What's new

Any Latvians Here? Latvieši savacas

Xtrail

Member
nu un iesaku smelties idejas micro groweru sadaljaa sheit pat,ljoooti iedvesmojoshi piemeeri,kaa izaudzeet jebko,jebkur..nav nekaadu ierobezhojumu
 

Xtrail

Member
nu man tajaa veicii aciis iekrita karbona filtrs ar visu gofru,tieshaam laba cena,pagaidaam izmantoju pashtaisittu,bet man pat iipashi nevajag...shkjirne nesmird,bet smarzho peec augljiem..nezinaataajs nekad nepateiks,ka kkur istabaa aug ganja..
Par meeslojumu neesmu eksperts,pats lietoju Greenworld istabas augu meeslojumu,galvenais saakuma stadijaa nodroshinaat augstu N(slaapeklis)..ziedeeshanas laikaa P un K fosfors,kaalijs..neesmu nekaads profs,taapeec paaraak neiespringstu,neesmu commercial groweris kuram watu gramu attieciiba ir svariiga,man tas ir micro fun..nu un vecais labais outdoors.
 

Ra1mis

Member
Vēl pēdējais jautājums, ja es paņemu piemēram neizdīgušu sēklu, izdiedzēju viņu,tas aizņems cik sapratu apmēram 2 ned laika... tālāk, es viņu uzmanīgi iestādu in the pot, tad viņa sāk augt... Un šis process, no 0 līdz 100% complete... Cik viduvēji patērē laika? Zinu, kad ir daudz un dažādas šķirnes un tie laikie atšķiras, bet nu ne pārāk.. Cik apmēram sanāk tā viduvēji tas laiciņš kamēr izaug? Es vissko lasu un pētu, un mēģinu pats visu saprast, bet nu būtu baigi zbis ja mani vēl mazliet apgaismotu par šo jautājumu... Varbūt vari man nosaukt tos augšanas periodus... jo neesmu vēl īsti par viņiem iebraucis... growth,flowering un kas tur vēl bija, tā pakāpeniski, kā tur ir? Jau iepriekš, paldies par atsaucību :)
 

Xtrail

Member
es te taa iisi un konkreeti centiishos..panjem seeklas,ieliec starp mitraam papiiira dvielja loksneem,un noliec tumshaa,siltaa vietaa..es parasti lieku starp diviem shkjiivjiem tos dvieljus,un tad kautkur dreebju skapii..parasti seeklas izdiigst 2-3 dienu laikaa,redzeesi baltu sakni,kas buus izliidusi no seeklas..taaatad..diigshana aiznjem 2-3 dienas
Naakamais posms,staadi seeklas uzmaniigi augsnee,ne paaraak dzilji kaadu 1cm,apber ar augsni,un process aiziet,visu laiku gaadaa lai augsne buutu mitra..kad seekla izdziis pirmo asnu saaksies vegjetatiivaa augshana,es parasti atstaaju gaismas uz 24 stundaam..labaak buutu uz taimera uzstaadiit 20 stundas gaisma un 4 stundas nakts..un gaadaa,lai periodaa kad ir nakts,growboxaa neiekljuust nekaada cita gaisma,pat mazaakaa
Vegjetatiiva augshana aiznjem,vismaz man 2 nedeeljas,jo audzeeju micro growboxaa,un negribu lai izaug baigais kruums...kad augam buus paraadijushaas pirmaas,5,6 pirkstu lapas..vari uzsaakt flowering..var augus uz 24 stundaam atstaat pilniigaa tumsaa,un tad paariet uz 12/12 gaismas ciklu..12 stundas gaishs 12 tumsh..un kad saac flowering gaismas palaid jaudiigaakas..piem es saakumaa audzeeju zem dienasgaismaam 2 reiz 15W..un flowerings man notiek zem 4 reiz 33W CFL
flowerings parasti 8 nedeeljas vairumam shkjirnju,parasti skataas uz zidiem,paraadoties tumshajiem matinjiem..vari saakt gatavoties razhas laikam..
Taa shkjirne kas peec augljiem smarzho ir Short Stuff#1 no dopeseeds..tiiraakais autoflowering ..saak ziedeet jau otrajaa nedeeljaa,pat ar 24 stundu apgaismojumu..
P.S. karbons jau taa pati ogle vien ir
Un,ja jau esi nokljuvis shajaa lapaa,visas nosleepumu durvis tev tiks atveertas..shii ir viennoziimiigi vislabaakaa vieta netaa kur smelties zinaashanas..paareejie grasscity,rollitup utt nestaav blakus,taa ka Tu jau esi uz pareizaa celja..
 

Ra1mis

Member
Iedomājos par zemi... Esmu lasījis kad PH jābūt starp 6.5 un 7.5 :? Varbūt zini kādu labu veikalu kur speciāli var piemeklēt kādu vajag... Kādu pats lieto? Par zemes sastāvdaļu proporcijām ar neko daudz nezinu..:?
 

user77

New member
chau, nu man baigais jautājums kā īsti var pieslēgt hps spuldze kas ir vajadzigs, kads palaidējs, balasts?? ka lai dabon lai viņa deg?:)
peace
 

Ra1mis

Member
Atkal radies jautājums :/ Skatījos dope seedos... ir arī kkādas sēklas ar automatic flowering, vai kkā tā... piemēram parastais AK47 ir jau pat nosaukts uz automātisko AK47 :D un pie ražas daudz daudz mazāk :/ http://www.dope-seeds.com/auto_flowering_seeds.htm , 20-40g per plant... baigi pamaz... Ar ko tās tā sauktās automātiskās sēklas atšķirās no parastajām?
 

GreenHill

New member
Cik es sapratu tad autoflowering stādi ir tādi, aiziej iemet savā darzā 2-5 reizes pa vasaru apskati, džekus nodalali, un rudenī ievāc ražu. Apmēram tā, lai nav katru dienu jāstaigā, jālaista utt.

Tādeļ viņiem arī ir mazāka raža, ka tu visu laiku tur neņemies gar viņu.

Kāds no šejienes ir ņēmis kko no ši veikala "Sensi Grow."? Viņš ir droš? Un cik vajag apmēram uz m2 watos gaisamas? Uz pus m2 būtu normāli 250W? lapas nesviltu viņam nost?
 

Ra1mis

Member
Nu es uz m2 ņemšu 400w HPS, jā, būs karsti meičām, tapēc tas ventilējamais reflektors kas ir iekš sensigrowā ir vnk ideāls :)
 

Xtrail

Member
nu baigos growus visi saplaanojushi..uzreiz 1m2 un 400HPS,1m2 un 400HPS jau ir nopietni,un gadi arii nopietni,bet ambiicijas tas ir labi,te laikam vakar atklaaja lielaako ganjas audzeetavu LV veesturee,nopietna shtelle,bet alkatiiba pazudina.
Vispaar forshi,ka LV groweri vai wannabe groweri ir daudz aktiivaaki,par urlaam lietuvieshiem,vai pidarasiem igaunjiem...mees esam Baltijas ganjas chempioni...
 

GreenHill

New member
Tas jau vispār jumtu norauj, bet paši itkā bija vainīgi, savu muļķību dēļ uzķērās...
Atnāca man beidzot tās sēklas šodien, pat vairāk kā pasūtīju :) Bišk jau vienubrīd sastromiju ka tik ilgi nak, jo pasūtīju tā ka tikai vēstulē, nav maskētais iepakojums. Bet viss zolīdi sapakots, no ārpuses liekas normāla vēstule...
Redzēs kas iznāks to tām sēklām, ja iznāks :D. Paņēmu 3 veida sēklas bet jautājums ko zinat par lowraider2?? Tās pagaidām tikai diedzēšu, jo ir doma kad paliks siltāks pārstādīt dārzā. Paši viņi raksta, ka šitam ir jāug bezmazvai uz akmens :D.
Vēl jautājums kādu augsni lietojat?
 

Xtrail

Member
Lowryder rullee..tikai,ja staadiisi tagad,vinjas jau buus gatavas liidz juunijam..divi meeneshi,no seeklas liidz galvaam.Pasham tagad zhuust viens Lowryder kruums,pariit ceru notesteet.Par audzeeshanu aaraa..LV sezona saakaas juunijaa,aatraak nav tolks saakt,jo ir iespeejamas salnas utt.Lowryder2 laba izveele,maz chakara,un per normaali,un galvenais nesmird..vari iztikt bez filtra.
 

Latest posts

Latest posts

Top