What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

Αναδρομική έκθεση φωτογραφίας 2012

O

orfeas

Hola cavron!:tiphat:

Τι έγινε εκείνο το Κιλιμάντζαρο;

Όσο για το μέσα που έλεγες, αν μπορείς να στήσεις ένα σωστό χώρο, σε 4 μηνάκια έχεις μισό Κ και είσαι ντούπερ!
Άσε που αν τραβηχτείς έξω το καλοκαίρι, δεν θα έχεις να αγχώνεσαι και τόσο, αφού θα έχεις καβάτζα...
 
Καλημέρα σε όλους !
@πετούγια: Το σκανκ είναι εγγύηση, όπως και να το δεις.
@ορφέας: Το "βουνό" είναι καλά,πήγα εχθές και το πότισα και έριξα μπόλικο φως[ναι, ξέρω δεν κάνει] και παρατήρησα και μπόλικους κρυστάλλους εκτός από τις καφέ τρίχες και την κόλλα και τη μυρωδιά.Τελικά, μάλλον δεν θα του ξαναβάλω άλλο χούμο[μόνο μέλι] ,μπας και επιταχυνθεί λίγο η αποδόμηση των παραπανίσιων φύλλων.
Όσο για το indoor... καλομελέτα και έρχεται :)

Smoke report I-Pot : Αν και δεν έχει περάσει βδομάδα που έκοψα, το συγκεκριμένο φουντί ,έχει μια ωραία ανάλαφρη φτιάξη η οποία έχει διάρκεια .Ελπίζω βέβαια να δυναμώσει λίγο ακόμα με την ζύμωση ...
 
O

orfeas

'Μέρα Άγιε!
Για το φως που λες, άλλοι ήταν οι μίζεροι...
Εγώ είμαι της άποψης [δοκιμασμένη] ότι ο κάποιος φωτισμός για να κάνεις τη δουλειά σου δεν μπορεί να κάνει ζημιά!
Τώρα αν είχες καμιά 400άρα να σου φέγγει για ώρες, έ , τότε μπορεί και να είχες πρόβλημα.
 
'Μέρα Άγιε!
Για το φως που λες, άλλοι ήταν οι μίζεροι...
Εγώ είμαι της άποψης [δοκιμασμένη] ότι ο κάποιος φωτισμός για να κάνεις τη δουλειά σου δεν μπορεί να κάνει ζημιά!
Τώρα αν είχες καμιά 400άρα να σου φέγγει για ώρες, έ , τότε μπορεί και να είχες πρόβλημα.

Όλη τη σεζόν είχα φακό κεφαλής με πράσινο φίλτρο για λιγότερη "ζημιά".Πιστεύω ότι σε outdoor καλλιέργειες ,μικρό το "κακό"...
Για μέσα βέβαια, δεν ξέρω/δεν απαντώ.

Ούτε δυο βδομάδες μείνανε για να τελειώσει και η φετινή σεζόν και εκ του αποτελέσματος, μάλλον καλή θα τη χαρακτήριζα.Μπορεί να μην κατάφερα ποτέ να βγάλω τα "καλά" που έσπειρα στην αρχή[kali Mist,dr.feelgood,g13haze,nepal kush] αλλά κάτι βγάλαμε και μέχρι του χρόνου, είμαστε αυτάρκεις[αν κάτι σημαίνει αυτό].
καλή βδομάδα σε όλους:tiphat:
 

kinezos

New member
γεια σου αγιε με τα ωραια σου καλοπιοτα μαγκα.αξιζε το τρεξιμο και η αγωνια...
 
7+ σήμερα μάγκες!
 

Attachments

  • kilimanjaro.jpg
    kilimanjaro.jpg
    114.5 KB · Views: 28

Booker

Member
Έχει μπόλικο πράμα η κυρία σου άγιε και είναι και στην κλιμακτήριο, μια χαρά!!!! φτου....φτου...τι τα θες τα μέσα, άμα το κάνεις ακόμη και με τις μπουλντόζες δίπλα.
 

petougia

Member
Ω ρε δουλεια που σε περιμενει θα βλεπεις ψαλιδια στον υπνο σου... Εμενα το χειροτερο μου απ ολο το grow ειναι αυτο που θα κανεις σημερα :D H κολα που μενει στα χερια και φευγει το δερμα μερικες φορες πω ρε φιλε τι σπασιμο.. αλλα ενα ψαλιδοfingerhash και τα ξεχνας ολα!!!
 
:thank you:
την έκοψα , την κρέμασα αλλά το μανικιούρ θα περιμένει...έχει πολύ πράμα όντως...
Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους με βοήθησαν και όσους είχαν να πουν ένα καλό λόγο
όλους αυτούς τους μήνες.

μακάρι να μη συνεχιστεί για καιρό ακόμα αυτό το κοροιδιλίκι με το χόρτο
γιατί δεν το αξίζουμε ρε γαμώτο.

:tiphat:
 

Rondelia

Active member
Αντώνιε πιστεύεις είναι πιο εύκολο το μανικιούρ σε ξερό δέντρο;
 
Αντώνιε πιστεύεις είναι πιο εύκολο το μανικιούρ σε ξερό δέντρο;

Ιδέα δεν έχω φίλε... Το σίγουρο είναι ότι αφού θα έχει στεγνώσει, θα μπορώ να το δουλεύω σε μικρότερα κλαδιά και χωρίς να βιάζομαι...τώρα βιάζομαι να πάω για καμπινγκ :dance013:
 
Top