What's new

asfaltovo klonovací okénko

asfalt420

Active member
no to sice jo, ale prostě to s tom clonexem valí líp. šak udělej srovnání klidně ti clonex zapůjčím ,-)

oká, až to bude aktuální, tak se ti ozvu:), akorát podle toho ,,valí,, tipuju, že budeš z moravy, to mám dost z ruky, jsem ze středních čech..:D
 

BURN

Member
Veteran
Já klonuju normálně v malém "parníčku" používám RW a stimulax prášek a taky se vždy všechno chytne bez nějaké zvláštní péče :tiphat:

picture.php


Nedělám žádné experimenty,protože není důvod
:dance013:
 

asfalt420

Active member
Já klonuju normálně v malém "parníčku" používám RW a stimulax prášek a taky se vždy všechno chytne bez nějaké zvláštní péče :tiphat:

View Image

Nedělám žádné experimenty,protože není důvod
:dance013:

krásný to máš:)
já experimenty dělám rád, baví mě to ....:ying:
 

asfalt420

Active member
co se týče testu kořenění, zatím nic nového, nasypal jsem si do galerie nějaký převážně hodně starý fotky, tak mrkněte a zkritizujte bo pochvalte :D:)
 

asfalt420

Active member
naházel jsem do alba další fotky, konkrétně 10 čerstvě naskenovaných, cirka 14 let starých fotek, tak mrkněte:)
tady jedna z nich-euforia a moje tlapa :D

picture.php
 

asfalt420

Active member
tak jsem tu po týdnu s prvníma výsledkama testu kořenění, v hlíně vyhodilo kořínek 6ks, v rckwlu 5ks, v root-it zatím ani jeden ...
dunno.gif

picture.php
 

Kaya-man

Member
Zdar, nevim zda sem nepřehlíd ale nenašel jsem co že to vlastně klonuješ za genetiky?
PS: popisovače klonů fixem na listech jsem jednoho znával, seš to ty, nebo se někdo inspiroval?
 

asfalt420

Active member
Zdar, nevim zda sem nepřehlíd ale nenašel jsem co že to vlastně klonuješ za genetiky?
PS: popisovače klonů fixem na listech jsem jednoho znával, seš to ty, nebo se někdo inspiroval?

ahoj, co klonuju tu většinou píšu, koukni tady dozadu. až se nebudu muset stydět za vzhled matkovny, tak jí kompletně nafotim a pojmenuju, zatim je to punk, kterým se chlubit nebudu:D
já ten popisovač asi nebudu, donedávna jsem dělal ceduličky z plastu, z kelímku od jogurtu a zapichoval je do kostek, protože se mi nechtělo tím popisováním fixkou květinky stresovat, ale teď jak byly ty vedra, nechtělo se mi s tím piplat a tak jsem pořídil lihofku a prděl na to :D
co si o tom myslíš?může to nějak znatelně řízkovi ublížit?
děl to tak většina lidí co jsem potkal..
jeden řízek mi teď chcípá, ale to spíš připisuju tomu, že to byl zmetek, první kořínky lezou ostatním standartně po týdnu a úspěšnost až na vyjímky stoprocentní....
 

sensi23

Active member
Veteran
Od Radvy jsem se naucil lepit popisek malou samolepkou na stonek neni nic horsiho kdyz se t vysype cela bedna s klony a vsechny cedulky vypadaj....Popisovani na list mi taky prijde jako prasarna :D
Ne ze by jim to nejak ublizovalo ale je to tezce neeticke :D
 

asfalt420

Active member
Od Radvy jsem se naucil lepit popisek malou samolepkou na stonek neni nic horsiho kdyz se t vysype cela bedna s klony a vsechny cedulky vypadaj....Popisovani na list mi taky prijde jako prasarna :D
Ne ze by jim to nejak ublizovalo ale je to tezce neeticke :D

jojo, máš recht, pořešim někde v pondělí samolepky:D
 

Kaya-man

Member
asfalt: jako asi to nijak extra nevadí, ale logicky: jaká je náplň v popisovačích? a co dělaj kytky listama? :)
 

asfalt420

Active member
asfalt: jako asi to nijak extra nevadí, ale logicky: jaká je náplň v popisovačích? a co dělaj kytky listama? :)

na ja, kaju se a hned zejtra razim pro samolepky, poraďte pls kam..:)
kde je najdu třeba v tesku?to mám po ruce..
asi v papírnictví co
 

sensi23

Active member
Veteran
Tady mas fotku jak to delam jsou to ty klasicke cenovky..malinkate ty jsou nejlepsi.striham je podelne napul a uzouckou fixou na CD popisuji
picture.php


picture.php
 
Last edited:

asfalt420

Active member
po devíti dnech od začátku testu vylezl první kořínek v root-it, pro mě je to těžký zklamání, zatím považuju koupi tohohle vynálezu za těžkej ojeb a ztrátu peněz, pro objektivitu udělám stejný test ještě jednou, mohlo by to teoreticky dopadnout lépe, když se teď ochladilo..
v hlíně a rckwlu prokořenilo 7 a 7 ks z osmi a myslím, že se ujmou nakonec všechny, včetně toho zmetka, co jsem myslel, že umře..:D
picture.php
 

asfalt420

Active member
tak dnes, po čtrnácti dnech jsem ukončil test kořenění a všechny řízky zasadil, poslední klon v root-it vyhodil první kořínek teprve včera, takže těžké zklamání a chudinky v hlíně a rckwl jsem zbytečně trápil čekáním, většinou je sadím den dva potom co ukáží první kořínek, to bývá zpravidla po týdnu kořenění..
nakonec se ujalo všech 3x8ks..
kuchtim konopnej ,,dort,, tak až dokuchtim, pochlubím se tu, voní to z trouby libově mmm :D

picture.php
 

asfalt420

Active member

Latest posts

Latest posts

Top