What's new

Aprovizionare

greenrookie

Member
pentru Extractoare/vents si alte gardening stuff check out Le Roy Merlin , uneofi au preturi cu ~70 ron mai mici decat growshopurile locale
 

greenrookie

Member
Ah , ca tot se vorbea mai devreme de Smart Pots - eu am primit unul de asta bonus - doar ca se cheama Root Pouch si sunt mult mai ieftini (8-12 Euro pachetul de 5) fata de Smart Pots originali care sunt parca 5$ bucata dar mai dai o gramada de bani pe transport.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
aveau intr-o perioada la brico, atat blumat originale cat si unele mai ieftine de la alta firma. dar bumaturile costau dublu decat cele din UE, asa ca nu am luat. daca iti trebuie mai multe vezi ca exista un pack de vreo 20 bucati cu tot ce trebuie, mult mai ieftin.
 
am vazut packurile, dar imi trebuie numai 2, max 3... si ma costa transportul cat produsele :)
pe la dedeman, mr. bricolage, praktiker, baumax le-a vazut careva ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
pentru 2-3 ai putea cumpara un pack de 20-30 lei alt brand decat blumat. alea le-am vazut anul trecut pe la pracktiker si brico. iar daca nu, comanzi dupa blumat. oricum ar trebui sa iei in calcul 1-2 in plus, ca se mai sparg, fisureaza, infunda, etc.
si vezi ca la ghivecele mai mari, nu ajunge doar 1. gasesti la ei pe site cum sa calculezi cate iti trebuie.
 
S

sicklown

salut
are careva idee unde pot gasi balast si cleme pt tuburi pl-l ?
thank%20you.gif
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
magazinele de bricolaj pentru cele uzuale, importatorii de lighting pentru cele mai rar intalnite.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
cauta la importatorii de lighting sau la distribuitorii din complexele comerciale de materiale de constructii. cei care au de toate, de la fire pana la becuri, daca au pl-l-uri, au si accesoriile pentru ele de obicei.
daca nu esti in graba le poti comanda de pe internet..
 
S

sicklown

am comandat niste seminte de pe sb .. am luat plic ... am pus banii ... am scris data si numarul comenzii si am trimis , trebuia sa pun in plic si order form ?
 
S

sicklown

nu mai am rabdare ..... mai dureaza mult pana vin semintele ?
am verificat in contul facut la sb si au fost trimise de pe 9 august
cam dupa cat timp pot sa ma gandesc sa fac alta comanda daca asta nu ajunge ?
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
2-3 sapt de cand au fost trimise. dar inainte de a face alta comanda ii poti contacta sa vezi daca pot afla ei unde s-a pierdut plicul.
 
S

sicklown

pai in 3 saptamani vin deja cu muguri :D
asa proasta posta avem ca de ajuns au ajuns banii la ei in 3 zile
 

Latest posts

Latest posts

Top