ma nebunilor, eu am drogurile mele, nu e iarba printre ele...
 
L

lumion

Va dati seama ce marfa buna aveau ei pe vremea adevatatului Iisus de au ajuns sa aibe revelatii pentru o Biblie. In plus baietelul asta de se crede Iisus da semne de bipolaritate nu este ceva curat ...si de aia l-au lasat mai mult ...oricum ar fi iesit pe motiv de nebunie. Imi este mila de el saracul. Nu pot sa cred ca de la un cui o iei Braila in halul asta....avea el ceva pe suflet.
 

Nenea Iancu

New member
In caz ca s-au intrebat vechii mei prieteni refugiati de pe cpc daca am murit sau m-a luat garda, sa stiti ca sunt bine :)) Am fost ocupat cu multe, n-am mai activat pe agricultura dar acum m-am intors. Sa auzim de bine!
 

CarpatinZ

Member
In caz ca s-au intrebat vechii mei prieteni refugiati de pe cpc daca am murit sau m-a luat garda, sa stiti ca sunt bine :)) Am fost ocupat cu multe, n-am mai activat pe agricultura dar acum m-am intors. Sa auzim de bine!
Eu nu am fost membru cpc dar m-am intrebat ce ai patit tu si Baranga de nu mai postati
 

Latest posts

Latest posts

Top