What's new

Bancuri!

unaltom

New member
Bula la scoala sef de clasa... Pleaca profu cu o treaba la cancelarie il pune pe bula la catedra....se intoarce profu in 10 min si gaseste toti elevii in picioare dezbracati...la care bula...fac ora de sexologie....profu...bun bun, mai plec pt 10 min ....dupa ce revine...toata clasa in sex...

Profu - Da ce se intampla Bula?
Bula - Le'am dat lucrare..
Profu - Da ce se intampla cu aia 2 tipi?
Bula - i'am prins copiind si le'sm schimbat subiectele.
Profu- Da ce se intampla cu ala singur?
Bula - e fiul directorului, nu trebuie sa ii dau mai usor?
 
Last edited by a moderator:

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Un tip intra intr-un magazin si o intreaba pe vanzatoare:
- Aveti vopsea de oua?
La care vanzatoarea se uita cu atentie la el, il masoara din cap pana-n picioare, ii zambeste si ii raspunde:
- Dichisituleee !
 

Husky Jackal

Very Neat Monster
Veteran
Bula il viziteaza pe prietenul sau Ghitza, care a ramas paralizat la pat. Acesta il roaga pe Bula sa-i aduca sosetele din cealalta camera. Intra Bula in camera si le gaseste pe fetele lui Ghitza si le spune:
-Fetelor, m-a trimis tatal vostru sa fac sex cu voi...
-Nu credem ca a zis el asa ceva...
Bula intredeschide usa si striga:
-Ghiiitzaaa, pe amandoua ?
-Normal ca pe amandoua ! = ))
 

MJSoft

Member
din cartea: Culese de pe ogor de Pasoica Castalau
"-vai ce frumos mirosi! cu ce te-ai dat?
-cu bicicleta.."
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Iepurasul si gagica-sa iepurina sunt la un spectacol de circ si urmaresc cum jongleurul scoate iepurasi albi din joben.
La care iepurasul:
-Draga, metoda noastra imi place mai mult!...
 

Husky Jackal

Very Neat Monster
Veteran
Patronul unui salon de infrumusetare si-a luat un papagal si l-a pus la intrare. De fiecare data cand Maria trece prin fata salonului, papagalul striga:
-Heei, curva ! Heei, curva !
Maria a suportat cat a suportat dar intr-o zi i-a spus patronului. Acesta auzind cele intamplate, a vopsit papagalul in negru. In urmatoarea zi Maria trece pe langa salon, merge la el si ii zice:
-Eee, acuma nu mai faci pe smecherul, nu mai zici nimic ?
Papagalul ii raspunde calm:
-Cand sunt la costum, nu vorbesc cu curvele : ))
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Ion si Maria faceau sex in pozitia 69 la care Ion cu nasu-n fofoloanca incepe sa comenteze pe un ton academic si atotstiutor:
-Auzi fa Marie ca a cazut guvernul Ungureanu prin motiune de cenzura?
-Nnn nnn uuu -icnea Maria mestecand la Gogu
-Auzi fa tu stii ca telescopul Hubble a facut azi poze de o claritate incredibila ducandu-se practic in timpul inceperii universului?
-Nnn NNnuuu
-Da stii fa ceva de fenomenul Higgs si acceleratorul de particule de la...
-Auzi mai Ioane da tu di undi chizda ma-tii stii atate lucruri bre?
-Pai ti-a ramas fa o bucata de ziar lipita de cur...
 

eska

Member
Doi tipi in celula, unu lepros si un drogalau. Dupa cateva minute leprosului ii cad degetele de la mana dreapta, le ia si le arunca afara prin gratii. Dupa alte minute ii cade mana. O ia si o arunca afara. Drogalau aprinde un cui (!) mai avea la el.. si ii zice: te doare-npwla, in juma de ora esti afara...
 

eska

Member
Intr-o dimineata, Bula se trezeste buimac si in minte avea o mare cifra pe care o visase toata noaptea: cifra 7. Da sa se uite la ceas, ceasul era 7 si 7 minute. Tot buimac isi da seama ca este in data de 7 iulie... "Asta e un semn", zise el, "trebuie sa fac ceva, poate ies niste bani!". S-a dat jos din pat, a luat troleu 77 pana la prima casa de pariuri si pune 777 euro pe calul cu nr. 7. Calul iese pe locul 7. :comfort:
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Dezamagirea

Dezamagirea

Lectia de limba romana. Profesorul intreaba:
- Ion ce este dezamagirea?
- Dezamagirea e atunci cind mergi seara pe drum, in fata ta merge o fata frumoasa, iar cind sa te apropii de ea, apare un autobuz si ea pleaca.
- Bine, bravo Ionele.
- Vasile ce este dezamagirea?
- Dezamagirea e atunci cind mergi seara pe drum, in fata ta merge o un baiat frumos, iar cind sa te apropii de el, apare un autobuz si el pleaca.
- Hmmm...
- Bula ce este dezamagirea?
- Dezamagirea e atunci cind mergi seara pe drum, in urma ta merge Vasile, iar la orizont nu se vede nici un autobuz.

:biggrin::dance013::joint:
 
Last edited:

Bran

New member
La secţia de poliţie, vine un bărbat alergînd şi strigînd:
- Domnule poliţist, te rog, arestează-mă imediat, închide-mă!
- Dar ce s-a întîmplat?
- Am tras cu pistolul în nevastă-mea. Patru cartuşe!
- Ai omorît-o, nenorocitule?
- Nu, din păcate nu am atins-o. De aceea, vă rog, băgaţi-mă într-o celulă, repede!
 
A

amfumuriincap

Care este diferenta dintre o gaina ?
Are picioarele paralele mai ales stangul...
 
A

amfumuriincap

Un cowboy trage frana de mana , descaleca de pe cal intra intr-un tufis si face o laba.. i-si da drumul in aer .. scoate pistolul si tragand cateva focuri zice :
-Voi nu meritati sa fiti copii mei !!!
 
A

amfumuriincap

Care este diferenta intre intuneric si tare ?
Intuneric este toata noaptea ...
 
A

amfumuriincap

Reteta cocktail :
1.se amesteca 1 maxim 2 pahare wiskey cu 1 maxim 2 pahare de bere cu 1 maxim 2 pahare de vodca
2.se beau 1 maxim 2 pahare
3. se fac 1 maxim 2 pasi si pe urma cazi
 

Latest posts

Latest posts

Top