What's new

2x 600w. Rw rohože.

tomas2pet

Member
Zdar všem.
Tak co tady máme:
2x600w. Philips Son-t-Pia.

Jedná se drip, 6 rohoží po třech kytkách, 6x Jack Herer, 1x Sage, a zbytek Mountain jam 11x, to znamená 18 kousků.
Na dvou rohožích je 6x Jack Herer, na zbylých čtyřech rohožích je Mountain jam a pouze jedna sage. Celkem tedy 18 kytek pod 2x600.

Hnojiva: Atami hydro A, B. Erazimy na proplach, Ata-xl jen tak pro pocit.
Rohože napufrovány na EC 1,2, PH 5,2.
Počáteční hnojení Ec1,2.
Vstupní voda EC cca 0,35, jedná se o vodu z reverzní osmózy, namíchnou s normální v poměru 1:1.
Zvlhčovačky 2x nebler po třech membránách.
Vlhkost držena ze začátku striktně na 80%.

Ventilace přítah TT 150, odtah TT 200.

Současný stav přepnuto na květ.
 
Last edited by a moderator:

tomas2pet

Member
kořenění:
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php
 

Mafionozo

Member
Čus vypada to na pěknek set up jak maš velikej box? ten přítah bych tak neřešil podle mě stačí pasivní,k těm hnojivům si ještě poříd hydro booster na rust a bloom stimulator na květ(pouzívám taky)a proč nepoužívaš vodu jenom z osmozi ja to tak dělám a je to v poho moje voda před ph7,3 ec0,3 po ph5,8 ec 0,01 ideal at ti to roste
 

tomas2pet

Member
Po 17ti dnech přepnuto na květ. Všechny kytky jsou cca. 40 - 45 cm vysoké vyjma Sage ta má 30 cm
Pravá strana všechno MJ, a jedna Sage na rohoži nejblíže uprostřed.
Ec zvednuto na 1,5
picture.php
 

tomas2pet

Member
Čus vypada to na pěknek set up jak maš velikej box? ten přítah bych tak neřešil podle mě stačí pasivní,k těm hnojivům si ještě poříd hydro booster na rust a bloom stimulator na květ(pouzívám taky)a proč nepoužívaš vodu jenom z osmozi ja to tak dělám a je to v poho moje voda před ph7,3 ec0,3 po ph5,8 ec 0,01 ideal at ti to roste
Zdar
Prostor je klasicky asi 2,3x 1,3 prostě tak, aby to ty dvě lampy osvítily. Boostery žádné pořizovat nebudu, takhle už mají ata-XL :D Jediné co dostanou, bude PK.
Vodu z RO míchám z důvodu toho, abych se vyhnul deficitu vápníku, popřípadě hořčíku.
Je pravda, že se mi to už stalo, když sem měl nově RO, což už je pár let, a bylo to na hnojivech AH. Jedna zkušenost mi stačila k tomu, abych to nedělal.
 

Machoman

Active member
Čus vypada to na pěknek set up jak maš velikej box? ten přítah bych tak neřešil podle mě stačí pasivní,k těm hnojivům si ještě poříd hydro booster na rust a bloom stimulator na květ(pouzívám taky)a proč nepoužívaš vodu jenom z osmozi ja to tak dělám a je to v poho moje voda před ph7,3 ec0,3 po ph5,8 ec 0,01 ideal at ti to roste

Mužeš napsat nejakej důvod proč koupit tyhle boostery,krom toho že ho používáš taky?:thank you:
 

Mafionozo

Member
Mužeš napsat nejakej důvod proč koupit tyhle boostery,krom toho že ho používáš taky?:thank you:

Nejdřív sem jel taky bez nich ale pak sem zkusil a už bych bez nich nejel neni to zrovna levny ale řekl bych vyplati se to aspon ten bloom stimulator na květ krasně se po něm šisky nafukujou,ten hydrobooster zas tak znát neni ale krasně se to s nim chytne na začatku a pěkne vystřeli používám i 14dnu po přepnutí a myslim že to tak je napsany i v davkovaní jo a ani jedno nezvedá ec
 

Claune

New member
Zdravím,
abych přispěl špetkou do mlýna.
Začínal jsem se všema těma srágorama, Ata XL, Bloom stimulator, PK13/14, green sensation....
Potom co jsem další kolo odjel jen se základem a Pkáčkem a sklizeň byla ta samá jsem dospěl k názoru, že...... vyhozený love.
GS je pro mě výsměch, na to kolik to stojí je to jen pk 13/14 od plagronu.
Pro mě jedinej důležitej artefakt pro pěstování je základní směsi plus pkáčko na květ a enzymy na proplach. Nikdy jsem nešel pod g na w.
Jinak teď jedu obdobnej setup, tak že jsem zvědavej jak se ti to povede, mně se zasralo pár kapilár a měl jsem co dělat aby mi to nechcíplo, ale naštěstí jsem zahnal nejhorší. Trochu taky bojuju s teplotou, když byly teď ty tropy tak jsem měl (svítím v noci) 33 stupnů, nic moc, ale mám odtah jen 400m.
Jinak cirkuluje (cca týden - výměna) a je to pohoda, jede to stejně jako bych měnil furt roztok. Někdo psal, že pokud to naladíš neleze skoro žádněj odpad, ale já to mám trochu partyzánsky teď a jedu silný kapiláry a trochu to nejde odregulovat na minimální průtok.
Být tebou pro příště proházím trochu kostky na rohožích cikcak, ať nejsou ve stejný lajně, ale to jen jen taková drobnost. Jo a tu ventilaci...radši bych dal všechno na ativní odtah a udělal pasivní přítah (díru).
No ať se daří.
 

Mafionozo

Member
Zdravím,
abych přispěl špetkou do mlýna.
Začínal jsem se všema těma srágorama, Ata XL, Bloom stimulator, PK13/14, green sensation....
Potom co jsem další kolo odjel jen se základem a Pkáčkem a sklizeň byla ta samá jsem dospěl k názoru, že...... vyhozený love.
GS je pro mě výsměch, na to kolik to stojí je to jen pk 13/14 od plagronu.
Pro mě jedinej důležitej artefakt pro pěstování je základní směsi plus pkáčko na květ a enzymy na proplach. Nikdy jsem nešel pod g na w.

no ja už vlastně pk od ty doby ani nepoužívám ale ještě sem k tomu chtěl řict že květ pri pouziti stimulatoru mi připada jakoby měl méně listu a o to byl nafouklejši ale tot mi taky muže jenom připadat nemam vyzkoušeno vedle sebe ale po sobě
Claune ses to ty co mam od tebe nake ty geny?myslim tim matky(odepis klido ke me at se to tady nezasira)
 

Claune

New member
zdarec, no nevím , ja myslim, že zakladam pro květ je právě to pkáčko svým složením, nevím co má v sobě ten stimulator, ale nedaval bych tomu velkou vahu.
ja nevim co jedes ani...
 

tomas2pet

Member
Zdravím,
abych přispěl špetkou do mlýna.
Začínal jsem se všema těma srágorama, Ata XL, Bloom stimulator, PK13/14, green sensation....
Potom co jsem další kolo odjel jen se základem a Pkáčkem a sklizeň byla ta samá jsem dospěl k názoru, že...... vyhozený love.
GS je pro mě výsměch, na to kolik to stojí je to jen pk 13/14 od plagronu.
Pro mě jedinej důležitej artefakt pro pěstování je základní směsi plus pkáčko na květ a enzymy na proplach. Nikdy jsem nešel pod g na w.
Jinak teď jedu obdobnej setup, tak že jsem zvědavej jak se ti to povede, mně se zasralo pár kapilár a měl jsem co dělat aby mi to nechcíplo, ale naštěstí jsem zahnal nejhorší. Trochu taky bojuju s teplotou, když byly teď ty tropy tak jsem měl (svítím v noci) 33 stupnů, nic moc, ale mám odtah jen 400m.
Jinak cirkuluje (cca týden - výměna) a je to pohoda, jede to stejně jako bych měnil furt roztok. Někdo psal, že pokud to naladíš neleze skoro žádněj odpad, ale já to mám trochu partyzánsky teď a jedu silný kapiláry a trochu to nejde odregulovat na minimální průtok.
Být tebou pro příště proházím trochu kostky na rohožích cikcak, ať nejsou ve stejný lajně, ale to jen jen taková drobnost.
No ať se daří.
Ahoj
No já tam mám filtr, tak že se mi nestane, že by se něco ucpalo. Jinak přítah i odtah je z venku, a samozřejmě to běží od 00,00 do 12,00. Samozřejmě když je venku 30, tak tam těžko udržíš 30, to jedině použít klimošku, ale ten květ je v pohodě při tom svícení v noci. Kostky jsou ve stejné lajně schválně, byla snaha to co nejvíc roztáhnout, já mám prostor, tak jen šoupnu rohože dál od stěny a pohoda. Jinak sem ode dneška zapnul odvlhčovačku na 70% , tak tam bude v noci kdy se tolik nevětrá vlhkost do 70%, jinak by mi to lezlo na 100%.

P. S. jel sem pár let na AHčkách a bez ničeho, možná občas enzymy.
Tu ata-XL jsem koupil jen tak, byl sem v dobrém rozpoložení, proto mám v prvním příspěvku napsáno ata-XL jen pro pocit:D
 

radvancan

Active member
ICMag Donor
Veteran
Ahoj vsem :wave:
Taky se priklanim jen k zakladnim slozkam.
Rust, kvet + PK 13/14.

P.S. Mohl bys v prvnim prispevku pak upresnit kolik kytek mas a co za kytky.

Diky moc a mejte se, smejte se a opatrujte se !!!

:wave: :tiphat:
 

Mafionozo

Member
no nemyslim si že u b'cuzz je a+b rust a květ jako treba plagron grow/bloom nebo u ahaček kde se na konci jedna složka(růstová) už nedáva u b'cuzz se to přeci pere furt stejně akorat se zvyšuje dávkování a pomaha se tomu právě tím boostrem a pak stimulatorem pkčko se přeci davá trošku pozdeji po přepnuti tim ale netvrdim že by to takhle rychleji nakvejtalo.tohle mi teda přide jako zakladni hnojeni maj to tak i napsany samo taky + ata xl jako drahej nesmysl(tohle zas tak drahy neni a vydrži to) podobne jako plagron gs je B'cuzz bloombastic a taky u b'cuzz kořenaku sem nezaznamenal naky lepši vysledky pří řizkovaní/kořenění

claune myslel sem matky?
tomas2pet a co třeba final nepoužíváš/nepoužívals?


 

tomas2pet

Member
Filtr ala OBI.
picture.php

Odvlhčovačka zapnutá na 70%
picture.php

Třetí den na květ, prostě nudné období:D
picture.php

picture.php

Pravá strana. Vše Mountain jam, a jedna Sage na rohoži uprostřed nalevo.
picture.php

Levá strana. 6x Jack Herer na rohožích nalevo, zbylé tri kytky Mountain jam.
picture.php
 

Mafionozo

Member
mužeš prosim napsat nějakej popis k tomu megafiltru:)
a i k tý odvlhčovačce(spotřeba,výkon,učinost,cena)nebo nakej odkaz,bych taky potřeboval ale viděl sem jen pěkný žrouty el. a neni to zbytečny jí pouštet v třetim dnu květu?
 
Top