What's new

Arena growerilor - RO 2013

Drackon

Active member
Ma baieti, herma, neherma ce-i cert e ca e o fata care are si coaie si tate , asta da Ying-yang :laughing: :ying:

Hai ca vin si eu cu fetita mea, asa mai timid, dar merge :tumbleweed:
Pe 18 aprilie vreau sa ii sting lumina vre-o 3 zile si dupa sa ii dau lama, asa ca nu o sa mai fac prea multe update-uri.

Temperatura : 27 *C
Ziua de floare: 49
Pamant: Compo sana universal
Nutrienti: 0, apa chioara de la chiuveta
 

Attachments

  • P1180520.jpg
    P1180520.jpg
    37.5 KB · Views: 19
  • P1180522.jpg
    P1180522.jpg
    55.4 KB · Views: 12
  • P1180523.jpg
    P1180523.jpg
    57.2 KB · Views: 15
  • P1180524.jpg
    P1180524.jpg
    38.7 KB · Views: 15
  • P1180521.jpg
    P1180521.jpg
    50 KB · Views: 13

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Chiar asa, ai asteptat atata dupa ea si acum vrei sa o omori prematur ? De ce nu o lasi sa termine ?
 

Drackon

Active member
Pai in descrierea plantei este specificata durata de 8-9 saptamani de flower, 8 saptamani de flower pentru " comert" si 9 saptamani va garanta un nivel maxim de cannabinoizi, deci undeva intre 8 si 9 saptamani ar trebuii sa fie perfect. :biggrin:

plus ca eu am bagat-o in flower mai devreme, pe 18 februarie.
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Man, te-ai uitat vreodata cu lupa la tricomi ? Si la plantele mele scria in descriere ca termina in 63 de zile, dar dupa 72 de zile de 12/12 inca nu aparusera tricomi amber, so ...

Nu te mai lua dupa ce scrie in descriere. Ala nu este un termen fix si oricum se refera la grow sub HPS, cu o anumita linie de nutrienti.

La cum arata mugurii acum, as spune ca e abia in faza a doua de inflorire, nici pe departe la 10 zile de harvest.
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Mi se pare mie sau fetei tale ii creste o scula ... de magar ? :good: :biggrin:

In seara asta e musai sa vin si cu eu update. Aseara am fost la fete, imi aduc aminte ca le-am udat, dar atat. Combinatia de Mazar, urmata de cateva hituri de AK47 nu e cel mai bun stimulent pentru memorie :biggrin: :joint:
 

piramidon

recidivist icmag - OUT-ist convins - microgrower
Veteran
Mi se pare mie sau fetei tale ii creste o scula ... de magar ? :good: :biggrin:
As vrea eu sa faca un bud atat de mare... :D
Dar este destul de viguroasa si arata niste bud destul de monstrisor.
Nu prea le am eu cu foto, dar in realitate e surprinzator de grasa! :tiphat:
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
Iaca un update si din partea mea (le-am cam pierdut sirul). Cu siguranta nu vor termina pana la 1 Mai :



S3, cea mai lunga dintre ele, a trecut deja de 1m.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Update "fara numar" (ca nu-l stiu..)

astea-s surorile.. :D
cea mica inca cred ca va fi gata de cules in termen.

 

fenomeno_djo

Active member
De miros nu dai, decat cu nasu-n frunze. E adevarata descrierea facuta de BOG. E ciudat: in primele sapt de veg, le miroseai de la 1-2 m, dar acum dupa a 3-4a sapt de flower, nu stii ce miroase..spanac sau cannabis ? hahaha

ahh,le: mirosul de la bbg2 e frumos: sa-l caracterizam ca femeie: miros greu, de sexualitate, femeie cu picioarele pe pamant si cu gatu-n ceruri ;))
le2: bbg1: dulceag, spanacian, nu-mi dau seama inca..e misto, ca o pizda-ntr-un club, cand esti beat
 

hempfield

Organic LED Grower
Veteran
De miros nu dai, decat cu nasu-n frunze. E adevarata descrierea facuta de BOG. E ciudat: in primele sapt de veg, le miroseai de la 1-2 m, dar acum dupa a 3-4a sapt de flower, nu stii ce miroase..spanac sau cannabis ? hahaha

ahh,le: mirosul de la bbg2 e frumos: sa-l caracterizam ca femeie: miros greu, de sexualitate, femeie cu picioarele pe pamant si cu gatu-n ceruri ;))
le2: bbg1: dulceag, spanacian, nu-mi dau seama inca..e misto, ca o pizda-ntr-un club, cand esti beat

Ha ha ha, super descriere man ! Sunt curios cum ve lei descrie si dupa ce ai fumat din ele ! :laughing:
 

Latest posts

Latest posts

Top