What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

#3 Northern Lights /nirvana/

hungrowboy

Member
38.nap ültetéstől, low stress training, AH tapcsalad, egész jól néznek ki még legalabb 3 hét veg a 2 növeny jo lenne ha a beterítené a satrat. Az nl kisebb növesu joval mint kiderult most :D jovoheten talan megy alulra a 3 green poison f1.

picture.php


picture.php
 

hungrowboy

Member
Igy mukodhet folyamatosan a csere green poison f1 45 napos viragzassal tokeletes lesz ebbol hosszutavra tervezek klonokat is csippentek a veg vege fele. Aztan mehetnek viragzasba azok pedig vegbe tovabb fejlodnek ez a terv 3 novenyt tervezek alul es felul is szerintem boven eleg es igy akar 1.5 havonta keszen lehetnek folyamatosan, de majd kiderul hogy gyakorlatba mit mutat a dolog.
A lampa egyebkent 15.000 lument tud igy remelem elegedno lesz, vegulis van ido vegelni masgel honapot ;)
 

Charass

Active member
Üdv.

Végigolvastam az első threadet amit indítottál. Kétszer is! :D Csak azért írom, mert sokan élcelődtek azon, hogy senki nem fogja végigolvasni. :D Rengeteg hasznos infó van benne! Komoly, hogy (no offense) 0 tudással, hogy kikupáltak itt az öregek a végére. :D Kíváncsi leszek ebből itt mi sül ki. Már csak azért is mert van egy nirvana NL magom, bár ez auto. Még csak a tanulás fázisban vagyok, és csak olvasgatok még pár hétig mire elindítom. Up mikor várható ide képpel? (bocs az offért, az első naplód le van zárva oda már nem tudtam írni.)
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
csak azt sajnálhatod, nem látod a képeket is mellé, úgy lenne az igazi, mellesleg hova lettek a képek ?
 

hungrowboy

Member
Üdv.

Végigolvastam az első threadet amit indítottál. Kétszer is! :D Csak azért írom, mert sokan élcelődtek azon, hogy senki nem fogja végigolvasni. :D Rengeteg hasznos infó van benne! Komoly, hogy (no offense) 0 tudással, hogy kikupáltak itt az öregek a végére. :D Kíváncsi leszek ebből itt mi sül ki. Már csak azért is mert van egy nirvana NL magom, bár ez auto. Még csak a tanulás fázisban vagyok, és csak olvasgatok még pár hétig mire elindítom. Up mikor várható ide képpel? (bocs az offért, az első naplód le van zárva oda már nem tudtam írni.)
pár napon belül jönnek majd a kepek. És köszi hogy vegigolvastad.:D a legjobb napló:dance013:
 

Charass

Active member
Igen azt valóban bántam, hogy nem láttam a képeket. Volt egy két szitu mikor nagyon megnéztem volna, hogy is néz ki a dolog amiről szó van! Én igényt tartok rájuk, akkor harmadszor is nekifutok! :D
 

hungrowboy

Member
Igen azt valóban bántam, hogy nem láttam a képeket. Volt egy két szitu mikor nagyon megnéztem volna, hogy is néz ki a dolog amiről szó van! Én igényt tartok rájuk, akkor harmadszor is nekifutok! :D

Szerintem pont oda nem tudom azt a kepet feltenni, de ma delutan megcsinalom hogy felteszem az osszes kepet ami keszult rola. Eseleg van olyanresz ami kofejezetten erdekel ? Mint ahogy irtad id hogy szivesen megnezted volna ha leirod, lehet beugrik, de akkot ehipednek ujra megkell nyitnia a naplot, hogy tudjak oda postolni
 
Senki nem kerdezi:mire kototted fel azt a hâlot?Hogy a lámpát fogasd vissza vele?Hat rakd már lejjebb baszod.Olvasni se tudsz szerintem vagy migrans vagy,vagy csak szopatod itt a népet,hogy annyira állsz vizszintbe a termesztessel mint a balaton.
 

hungrowboy

Member
Senki nem kerdezi:mire kototted fel azt a hâlot?Hogy a lámpát fogasd vissza vele?Hat rakd már lejjebb baszod.Olvasni se tudsz szerintem vagy migrans vagy,vagy csak szopatod itt a népet,hogy annyira állsz vizszintbe a termesztessel mint a balaton.

Te mirol beszelsz ember?
Egy jol osszerakott mondhatod sincs.
Mi bajod a hálóval? Ki mit kérdezett? Csak be van rakva kurvara majd flokor akarom kozelhuzni. Teljesen beteg vagy
 

Latest posts

Latest posts

Top