What's new
  • Happy Birthday ICMag! Been 20 years since Gypsy Nirvana created the forum! We are celebrating with a 4/20 Giveaway and by launching a new Patreon tier called "420club". You can read more here.
  • Important notice: ICMag's T.O.U. has been updated. Please review it here. For your convenience, it is also available in the main forum menu, under 'Quick Links"!

2018_OUT_auto

Pillang

Well-known member
Sziasztok! Túléltünk egy vihart, most meg "várom" a penészt.

Rh
úgy saccolom, van még egy hete, ő a legérettebb. Már régóta megjelentek ezek a piros elszíneződések a levél végeken, de sosem tudtam lefotózni, mert olyan, mintha festék szóróból fújták volna rá fényvisszaverő festékkel, a képen mindig kiégett az a rész.
picture.php

picture.php


Sk
picture.php


Bb
picture.php
 

Pillang

Well-known member
Blueberry a legbudosebb. Elkezdett hízni, remélem, nem a magoktól. Nl a leg hátsó a képen, csak a csúcsa kandikal.
Bb
picture.php

picture.php
 

Pillang

Well-known member
Learattam a royal hazet, sajna blueberry és amnesia haze is lekérezkedett, bele pusztított a penész, nem nagy területen, de sok helyen, majd 3 órát piszkálgattam a fehér, apró lepkékkel együtt. Maradt még mindkettőből... Képet csak rosszat sikerült. Ja és levéllel szárítom, ha el nem kezd bepunnyadni.
Bb
picture.php

Ah
picture.php
 
Last edited:

Pillang

Well-known member
Kering egy végtelen vita arról, hogy trimmelve jobb szárítani, vagy lassúbb száradás miatt levelekkel. Most kipróbálom így kíváncsiságból, más oka nincs.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
nehéz lesz trimmelni ? szárítva nem kell trimmelni kézzel letördeli a felesleget, viszollátázsra...
 

Pillang

Well-known member
Le sem vágom az ágakat, csak fellógatom, egy hétig minimum száradni fog.
Ezt szabadalmaztatom, lehet látni, miből van? :)
picture.php
 

Pillang

Well-known member
2 napig kutyaütő kenderszag volt, utána széna, most már alig valami, vagy csak az én orrom nem érzi már. Szerencsére száraz a pince, nem terjedt el a penész, de nem is szárad túl gyorsan.
 

Kukutyin

Member
Hát ember, vagy vigyél egy páratartalom mérőt vagy valami, mert a hűvös beton pincék azok mindig párásak. Párásabb lehet mint gondolnád, főleg ha levelestül szárítasz akkor célszerű ránézni hacsak nem akarsz fehérpenésztől összeállt gubákat szívni.
 

Pillang

Well-known member
6-7 éve szárítok ebben a pincében, enyhén huzatos a hely, inkább a túl gyors száradás szokott gondot okozni, nem a penész, de azért figyelem naponta többször is. Közben érezni, hogy eddig mind erős és jó illatúak, a blueberry persze most sem áfonya, de nagyon gyümölcsös, édes.
 

hobbi ur

Well-known member
nehéz lesz trimmelni ? szárítva nem kell trimmelni kézzel letördeli a felesleget, viszollátázsra...

na szerintem úgy akkor sem ad olyan minőséget + ha az adott kis virágközeli levélke neadjisten tőből pattan ki, hát a sok kis levélke is kiad 1-2 gejzát... ami amúgy ollóval ottmaradt volna
 

Kukutyin

Member
Hobbi Hobbi :D egyikőnk se legyen arra az 1-2 morzsányi fűre szorulva, mondjuk én is úgy tekintek a levelesen szárításra mint a kisplébános a kannibálokra. Ettől függetlenül jó dolog mérni a párát, mert ha valaki ínyenc annak számít, hogy szépen érlelődjön a gyep.
 

Pillang

Well-known member
Biztos, hogy az érlelésnek van 1000 csínja-bínja és jobban lehetne pára, meg hőmérséklet szabályozással, de én megmaradok hályogkovácsnak, mert ez bevalt. Aztán persze lehet, hogy egyszercsak rá kattanok, mert ha a szagát nem is tartom kiemelten fontosnak, az ízét annál inkább. A mostani leveles szárítást is azzal a hátsó gondolattal indítottam, hogy lassúbb száradás miatt hátha puhább lesz a füst.
 

WHIPEDMEAT

Modortalan
Supermod
Veteran
akko maj a sok kizs levélkébű csinál hasistot.......... vagy zsüteménytet vagy akár elszíjja... xD
 

Pillang

Well-known member
Valamit kitalálok, bubble bagot amúgy is tervezek venni... Addig is marad az alkoholos kivonat, vajat még nem sikerült nagyon jót csinálni.
 

Latest posts

Latest posts

Top