What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

All in

Sa ne zici și nouă cum te da de pământ! La efect mă refer ! Și savoarea cred că e de belea! Un smoke report te rog!

o sa fac . @plm,asta o fost o planta smechera,o zis da fraiere nu ai vrut o indica ,no las ca te tin un secol pana ma recoltezi ma fac mov si iti dau asa de gust sa te spargi vreo 2 seri hahaha nu vorbiti urat de plantele voastre ca ele stiu la cat ii ceasu.:)
 

coolbud

puffin' the herb
lasa , next time te vei descurca mult mai bine dar avand in vedere timpul care ai asteptat pentru ele nu stiu........
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
După cum vad eu in farfuria aia cred că ai undeva la 6 grame! Dar îmi place cum arata ! Culoarea aia îți face poftă de fiecare dată !Pofta buna!
 
Zamaldelica

Zamaldelica

12 saptamani de floare. Vasy ,nu stiu sa fac smokereporturi... ,as spune ca packistan chitral kush e un strain sociabil nu te nauceste esti foarte chill man ,gustul nu ma impresionat
 

Attachments

  • IMG_0383.jpg
    IMG_0383.jpg
    81.7 KB · Views: 17
  • IMG_0385.jpg
    IMG_0385.jpg
    53.9 KB · Views: 20
  • IMG_0387.jpg
    IMG_0387.jpg
    56.4 KB · Views: 18

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
Poate si pentru ca nu are inca curing. Ar trebui sa fie o dulceata subtila acolo daca e inrudit cu citralul. Si ar trebui sa fie si ceva kushiness, daca au decis sa ii zica kush..
 

vasy2009sile

Lupul singuratic
Veteran
Cam așa am pățit cu a mele după watercuring aia de avea buzii îndesați îmi dă un sentiment maxim de relax și cam casc după ea indică, ce vrei? Iar cea care are buzii lunguieți îmi dă o energie si o agitație continua și vorba multa uneori la muncă începeam să cânt cu voce tare de mă auzeau toți colegii! " Iar canta nebunu! " :D muahaha
 
Poate si pentru ca nu are inca curing. Ar trebui sa fie o dulceata subtila acolo daca e inrudit cu citralul. Si ar trebui sa fie si ceva kushiness, daca au decis sa ii zica kush..

nici nu a apucat sa vada borcanul la cat era,am fumat-o mai mult umeda. haha Vasy credeam ca numai eu cant, urlu de nebun pe la lucru,munca mea e atat de plictisitoare.
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
E pacat sa nu probezi putin din ce ai la borcan. Sa stii ca unele se schimba mult chiar si dupa doar 2-3 sapt de borcan, ca sa nu mai zic de diferenta foarte mare intre uscat fortat si uscat treptat pe parcursul unei saptamani.
Am facut o proba din out in urma cu 2 zile, lasata la uscat vreo 2 zile, a fost o iarba mediocra spre proasta. Nu ca nu ar sparge dar arde greu si innecacios. Si planta este blueberry x f13, ar trebui sa fie o delicatesa daca o usuc cum trebuie si ii bag putin curing. (Mai ales ca nu am dat nutrienti deloc, doar apa)
 
Oldtimer's Haze13 saptamani,un strain care nu este recomandat pentru indoor la ei pe site dar cred ca scot ceva material de calitate de pe asta.
 

Attachments

  • IMG_0406.jpg
    IMG_0406.jpg
    55.2 KB · Views: 17
  • IMG_0408.jpg
    IMG_0408.jpg
    64 KB · Views: 20
  • IMG_0401.jpg
    IMG_0401.jpg
    64.1 KB · Views: 17
E pacat sa nu probezi putin din ce ai la borcan. Sa stii ca unele se schimba mult chiar si dupa doar 2-3 sapt de borcan, ca sa nu mai zic de diferenta foarte mare intre uscat fortat si uscat treptat pe parcursul unei saptamani.
Am facut o proba din out in urma cu 2 zile, lasata la uscat vreo 2 zile, a fost o iarba mediocra spre proasta. Nu ca nu ar sparge dar arde greu si innecacios. Si planta este blueberry x f13, ar trebui sa fie o delicatesa daca o usuc cum trebuie si ii bag putin curing. (Mai ales ca nu am dat nutrienti deloc, doar apa)

imi dau seama ca ar schimba totul o luna de stat la borcan dar trebuia sa fumez ceva:)
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
totusi, nu stiu daca asa arata planta asta sau e foarte stresata de ceva, prea carliontate parca frunzele alea. temperatura, ventilatia sunt ok?
 
da mediul e bun,nu stiu ce are ,e foarte sensibila la nutrienti cum ii dau umpic cum se simte naspa,la zam si pck nu am intampinat probleme
 

exploziv

pure dynamite
Administrator
Veteran
E normal, majoritatea sativelor au nevoie de putini nutrienti. Ia-o incet.
 

Latest posts

Latest posts

Top