What's new

2x 600w. Rw rohože.

tomas2pet

Member
mužeš prosim napsat nějakej popis k tomu megafiltru:)
a i k tý odvlhčovačce(spotřeba,výkon,učinost,cena)nebo nakej odkaz,bych taky potřeboval ale viděl sem jen pěkný žrouty el. a neni to zbytečny jí pouštet v třetim dnu květu?
Filtr je značky AL-ko, prostě ten co maj v každém OBI.
Odvlhčovačka má spotřebu 200w. a výkon 12litrů za den, jen nastavíš 70,60,50% nebo nonstop odvlhčování.
V současnosti je nastavená na 70%, což dělá asi 4 litry denně.
Fakticky pracuje jen v noci kdy je vyšší vlhkost, no a drží tolik, kolik nastavíš.
No a puštěná je proto, že by v moci byla vlhkost i 100%, což nechci.
70% je v současnosti akorát, a pude to na 60% tak za 14 dní, možná dřív…
 
G

grizly

kořenění:
picture.php


Cau,jak resis aby ti z toho maltovniku co mas v nem vodu a nebler nestrikala voda vsude okolo?

Take misto odvlhcovacky bych posilil odtah....:)
 

tomas2pet

Member
Cau,jak resis aby ti z toho maltovniku co mas v nem vodu a nebler nestrikala voda vsude okolo?

Take misto odvlhcovacky bych posilil odtah....:)
Zdar: no nijak to moc neřeším, trochu to ven stříká, pokud je úplně plnej, ale není to zas tak hrozný. Přítah vzduchu je z venku, tak je to trochu jinak než když máš skříň doma.
V zimě by tam pří velkém větrání byla zima, a ve vlhkých dnech by si neudržel nízkou vlhkost. Je lepší větrat v určitých intervalech, a zbytek nechat na odvlhčovačce.
Já to mám odzkoušené, není to nějaký pokus, klidně nemusím větrat v noci vůbec, což ale není ideální, stačí vyměnit vzduch tak 3x, 5x za noc.
 

matko291

New member
pomohol ti pritah nejak zrazit vlhkost?s touto velicinou mam aj ja problem a neviem ako to najlepsie vyriesit skusal som dokurovat teplovzdusnym ventasom ale tej je k...a riadny zrut elektriky.dik 291
 

tomas2pet

Member
No bylo to v těch letních vedrech, tak to nebylo zrovna ideální. Další grow jsem JH zastřihoval svědčí mu to, něco sem hodim, jesti nebudu línej:D
 
Top