What's new

4 pory roku .... tomeu

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
dzisaj 40 dzien kwitnia 12/12
mendo glue
TOMR5662.jpg


hood candyz x goji og
TOMR5661.jpg
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
niema co plakac nad rozllanym mlekiem ,do przodu trzeba cisnac :)
jada :
gelato 33 s1-seed junky
weedink cake x gellato 33- seed junky
golden crisp-elev8 seed
minol pierwszy dzien flo 12/12
TOMR5806.jpg

zapomnialem o
bahama berry -solfire :)
 
Last edited:
Ale tu jest ciśnięte pięknie! Lampy takie nowsze, aparat lub obiektyw jakby szerszy :) Dużo koloru i jak najmniej trymu życzę! Też mi wpadła rzecz od Solfire w ręce ostatnio, nie mogę się doczekać aż coś pęknie. Planujesz może coś od THC Titan? ;)
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
jakies trzy tygodnie temu zjebal sie elektro zawor od co2 i wyjebal cala butle ,jakies 8 kg gazu,co zaskutkowalo pochermieniu sie roslin i pozapylaniu sie ich wzajemnie,jedynie dwie rosliny daly rade,i narazie niezbyd widac na nich nasion,i banany ,beda napewno jakies pestki,to goldeen crisp i bahama berry z poprzednich zdjec,rosliny scielem i popakowalem doworka,sloza przez chwile jako zrodlo co2 ,takie scieta biomasa to podnosi co2 nawet do 1000ppm :)
TOMR5858.jpg


TOMR5859.jpg

to juz rosliny konczace maja aktualnie 61 dzien flo 12/12,mam nadzieje ze niebedzie nasion :)
TOMR5860.jpg
 
Last edited:
No kurde czyba bym już co2 po czymś takim nie używał xd ale rozumiem, że u Ciebie to pomaga przy wysokich temperaturach. Ostatnia fotka=piękne kolorki.
 

tomram

IC Mag Supporter
ICMag Donor
Veteran
siema
tak przy niedzieli :)
powrzuccalem juz nastepne ,sdbx i rozne takie ,wszystko po dlugim i stresowym wegu,lamane ciete kilkakrotnie zeby utrzymac w odpowiedniej wysokosci,ostatni croping to juz na drzewiastych galeziach co moze zle wplynac trochu na odpowiednie rozciagniecie sie roslin,no ale ,coz jedziemy :)
TOMR5877.jpg
TOMR5876.jpg

kilka fotek dochodzacych golden crisp i bahama berry
TOMR5881.jpg
TOMR5883.jpg
TOMR5888.jpg
TOMR5889.jpg
TOMR5893.jpg
TOMR5892.jpg
 
Top