What's new

עדכון יום 16 פריחה

kamikaza

Active member
הוא יקבל אחלה סטלה. מבחינה רפואית, אחוז הסי.בי.די סביר להניח יהיה נמוך עד זניח לחלוטין בשלב כזה
אם אתה רוצה לפנק את חבר שלך, תשאיר כמה פרחים על הצמח בזמן שאתה קוצר ותן להם להבשיל עד שאחוז הטריכומים בצבע אמבר יהיה גבוה
זה יבטיח לך שחלק מהטי.הייץ'.סי יהפוך לסי.בי.די ויתן השפעה נרקוטית שיכולה לעזור בשיכוך כאבים.

לפי מה שלמדתי, סי.בי.די הוא כמו טיאייץ'סי - נקבע מראש עפ"י הגנטיקה של הצמח

טיאייץ'סי לא הופך לסי.בי.די, אלא לסי.בי.אן

כלומר, אין משמעות לזמן הקציר מבחינת הסי.בי.די

ganesh5000

Member
צודק קזה, טעות שלי.
אבל עדיין אני לא בטוח שאחוז הסי.בי.די יתפתח מספיק בשלב כזה כדי לתת אפקט רפואי.

היה מעניין אז הלכתי לחפש...

הוצאתי את הפסקה הבאה ממאמר מעניין בנושא קנבינואידים.

CBD levels seem to remain relatively stable for most of the harvesting period.

http://growweedeasy.com/thc-cbd-cbn-when-to-harvest-marijuana

מה זה בדיוק אומר אני לא בטוח אבל זה הכי הרבה מידע שהצלחתי למצוא בהשקעה של חצי שעה:)

קשה לי להאמין שבשבוע השני של הפריחה ובשבוע השמיני של הפריחה כמות ואיכות הסי בי די דומה,אם זה נכון למה לא עושים סייקלים של שבועיים בחוות הרפואיות,מה יש להם לחכות כל כך הרבה?..

הבנתי עוד שיש קשר משלים בין הקנבינואידים ולכן חלק מההשפעות של הסי בי די באות לידי ביטוי רק בשילוב עם טי אייצ' סי,ושהסי בי די מבטל חלק מההשפעות הפסיכואקטיביות של הטי אייצ' סי.

איזה נושא מסובך שהמחקר בו עדיין נמצא בחיתולים.....כל כך הרבה מידע שגוי/סותר ברשת

בכל אופן נושא בהחלט מסקרן.

Green's

Member
קאזה אין לי נגישות למצלמה טובה ע"מ לראות את הטריכומים בבהירות כזו שאני אראה את הצבע שלהם

יפה לראות איך שהן מטופלות ומתפתחות. ההישיגים שלך בטווח הפלורסנט מרשימים אותי
בקשר ליכולת להגדיל את הפיטריות ולבחון אותן - אני ממש ממליץ על לופה מסוג כלשהו
אין כל דרך אחרת לדעת מתי לקצור ובזמן. חלון ההזדמנויות הזה הוא חמקמק

Green's

Member
לפי מה שלמדתי, סי.בי.די הוא כמו טיאייץ'סי - נקבע מראש עפ"י הגנטיקה של הצמח

טיאייץ'סי לא הופך לסי.בי.די, אלא לסי.בי.אן

כלומר, אין משמעות לזמן הקציר מבחינת הסי.בי.די

בא לי לנסות ולכתוב את הדברים כמו שאני מבין אותם כרגע ואולי גם לסדר אותם קצת. נראה לי שנפל פה בלבול בנוגע להשפעות ה טי.איץ.סי וה סי.בי.די, שחברת זרעים מספקת נתונים לגבי אחוזי החומרים הללו בצמח היא מתייחסת לנתוני מעבדה שנעשו בצמח שנקצר בנקודת זמן מאד מסויימת, ולא על אחוזים שנוכחים בכל זמן הפריחה מן הסתם.שני החומרים האלו מיוצרים ע"י הצמח, ובדיוק כמו בכל חלק אחר בצמח הם מיוצרים בקצב מסויים בהתאם לתנאים וגנטיקה. קצירה בזמנים שונים תספק אחוזים שונים של החומרים. בנוגע ל סי.בי.אן. - את התרכובת הזו הצמח לא יודע לייצר והיא תוצר של הבשלת ה טי.איץ.סי (אפשר להסתכל על זה כקלקול או השבחה של חומר. תלוי איך מסתכלים על זה). סי.בי.אן היא אחת הסיבות שבגללם ממליצים לקנות לופה בכדי לבחון את ה"פטריות" הקטנות שגדלות על הפרחים והעלים ואת התפתחות ה סי.בי.אן לעומת ה טי.איץ.סי. יחס נכון בין סי.בי.אן ל טי.איץ.סי יביא לסטלה שאותה אנחנו מחפשים (בשילוב עם נתונים גנטים כמובן). ואסיים בדוגמה - קחו סאטיבה דומיננטית עם מעט מאד סי.בי.די ותתנו לרוב הפטריות להבשיל ולהפוך ל סי.בי.אן ותקבלו סטלה כבדה ועייפה. קחו אינדיקה דומיננטית ותקצרו שכל הפטריות שקופות בלי חלביות בכלל ותקבלו סטלה קלילה ולא ממומשת. בשני המקרים תקבלו סטלה שונה לחלוטין מהנטייה הגנטית ועם פחות משמעות לאחוזי ה סי.בי.די

סליחה שקפצתי לך על היומן עורב

orev

Active member
עדכון יום 48 של פריחה

עדכון יום 48 של פריחה

Day 48 of flowering
עדכון יום 48 של פריחה
הפעם לא ממצלמה של פלאפון
picture.php
picture.php
picture.php

ganesh5000

Member
יופי של שלג יש לך שם..
לולא הייתי יודע שאתה מגדל עם פלורסנט...
אחלה עבודה אחי, תמשיך ככה!

kamikaza

Active member
עורב, לדעתי הם מוכנות לגמרי

אני מתחיל להרגיש כבר כמו נודניק בקטע הזה, אבל בכל זאת

אני חושב שאת הסאטלה הכי פסיכודלית וחזקה, תקבל מטריקומס שקופים, שמתחילים להפוך למילקי

שזה בדיוק המצב שבו אתה נמצא

לו אני במקומך, הייתי קוטף היום

גרינ'ז פירט את השלבים בהבשלה של החומר, אך אני סבור שאין לנו כל צורך בסי.בי.אן, ואני מעדיף לקצור לפני שהטי.אייץ'.סי מתדרדר לסי.בי.אן

דהיינו - טריקומס שקופים

חקרתי קצת את הנושא, והטי.אייץ'סי בשיאו כשהטריקומס שקופים. כשהוא מחליף צבע זה כבר חומרים אחרים

ומהנסיון שלי עם קציר בשלבים שונים הסקתי שעדיף קציר מוקדם. כל יום שעובר אתה מאבד סטלה

לגבי לופה- באמת רצוי לרכוש אחת. זה לא יקר, 30 ש"ח

אפשר גם לצלם דרך הלופה, ואז לעשות זום אין במחשב ולראות את הצבע והצורה של הטריקומס

ואם יש לך אייפון, הדברים בלינק הבא יכולים לעשות את העבודה מעולה. משלוח חינם

http://www.dx.com/c/iphone-ipad-ipod-299/gadgets-206/lens-microscopes-231

orev

Active member
תשמע קאזה זה נשמע נורא מפתה
אבל זה פרח של סאטיבה ביום 48 של פריחה
חשבתי שסאטיבות צריכות יותר מ7 שבועות פריחה כדי לסיים מחזור כמו שצריך
חשבתי לקצור עוד שבועיים, חשבתי שבזמן זה אולי הפרחים יתפסו עוד קצת נפח וישמינו

ganesh5000

Member
עורב, למקרה שאיבדת את ספירת השבועות, אתה מסיים שבוע שביעי יא חביבי..
אני גם כמוך, רוצה שיתפסו כמה שיותר נפח, ובגלל זה מעכב את הקציר כמה שאני יכול.
בפעם הבאה שאני אגדל אני אנסה לקצור חלק מוקדם כמו שקזה ממליץ וחלק בשלב מאוחר יותר, ונוכל לראות את ההבדל בסטלה באותו זן, בזמני קציר שונים.

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
אני חושב שכשהטריכומים שקופים היבול לא בשיאו והסטלה לא בשיאה
אני מעדיף שכולם יהיו חלביים עם כמה אמברים פה ושם

orev

Active member
תודה לכולם

המחשבה הייתה לקצור החל מיום 60+
אני כנראה אקצור בשלבים, כי זה נראה שמה שלמעלה יותר מוכן ממה שלמטה...
אני מקווה שזה לא יפגע יותר מדי בצמח ואז אשאיר את הפרחים הקטנים לעוד איזה שבועיים של גדילה

לא כל השערות הפכו לאדומות - כשאתם קוצרים אתם לא מחכים שכל השערות יהפכו לאדומות קודם ?

fonzee

Weed Cannasaur
Moderator
Veteran
לקצור בשלבים עוזר לצמח כי הוא לא צריך להשקיע עוד אנרגיה בפרח שהורדת

orev

Active member
כן, אבל בוא נגיד שאני מוריד לו חצי מהגבעול הראשי, לא יגרום לסטרס יותר מדי חמור ?